PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سرور مجازی

MOSTAPHA_VIP
February 4th, 2016, 09:05
سلام
من چند ماهه یه vps گرفتم دیروز یه ریست ساده کردم بعد که بالا اون (ویندوز 2008) دیگه مرورگر نه به نت وصل میشه نه با دانلود منیجر میتونم دانلود کنم به پشتیبانی هم تیکت میزنم اصلا ثبت نمیشه تیکتم تو سایت.عزیزان مشکل وصل نشدن مرورگر به نت رو چطور باید حل کنم؟
با تشکر

007
February 4th, 2016, 10:33
سلام
من چند ماهه یه vps گرفتم دیروز یه ریست ساده کردم بعد که بالا اون (ویندوز 2008) دیگه مرورگر نه به نت وصل میشه نه با دانلود منیجر میتونم دانلود کنم به پشتیبانی هم تیکت میزنم اصلا ثبت نمیشه تیکتم تو سایت.عزیزان مشکل وصل نشدن مرورگر به نت رو چطور باید حل کنم؟
با تشکر
س با شرکت ارایه دهنده در تماس باشین(تلفنی یا...)
تا ریشه مشکل رو پیدا کنن و رفع عیب کنن براتون
ارادت

viasky
February 4th, 2016, 15:56
باسلام
ممکنه هست مشکل شما از dns باشه
برای امتحان از dns های زیر استفاده بفرمایید
8.8.8.8
4.4.2.2
سپس کارت شبکه را یکبار ری استارت نمایید
موفق باشید

shatech
February 5th, 2016, 16:54
باسلام
ممکنه هست مشکل شما از dns باشه
برای امتحان از dns های زیر استفاده بفرمایید
8.8.8.8
4.4.2.2
سپس کارت شبکه را یکبار ری استارت نمایید
موفق باشید

مشکل می تواند از dns باشد اما به دلیل آنکه بعد ریستارت به این مشکل بخورد کردند یک از هزار می تواند این مشکل باشد.
احتمال زیاد یا ip شما به مشکل برخورده و یا مشکلی اساسی از سمت دیتاسنتر موجود هست.
اما به احتمال بسیار قوی مشکل از ویندوز شما می باشد بهتر است در حد توان ویندوز مجددا نصب شود و یا کارت شبکه به صورت کامل از اول کانفیگ شود.

viasky
February 5th, 2016, 20:01
مشکل می تواند از dns باشد اما به دلیل آنکه بعد ریستارت به این مشکل بخورد کردند یک از هزار می تواند این مشکل باشد.
احتمال زیاد یا ip شما به مشکل برخورده و یا مشکلی اساسی از سمت دیتاسنتر موجود هست.
اما به احتمال بسیار قوی مشکل از ویندوز شما می باشد بهتر است در حد توان ویندوز مجددا نصب شود و یا کارت شبکه به صورت کامل از اول کانفیگ شود.
خیلی جالب می فرمایید
اتفاقا نصب مجدد ویندوز از یک فرد حرفه ای واقعا انتظار نمیره و باید مشکل و برطرف کنند
فقط کافیه تنظیمات کارت شبکه بررسی شود
موفق باشید

kool
February 5th, 2016, 20:06
سلام
با تشکر

سلام
بهترین کار این هست که به ارائه دهنده سرویس خود اطلاع بدید که بررسی کنن.
اگه جدیدا نرم افزار امنیتی نصب کردید موقت غیرفعال و تست کنید، ممکنه روی حساسیت خیلی بالا قرار دادید و همه چیز رو بلاک میکنه!
فایروال ویندوز رو هم موقت غیرفعال و تست کنید.
در نهایت تنظیمات شبکه رو بررسی کنید.

MOSTAPHA_VIP
February 5th, 2016, 20:29
ممنون دوستان نمیدونم چی شد که دیگه کلا سروسیم بالا نیومد که مجبور شدم ویندوز سرور 2012 r2 نصب کنم.

- - - Updated - - -

ممنون دوستان نمیدونم چی شد که دیگه کلا سروسیم بالا نیومد که مجبور شدم ویندوز سرور 2012 R2 نصب کنم.

sssoheil
February 5th, 2016, 21:07
با سلام

تنظیمات کارت شبکه را بررسی کنید احتمال زیاد مشکل از دی ان اس هست.