PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری

karwan125
February 9th, 2016, 12:16
درود خدمت عزیزان ;

آیا تا به حال ثبت درخواست شکایت در سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات داشتید ؟؟ تونستن که مشکلات شما رو رفع بکنن ؟
شرکت های ارائه دهنده اینترنت تونستن که بعد از ثبت درخواست رضایت شما رو جلب یا مشکلتون رو رفع بکنن؟؟

بنده یک ماه هستش که درخواستی رو در سامانه ثبت کردم اما متاسفانه هیچ گونه پاسخی چه از سامانه و چه شرکت ارائه دهنده اینترنت م نداشتم.

دوستانی که تجربه ایی دارند خوشحال میشم در تاپیک شرکت کنند!

scary-x2
February 9th, 2016, 12:22
شعار ها رو دوست دارم

همایت از مصرف کننده - کدوم همایت مخابرات *** 150 تومن پول نت دادم مگه تونستم بگیرم

ما کشور تولید شعار هستیم - دولت الکترونیک = هنوز انتخاب واحد به صورت دستی انجام می شه

ourweb
February 9th, 2016, 12:24
بی صحابه دادا

کجا بی صاحب هست اقا ! من تا الان 10 تا شکایت کردم همه هم پاسخ گرفتن بستگی داره به کدوم مرکز ارسال بشه درخواست تان وقتی من درخواستی ثبت میکنم میاد به غرب کشور و خداییش کمتر از 10 روز مشکل حل و فصل میشه الان هم شما باید تماس بگیرید 195 شماره پیگیری رو بدید بهشون براتون پیگیر میشن

karwan125
February 9th, 2016, 13:02
کجا بی صاحب هست اقا ! من تا الان 10 تا شکایت کردم همه هم پاسخ گرفتن بستگی داره به کدوم مرکز ارسال بشه درخواست تان وقتی من درخواستی ثبت میکنم میاد به غرب کشور و خداییش کمتر از 10 روز مشکل حل و فصل میشه الان هم شما باید تماس بگیرید 195 شماره پیگیری رو بدید بهشون براتون پیگیر میشن

ممنون دوست عزیز بابت شرکت در تاپیک/
بنده امروز هم با 195 تماس گرفتم ، تازه میخوان درخواست رو ارجاع بدن به مرکز مربوطه بعد از یک ماه !