PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Iran

alimosavi
February 8th, 2016, 23:45
سلام

کسی از قوانین برجام خبر داره بره راهنمایششون بکنه : http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1548496

هیچکدومشون نمی دونن باید چکار کنند ..

delta
February 9th, 2016, 00:34
اینا خبر دارند اما میترسند برادر..هزاربارم توضیح بدی خودشونو میزنن ان راه که خبر ندارند..بزار سایت خزانه داری امریکارو بگردن...:))
از نظر من ربطی به برجام هم نداره...اینقدر گند زدیم به دیتاسنترها میترسن ازمون..مثل فرانسه..

hegza
February 9th, 2016, 01:03
اینا خبر دارند اما میترسند برادر..هزاربارم توضیح بدی خودشونو میزنن ان راه که خبر ندارند..بزار سایت خزانه داری امریکارو بگردن...:))
از نظر من ربطی به برجام هم نداره...اینقدر گند زدیم به دیتاسنترها میترسن ازمون..مثل فرانسه..

ها ولا دی:
بعد میترسند سرور بدن ایرانی نتونن ویزای مجازی یو اس آ بگیرند دی:

smhnw
February 9th, 2016, 01:29
بابا حتی بدن هم پس فردا دوباره میگیرن میبندن کلا ایران کشور محسوب نمیشه از نظر اونا ... :|

ourweb
February 9th, 2016, 01:32
داشتم چرخ میزدم تو وب هاستینگ تالک خارجی اون پایین یک تاپیک دیدم در مورد زلزله بم که اومده بودن داخلش نوشته بودن مردم ایران نشتسن هرچی شد بگن خدا میخواسته اینطور بشه که این اشتباست و این اشتباه رو میکنن که اینطور میمیرن کلا باید برید بخونید نظرات رو

m2n
February 9th, 2016, 01:42
There's nothing on the Department of State website that addresses this yet

=))=))

یعنی فقط داخل ایران برجام رسمی شده :)

Netfollower
February 9th, 2016, 01:43
داشتم چرخ میزدم تو وب هاستینگ تالک خارجی اون پایین یک تاپیک دیدم در مورد زلزله بم که اومده بودن داخلش نوشته بودن مردم ایران نشتسن هرچی شد بگن خدا میخواسته اینطور بشه که این اشتباست و این اشتباه رو میکنن که اینطور میمیرن کلا باید برید بخونید نظرات رو

من سفر کردم از ترانه شدن، کوچ کردم به سرزمینِ سکوت
با گذرنامه‌ای که رو جلدش جای (ایران) نوشته بود (لی‌لی‌پوت)......

اینا تقصیر خودشون نیست
یه کمی هم به خودمون برمیگرده
همونطور که تو مملکت ما اکثرا فکر میکنند
همه امریکایی با "دو لول " تو خیابونا همدیگه رو دارن میکشن
اینام فکر میکنن ما هممون
یه مشت ادم تعصبی و خرافه ای و بی ادب و د_.زد_ وحشیم
و دیلایلشم که معلومه.....

peculiar
February 9th, 2016, 11:04
هیچ تحریم گسترده ای در امریکا علیه ایران برداشته نشده. تحرمیها به جز موارد خاص هنوز سر جاشون هستن. این مورد هم دقیقا در سایت خزانه داری آمریکا ذکر شده و مدارک کافی رو در دسترس گذاشتن:https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Pages/iran.aspx

در مورد تحرمیها تکنولوژی هم اشتباه همه این هست که فکر میکنن همه تحرمیهای تکنولوژی برداشته شده (سال 2010). فقط یک سری نرم افزارهای خاص و سرویسهای رایگان (اون هم نه همشون) برداشته شدن که طیف خیلی کوچکی هست که هاستینگ هم اصلا جزوش نیست.

هنوز فروش هرگونه سرویس و خدمات بدون مجوز دولت آمریکا به اشخاص یا دولت ایران ممنون هست!

(ولی شما بهشون نگید شاید متوجه نشدن اومدن ایران :71:)

IrIsT
February 9th, 2016, 11:09
سلام و درود.
خوب یعنی تاثیری روی هاستینگ و سرور نداره؟نمیشه حساب کرد که از این لحاظ بهتر بشیم؟

peculiar
February 9th, 2016, 11:13
سلام و درود.
خوب یعنی تاثیری روی هاستینگ و سرور نداره؟نمیشه حساب کرد که از این لحاظ بهتر بشیم؟
الان دیگه هر کشوری داره مستقل برای خودش تصمیم میگره که تحرمها رو چکار کنه. در امریکا هنوز وضعیت کما فی السابق هست (اگر نگیم که بدتر هم شده!). کانادا هم که برای خودش تصمیم میگره هنوز چیزی اعلام نکرده. ولی برای اروپا فکر کنم وضعیت خیلی متفاوت خواهد شد.

BazPardakht.Com
February 9th, 2016, 15:50

متن اون شخص این بوده

"Most people think that what God wills will happen. This is absolutely wrong. This thinking is poisonous," Tehran University professor Bahram Akasheh told the news agency.

معنی جمله بالای اون شخص "اکثر مردم فکر می کنم که آنچه را خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. این کاملا اشتباه است. این فکر سمی است،" استاد دانشگاه تهران بهرام عکاشه به این خبرگزاری گفت. "

متاسفانه هیچ چیزی نمیشه گفت
باور این افراد چیز دیگه ای هست