PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ssl یا ای پی لطفا راهنمایی کنید

free-downloadha.com
February 4th, 2016, 23:58
با سلام

واسه یکی از ادرس های انجمنم ssl خریدم فروشنده ssl زحمت نصب رو کشیدن و هاستینگی که هم هستم ip اختصاصی از قبل برام نصب کرده

اما الان بالا نمیاد باید حتما از وی پی ان استفاده کنم تا سایت بیاد بالا

جهت اطلاع ای پی راحت میاد بالا و مشکلی نداره و همچنین ادرس هم پینگ میده

مشکل از چی میتونه باشه

T.Toosi
February 5th, 2016, 00:01
سلام، آدرس بفرستید.

free-downloadha.com
February 5th, 2016, 00:10
سلام، آدرس بفرستید.

با سلام

خصوصی شد جناب طوسی

T.Toosi
February 5th, 2016, 00:22
سایت شما بدون وی پی .. بالا اومد برای بنده فقط ارور ssl دارید برای عکس ها اونم دلیلش این هست که بعضی از عکس های صفه با http باز میشوند.

free-downloadha.com
February 5th, 2016, 00:45
سایت شما بدون وی پی .. بالا اومد برای بنده فقط ارور ssl دارید برای عکس ها اونم دلیلش این هست که بعضی از عکس های صفه با http باز میشوند.

من چندین بار تست کردم بدون وی پی .... بالا نمیاد حالا عکس رو میشه ی کاری کرد که درس میکنم

ارور ssl چی داده جناب طوسی لطفا بیشتر راهنمایی کنید

iwpanel
February 5th, 2016, 06:47
با سلام

واسه یکی از ادرس های انجمنم ssl خریدم فروشنده ssl زحمت نصب رو کشیدن و هاستینگی که هم هستم ip اختصاصی از قبل برام نصب کرده

اما الان بالا نمیاد باید حتما از وی پی ان استفاده کنم تا سایت بیاد بالا

جهت اطلاع ای پی راحت میاد بالا و مشکلی نداره و همچنین ادرس هم پینگ میده

مشکل از چی میتونه باشه
سلام
وقتی بدون *** بالا نماید با *** بالا میاد یعنی مشکل از ip شما هست یعنی امکان داره یه main ip سرور فیل باشه که نمیتونه باز کنه باید ip سرور عوض بشه تا مشخص بشه مشکل از چی بوده

آدرس هم برای برسی کامل برای ما ارسال کنید

free-downloadha.com
February 5th, 2016, 08:25
سلام
وقتی بدون *** بالا نماید با *** بالا میاد یعنی مشکل از ip شما هست یعنی امکان داره یه main ip سرور فیل باشه که نمیتونه باز کنه باید ip سرور عوض بشه تا مشخص بشه مشکل از چی بوده

آدرس هم برای برسی کامل برای ما ارسال کنید

سلام
ادرس هم براتون ارسال شد
ایا احتمالا از چیز دیگه میشه؟

iwpanel
February 5th, 2016, 08:44
سلام
ادرس هم براتون ارسال شد
ایا احتمالا از چیز دیگه میشه؟

توي سيستم هاي آناليز آنلاين اس اس ال بررسي شد براتون اس اس ال زده وليد احتمال خيلي زياد مشكل از سرور هاست
براي اطمينان هم ميتونيد يه ساب دامين ايجاد كنيد point كنيد روي يه هاست ديگه با اس اس ال ديگه تست كنيد ببينيد مشكل داره يا نه

hamid.soltani92
February 5th, 2016, 09:05
سلام.
لطفا نام دامنه رو اعلام کنید.

free-downloadha.com
February 5th, 2016, 12:16
سلام.
لطفا نام دامنه رو اعلام کنید.

با احترام خصوصی شد

hamid.soltani92
February 5th, 2016, 17:37
با احترام خصوصی شد
دوست عزیز دامنه شما تو سیستم جدید فيلترینگ که درخواست‌های DNS رو override میکنه فيلتر شده و کاری ازتون بر نمیاد تقریبا!
برای بررسی این مورد دامنه‌تون رو پینگ بگیرید، آی‌پی سرور *****ینگ به شما بازگردانده میشه.
بعد از اینکه مدیر‌های سایت‌ها برای دور زدن سرویس فيلترینگ کشور از لایه امن (https) استفاده کردن، پیشنهاد داده شد که برای مقابله با این مورد درخواست‌های پورت ۵۳ بررسی بشن و در صورت ***** بودن دامنه، دامنه به آی‌پی سرویس فيلترینگ ترجمه بشه.
دلیل اینکه تمام سایت‌ها به این صورت نیستن اینه که این قابلیت جدیدا افزوده شده و به زودی تمام سایت‌هایی که فيلتر هستن، به آی‌پی ۱۰.۱۰.۳۴.۳۶ ترجمه خواهند شد.
موفق باشید.

free-downloadha.com
February 6th, 2016, 02:05
دوست عزیز دامنه شما تو سیستم جدید فيلترینگ که درخواست‌های DNS رو override میکنه فيلتر شده و کاری ازتون بر نمیاد تقریبا!
برای بررسی این مورد دامنه‌تون رو پینگ بگیرید، آی‌پی سرور *****ینگ به شما بازگردانده میشه.
بعد از اینکه مدیر‌های سایت‌ها برای دور زدن سرویس فيلترینگ کشور از لایه امن (https) استفاده کردن، پیشنهاد داده شد که برای مقابله با این مورد درخواست‌های پورت ۵۳ بررسی بشن و در صورت ***** بودن دامنه، دامنه به آی‌پی سرویس فيلترینگ ترجمه بشه.
دلیل اینکه تمام سایت‌ها به این صورت نیستن اینه که این قابلیت جدیدا افزوده شده و به زودی تمام سایت‌هایی که فيلتر هستن، به آی‌پی ۱۰.۱۰.۳۴.۳۶ ترجمه خواهند شد.
موفق باشید.

با سلام

پس احتمال داره من ssl رو ی ادرس دیگه نصب مشکل نداشته باشه .نتیجه : ای پی مشکلی نداره ***** نیس و همچنین ssl هم ***** نشده درسته