PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درمورد نصب نرم افزارFileZilla

ffdd1d1k
February 9th, 2016, 17:53
سلام
درمورد نرم افزار FileZilla درکنترل پنل سی پنل هاست رایگان نرم افزار نسخه Client یا نسخه Server استفاده کنم چه فرقی دارند و آموزش نرم افزار FileZilla بدید کدام نسخه اش دانلود کنم و چه طوری میشه با نرم افزار FileZilla اسکریپت آپلود کرد باتشکر

- - - Updated - - -

سلام
درمورد نرم افزار FileZilla درکنترل پنل سی پنل هاست رایگان نرم افزار نسخه Client یا نسخه Server استفاده کنم چه فرقی دارند و آموزش نرم افزار FileZilla بدید کدام نسخه اش دانلود کنم و چه طوری میشه با نرم افزار FileZilla اسکریپت آپلود کرد باتشکر

Ramin
February 9th, 2016, 17:58
سلام

نسخه سرور صرفا جهت استفاده در سرور با سیستم عامل ویندوز می باشد. با توجه به اینکه شما از سی پنل استفاده می کنید نیازی به دانلود این نسخه نمی باشد.
در کنترل پنل خود یک اکانت ftp ایجاد فرمائید. نسخه کلاینت را نیز دانلود و در سیستم خود نصب کنید. نیاز به تنظیمات اضافی نمی باشد. صرفا با وارد نمودن نام کاربری-رمزعبور-آیپی هاست می توانید متصل شوید
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با استفاده از کادر جستجو موجود در بالای همین صفحه سرچ کنید . قبلا در این خصوص موضوعاتی ایجاد شده است

ffdd1d1k
February 9th, 2016, 19:48
سلام
ببخشید میشه به این سوال هم جواب بدید
درکنترل پنل هاست یک اکانت ftp ساختم و نرم افزارFileZillaدانلود کردم ونصب کردم سوال نرم افزار FileZilla نام کاربری ورمزعبور وهاست می خواهد نام کاربری درهاست اکانت ftpهست یا نام کاربری در حساب کاربری هست کدام وارد کنم و درنام کاربری کلمهu می خواهد یانه و در نرم افزار FileZilla نوشته هاست در حساب کاربری آدرس آیپی بزنم یا دامنه هاست کدام و پارت 21 بزنم باتشکر