PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت شبیه به prixi-soft

SaMaN0861
October 15th, 2010, 22:52
با سلام

دوستان وقتی وارد سایت SpyOw - A Professional SpyWare ... ! (http://spyow.prixi-soft.ir) میشوید در منو ها نوشته Download بعد اونجا شماره سریال هارد رو میزنی اگر مدیر اصلی شماره سریال هارد شما رو اضافه کرده باشه می زاره دانلودش کنی اگر نباشه نمیزاره دانلود کنی من سورس اینو میخوام دوستان لطفا کمک کنید :77:

با تشکر

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

با سلام

دوستان وقتی وارد سایت SpyOw - A Professional SpyWare ... ! (http://spyow.prixi-soft.ir) میشوید در منو ها نوشته Download بعد اونجا شماره سریال هارد رو میزنی اگر مدیر اصلی شماره سریال هارد شما رو اضافه کرده باشه می زاره دانلودش کنی اگر نباشه نمیزاره دانلود کنی من سورس اینو میخوام دوستان لطفا کمک کنید :77:

با تشکر

دوستان هیچ کس بلد نیست ؟؟؟

Rezash
October 15th, 2010, 23:36
يك فرم ajax ساده هست
اطلاعات رو مي فرسته سمت سرور و سمت سرور با يك كوئري چك ميشه چنين ركوردي در در ديتابيس هست يا نه..
الان دقيقا در نوشتن چه چيزي مشكل داريد ؟
نوشتن فرم ؟ يا ajax يا ارتباط با ديتابيس يا ... ؟

SaMaN0861
October 16th, 2010, 00:09
يك فرم ajax ساده هست
اطلاعات رو مي فرسته سمت سرور و سمت سرور با يك كوئري چك ميشه چنين ركوردي در در ديتابيس هست يا نه..
الان دقيقا در نوشتن چه چيزي مشكل داريد ؟
نوشتن فرم ؟ يا ajax يا ارتباط با ديتابيس يا ... ؟

من فقط این کد رو دارم هیچی دیگه ندارم ازش . اگر دارید لطفا بزارید

<P align=center>&nbsp;<P align=center>aQua Power<FONT color=#000000><BR></FONT>
<FORM action=/paidbuy/aQua.php method=get target=_self>
<P align=center><font color="#008000">Current version :6.6&nbsp; Enter Your Serial In The Case</font><BR><FONT color=#ffffff><INPUT size=64 name=Download></FONT> <FONT color=#ffffff> <INPUT type=submit value=Download> </FONT></P></FORM>

Rezash
October 16th, 2010, 00:50
يك برنامه خيلي ساده ميشه نوشت براش
اگر دنبال كد آماده هستيد كه ندارم متاسفانه ولي قصد دارم طي روزهاي آينده تاپيكي براي آموزش كار با ajax بزنم و ميشه چنين برنامه اي رو براي يادگيري در عمل پياده سازي كنيم.