PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیزوب (leaseweb) و هویت ایرانی

dokhnew
February 7th, 2016, 12:56
سلام دوستان

من میخوام از leaseweb با پیپال vps بخرم.

اطلاعات آدرس و اسم مثل پیپال هست و مربوط به دوبی
ولی خب با IP ایران لاگین میکنم ...
این دیتاسنتر با ایران مشکلی نداره؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون

company_hosting
February 7th, 2016, 17:05
سلام

مشخصات برسی میکنند اگر جعلی هست اقدام بخرید نکنید

به ایرانی ها سروریا پنل نمیدهند

Kian
February 7th, 2016, 18:07
اکیدا توصبه می کنم که به هیچ عنوان با اسم و آدرس ایرانی از دیتاسنترها و شرکت های خارجی خرید نکنید، جتی اگر خودشان بگویند که مشکلی با ایران ندارند! ....................

dokhnew
February 8th, 2016, 19:59
ممنون از دوستان.
دیتاسنتر لیزوب در کدامیک از کشور های آلمان - هلند - سنگاپور از نظر کیفیت بهتر هست؟
کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون

CYCLONER
February 8th, 2016, 20:01
دورد

بنده شنیده ام که هلند از همه بهتر هست در لیزوب

company_hosting
February 8th, 2016, 20:01
سلام

خود هلند

OmidX
February 8th, 2016, 20:08
اکیدا توصبه می کنم که به هیچ عنوان با اسم و آدرس ایرانی از دیتاسنترها و شرکت های خارجی خرید نکنید، جتی اگر خودشان بگویند که مشکلی با ایران ندارند! ....................

مطمئن باشید ک اطلاعات ولید و معتبر ایرانی ما بهتر از اطلاعات فیک و جعلی یک هویت نامعلوم در سنگاپور و مالزی و چه میدونم این آدمای بدبختی است ک بعضی همکاران دارن از هویت شون استفاده میکنن !

جمع بستن اصولا کار درستی نیست ، بله بعضی دیتاسنتر ها با ایرانی مشکل دارن (مثل ovh) ، بعضیای دیگه هم ندارن !

در حال حاضر هتزنز ، myloc ، رد استیشن ، رپید سوییچ ، اکاتل ، ورلد استریم و... با هویت ایرانی هیچ گونه مشکلی ندارن و میتونید با خیال راحت از این دیتاسنتر ها با هویت ایرانی خودتون خرید کنید.

البته بازم اگر کسی رو داشته باشید ک ساکن اروپا یا آمریکا باشه ، بهتر هست ایشون با مشخصات خودش برای شما خرید کنه. (گفتم بهتر هست نه اینکه حتما !)

با تشکر ...

زیرساخت
February 8th, 2016, 21:51
سلام دوستان

من میخوام از leaseweb با پیپال vps بخرم.

اطلاعات آدرس و اسم مثل پیپال هست و مربوط به دوبی
ولی خب با IP ایران لاگین میکنم ...
این دیتاسنتر با ایران مشکلی نداره؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون

سلام
چند سال است که ما با مشخصات ایرانی از leaseweb سرویس داریم.
توصیه می شود پرداخت را بصورت کارت اعتباری یا حواله انجام دهید و به هیچ عنوان از پرداخت پی پال با مشخصات ایرانی (حتی در صورت لاگین با IP خارج از کشور) استفاده نکنید.
در این مورد با دیتاسنتر صحبت شده و پاسخ آنها همین است.

besthosti.com
February 8th, 2016, 21:54
لیزوب یک مقدار سخت گیر هست در تایید هویت. من وقتی که خرید کردم به من زنگ زدم و چند سوال هویتی پرسیدند. در صورتی که مدارک معتبر دارید می تونید خرید کنید و مشکلی نخواهید داشت.

Kian
February 8th, 2016, 21:57
مطمئن باشید ک اطلاعات ولید و معتبر ایرانی ما بهتر از اطلاعات فیک و جعلی یک هویت نامعلوم در سنگاپور و مالزی و چه میدونم این آدمای بدبختی است ک بعضی همکاران دارن از هویت شون استفاده میکنن !

جمع بستن اصولا کار درستی نیست ، بله بعضی دیتاسنتر ها با ایرانی مشکل دارن (مثل ovh) ، بعضیای دیگه هم ندارن !

در حال حاضر هتزنز ، myloc ، رد استیشن ، رپید سوییچ ، اکاتل ، ورلد استریم و... با هویت ایرانی هیچ گونه مشکلی ندارن و میتونید با خیال راحت از این دیتاسنتر ها با هویت ایرانی خودتون خرید کنید.

البته بازم اگر کسی رو داشته باشید ک ساکن اروپا یا آمریکا باشه ، بهتر هست ایشون با مشخصات خودش برای شما خرید کنه. (گفتم بهتر هست نه اینکه حتما !)

با تشکر ...

1- چند سال پیش چند نفر از همکاران ما، لایسنس whmcs رو با نام آدرس واقعی ایرانی از یک شرکت انگلیسی خریدند و الان لایسنس های دائمی شون رو ترمینیت کردند! ولی لایسنس ما رو که با نام آدرس امارات هست هیچ مشکلی براش پیش نیومد، جالبه بدونید که من همان موقع هم به آنها مثل همین الان، تذکر دادم که با هویت غیرایرانی خرید کنید، ولی آنها گوش نکردند و مثل شما ، گفتند که : انگلیسی ها ابرانی ها رو هیچ وقت تحریم نمی کنند ولی دیدید که کردند!

2- شرکت رسیلرکلاب هندی که گفته بود به هیچ وجه، با ایرانی ها مشکلی ندارد و تحریم نخواهد کرد، دو سال پیش هزاران دامنه که با مشخصات ایران بود را اخراج کرد و پنلشون رو عین آب خوردن مسدود کرد و مبالغ باقیمانده در اعتبار پنل هاشون رو هم پس نداد و یالا کشید، ولی یکی از پنل های ما که بطور کامل با مشخصات کشور امارات ثبت شده بود ، هم اکنون نیز فعال هست و قابلیت شارژ و ثبت دامنه هم دارد !

همه دیتاسنترهای اروپایی و آمریکایی و ... زمانی که منافعشون در تحریم ایران باشد و یا تحت فشار قرار بگیرند مثل آب خوردن، ایرانی ها رو دیپورت کرده اند و خواهند کرد !

پس بنابراین عاقلانه ترین کار: خرید با هویت غیر ایرانی هست، چون در دنیای کنونی همه دنبال منافع خودشون هستند و هیچ عقد اخوتی با ایرانی ها نبسته اند
و همانطور که تجربه بارها ثابت کرده است که احتیاط شرط عقل است؛ بهتر است کمی آینده نگر باشید ...

sssoheil
February 8th, 2016, 22:11
با سلام

لوکیشن هلند این دیتاسنتر از لحاظ کیفیت بهتر است.پیشنهاد میکنم فعلا به هیچ وجه با هویت ایرانی اقدام به باز کردن پنل نکنید و ترجیحا پرداخت ها را بصورت حواله مستقیم انجام دهید.