PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا این مورد باگ حساب میشه ؟

nevergotme
February 4th, 2016, 17:41
دوستان سلام ، من با چشم خودم دیدم ، وقتی فرآیندی در سرور مثل زیپ کردن یا کانورت کردن فیلم یا هر چیزه دیگه در حال انجام هستش .... وقتی فایلی رو داخل سیستم خودم میزارم برای دانلود ، سرعت پردازش کم میشه !! و وقتی دانلود رو قطع میکنم سرعت بر میگرده سره جایه خودش ! چند بار هم امتجان کردم.

اخه من موندم سیستم خونه چرا باید بر فرض مثال روی cpu تاثیر بزاره روی سرورم ؟!

OmidX
February 4th, 2016, 17:44
لینک دانلود شما مستقیم است ؟

nevergotme
February 4th, 2016, 17:50
لینک دانلود شما مستقیم است ؟

بله مستقیم دانلود میکنم ، مشکلش چیه

OmidX
February 4th, 2016, 17:54
بله مستقیم دانلود میکنم ، مشکلش چیه

اگر از اسکریپت های vip یا آپلودسنتر استفاده میکردید ، پردازنده و رم سرور در گیر بودن .

اما اگر لینک مستقیم هست ، اول بگید ک شما با چه ابزاری پردازنده رو بررسی کردید ؟ و دوم ، سیستم عامل و وب سرور شما چیست ؟

nevergotme
February 4th, 2016, 18:00
اگر از اسکریپت های vip یا آپلودسنتر استفاده میکردید ، پردازنده و رم سرور در گیر بودن .

اما اگر لینک مستقیم هست ، اول بگید ک شما با چه ابزاری پردازنده رو بررسی کردید ؟ و دوم ، سیستم عامل و وب سرور شما چیست ؟

ببینید اصلا این چیزی که من دانلود میکنم ربطی به سرورم نداره! اصلا هیچ اسکریپتی روی سرورم نصب نیست ، منظورم یه دانلود معمولی از یه جای دیگست! برفرض از اپلود بوی دانلود میکنم ، اون لحظه سرعت پردازش کم میشه ! در صورتی که هیچ ربطی نداره.

OmidX
February 4th, 2016, 18:14
ببینید اصلا این چیزی که من دانلود میکنم ربطی به سرورم نداره! اصلا هیچ اسکریپتی روی سرورم نصب نیست ، منظورم یه دانلود معمولی از یه جای دیگست! برفرض از اپلود بوی دانلود میکنم ، اون لحظه سرعت پردازش کم میشه ! در صورتی که هیچ ربطی نداره.

پس سرعت ریموت شما میاد پایین ، چون سیستم شما در حال دانلود است و اتفاق خاصی در سرور رخ نمیده ...

اون چیزی ک شما حس میکنی کند شده سرور سرعت ریموت ه و ارتباط مستقیم با سرعت اینترنت شما داره .

Yas-Host
February 4th, 2016, 18:19
پس سرعت ریموت شما میاد پایین ، چون سیستم شما در حال دانلود است و اتفاق خاصی در سرور رخ نمیده ...

اون چیزی ک شما حس میکنی کند شده سرور سرعت ریموت ه و ارتباط مستقیم با سرعت اینترنت شما داره .

در واقع ایشون Delay دارند!

اگر دقت کنید در سایت هایی مانند live.irib.ir وقتی در حال تماشا هستید چند ثانیه ای با تلویزیون جلو تر هست !!! و اگر برای مثال در حال تماشای سریالی هستید و به پیغام بازرگانی می رود هنوز از طریق وب سایت نرفته است و چند لحظه delay دارد.

همینطور که برای سانسور کردن والیبال ها و ... استفاده می کنند.

این مثال رو میتونیم با مشکل ایشون یکی بدونیم...!