PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن انجمن ها

sadegh.nikaein
October 15th, 2010, 23:15
راهی به نظر شما نمیرسه که از هک شدن انجمن توسط این باگ سری 3.8.6 جلوگیری کرد ؟
چون اخرین ورژن هست و البته قرار هست اخرین نسخه سری 3 یعنی 3.8.7 نیز تا چندی دیگر بیرون بیاد
ایا انجمن های روی سرور های شما نیز حمله شده ؟

S4n470n
October 16th, 2010, 00:35
کدوم باگ رو می گین؟

Warez-Host.IR
October 16th, 2010, 14:26
با سلام
دوست عزیز بهترین کار ارتقاء به نسخه 4.0.7 هست

AmirHosein
October 16th, 2010, 16:51
با سلام
دوست عزیز بهترین کار ارتقاء به نسخه 4.0.7 هست
و پچ لول رو نصب کنن!
من 3.8.6 دارم پچ لول جدید هم نصب کردم مشکلی ندارم!

kingoftehran
October 16th, 2010, 17:12
من خیلی از انجمن های وارز را دیدم که این مشکل واسشون پیش آمده

Warez-Host.IR
October 16th, 2010, 19:50
من خیلی از انجمن های وارز را دیدم که این مشکل واسشون پیش آمده
بیشتر کسانی هم که از نسخه های نول شده غیر استاندارد نول شده استفاده میکنند هم احتمال هک شدن سایتهاشون زیاد هست
ما همیشه خودمون نسخه های vb را نول میکردیم و قرار میدادیم و از همان هم استفاده می کردیم
ولی در نسخه 3.8.4 یک مشکلی به وجود آمد که سایت خود من را بیش از 5 بار هک کردن

سلام عیلکم و رحمت الله
October 16th, 2010, 20:02
آیا باگ جدیدی تو نسخه 3.8.6 پیدا شده ؟

mr.bahram
October 16th, 2010, 22:58
تنها باگی که ورژن وی بی 3.8.6 داره در خصوص زدن دیتابیس هست که ساده ترین راه دلیت کردن فایل faq.php هست و کار امد ترین راه آپدیت کردن پچ امنیتی که شامل فایل زبان انگلیسی میشه

سلام عیلکم و رحمت الله
October 17th, 2010, 00:06
ولی اینطور که این دوستمون می گه باگ جدیدی پیدا شده ، تو دو سه هفته اخیر هم من چند جا ورژن 3.8.6 را دیدم که هک شده ، حالا از چه طریق اطلاعی ندارم

shamimi
October 17th, 2010, 12:47
مگه لایسنس ویبی چنده؟

mr.bahram
October 17th, 2010, 14:17
مگه لایسنس ویبی چنده؟

طراحی و پشتیبانی سایت های انجمن ساز ویبولتین در ایران به همراه اموزش هایی اولیه برای این برنامه vBulletin | (http://www.vbteam.ir/p8)

نحوه ي خريد لايسنس اين برنامه ( مادام العمر) . جهت خريد لايسنس مي بايست فرم درج شده در صفحه ي سفارش را بنا به نوع سفارش و به طور كامل پر نماييد . سپس هزينه ي آن را توسط كارت اعتباري پرداخت و يا با مراجعه به بانك هاي ارائه دهنده ي حساب ارزي ، پس از باز كردن اين نوع حساب ، مبلغ مورد نظر را به حساب شركت Jelsoft Enterprises واريز و حواله نمائيد .
پس از ارسال تصوير فيش واريزي به ايميل پاسخ سفارشتان ، پس از گذشت 2 تا 3 روز اطلاعات كاربري شما به آدرس پست الكترونيكي كه در بخش سفارش وارد نموده ايد ، برايتان ارسال خواهد شد . 2 نامه الكترونيك که اولی حاوی اطلاعات مربوط به جزئیات پرداخت بوده و دومی حاوی اطلاعات لایسنس که شامل Customer Number و Customer Password است، از نحوه ي دريافت و نصب vBulletin شخصي خود مطلع شويد . در حال حاضر قيمت لايسنس نوع مادام العمر کلاسیک آن 195 دلار مي باشد و لایسنس نوع مادام العمر نسخه سوئیچ ( Cms & Blog ( 285 دلار می باشد .
لايسنس مادام العمر (50+ سال) به اين صورت است كه پس از سفارش و خریداری برنامه ، به مدت نامحدود روی سایتتان نصب و استفاده مي کنید. همچنين نسخه های جدید را می توانید تا مادام دریافت كنيد

shamimi
October 17th, 2010, 14:53
خوب قیمت ندادید یعنی انقدر گران در می آد که سایت های معتبر هم نمی خرند ؟

mr.bahram
October 17th, 2010, 15:20
خوب قیمت ندادید یعنی انقدر گران در می آد که سایت های معتبر هم نمی خرند ؟
قیمت چی ندادیم ؟
دلار به روز حساب میشه
اون تیکه ای که گذاشتم توضیحات در خصوص قیمت و تفاوت نسخه ها هست
یه مطالعه بکنید متوجه میشید

mahdi2009
October 17th, 2010, 16:49
سلام.

دوستان برای وی بی نسخه لایسنس دار هم پچ ارائه شد پس زیاد نمیتونه مرتبط با نال یا غیر نال باشه. کلا امنیت فرومها بستگی به مهارت وبمستر فروم داره.

ممنون.

nasa_de
October 17th, 2010, 19:15
mr.bahram عزیز مدیریت نصب و کانفیگ فروم بنده رو به عهده داشتند / شخصا از کار ایشون راضی هستم و چیزی کم نگذاشتند ( با تمامی زحمت هایی که به ایشون دادم ) / فکر کنم کار را به کاردان سپردن بهتره و تا حدود زیادی جلوی خرابی ها و مشکلات بعدی رو کاهش میده /