PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از adsl در دو جا

ali6594
October 14th, 2010, 22:27
با سلام
من می خوام ای دی اس ال بگیرم اما به این هم نیاز دارم که ازش در دو جای متفاوت استفاده کنم
حالا دو راه پیش روی من هست به نظر شما کدوم یکی بهتره و آیا جواب میده یا نه ؟
یه مودم adsl بگیرم و با دو تا وایرلس به اون جای دوم انتقال بدم ( وایرلس ها الان موجود هستند )
دو تا مودم adsl بگیرم و استفاده کنم ( می گن نمیشه چون مخابرات روی شماره قفل میکنه )

Ali-718
October 14th, 2010, 22:29
فاصله این دو مکان چقدره ؟

ali6594
October 14th, 2010, 22:39
350 - 400 متر

mofthost.com
October 15th, 2010, 00:24
wireles

ali6594
October 15th, 2010, 12:26
دوستان دیگه کسی نبود ؟

host4ir.ir
October 16th, 2010, 18:39
سلام دوست عزيز
احتمالا شما مجبور باشيد! كه روش اول را انتخاب كنيد. چون پورت هاي مخابراتي براي رانژه ي سرويس هاي adsl محدود هست و ارائه دهندگان adsl ترجيح مي دهند كه هر سرويس را روي فقط يك خط تلفن ارائه دهند البته اين به سرويس دهنده adsl بستگي داره كه اين كارو براي شما بكنه نه مخابرات چون مخابرات فقط براي شما خط رو رانژه مي كنه كه هزار تومن ماهيانه هزينش هست و اگه ارائه دهنده سرويس adsl تنظيم كنه شما مي تونيد از دو خط با يك سرويس استفاده كنيد( كه البته به صرفش نيست).
روش اول هم كه قابل پياده سازي هست ولي هزينش بالاتره
روش سومي هم براي اين مورد خاص شما هست كه اون استفاده از WiMax و يا كلا استفاده از اينترنت وايرلس هست به جاي adsl .
موفق باشيد.

ali6594
October 16th, 2010, 19:41
در حال حاضر هم دارم از اینترنت وایرلس استفاده می کنم اما خوب سرعتش 18 برابر کمتر از مال adsl .
وایمکس هم تو شهر ما منتفیه .

tmfar
October 16th, 2010, 19:59
یه مودم وایرلس adsl بخر کارتو راه بنداز

ali6594
October 16th, 2010, 20:07
قیمتش چنده ؟
چطوری کار میکنه ؟

host4ir.ir
October 16th, 2010, 20:27
نه مودم وايرلس adsl به تنهايي جواب نميده چون فاصله بالاست 400 متر
اگه شما مي خواهي از adsl استفاده كني بايد يا يك شبكه وايرلس يا يك شبكه ي lan بين اين دو نقطه ايجاد كنيد كه براي وايرلس بايد 1.اكسس پويت و 2.مودم وايرلس adsl+ يك كارت شبكه وايرلس و يا 2.دوتا كارت شبكه وايرلس و يك مودم معمولي adsl تهيه كني
براي شبكه ي lan هم اگه بخواهي چون فاصله زياده بايد از هاب ، يا بريج و يا روتر استفاده كني بايد شرايط رو بسنجي ببيني و اگه امكان كابل كشي داري احتمالا روش lan به صرفه تر باشه از نظر قيمت ولي وايرلس هم مزاياي خاص خودش رو داره. در كل پيشنهاد مي دم به چندتا مغازه كه كار تخصصي فروش تجهيزات شبكه رو دارن سر بزني و اين 400 متر رو مطرح كني اونا خودشون با توجه به اجاناسي كه دارن و بردشون به شما پيشنهاد مي دن و با قيمت ها و كاربردي كه داري بسنجي ببيني كدوم روش به صرفه هست.