PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات شما در خصوص درگاه پارسیان

SibaPal
February 3rd, 2016, 19:20
با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن
خوشحال می شویم نظرات خود را در خصوص درگاه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بیان نمایید

98M!zban
February 3rd, 2016, 19:26
درگاه خوبی دارند و اگر هم به مشکل میخوره خودشون اطلاع رسانی می کنند

کلا پایداری ثابتی داره مثل ملت و ..

OmidX
February 3rd, 2016, 19:29
درگاه بسیار خوبی هست ، پشتیبانی خوبی هم داره .

rezaonline.net
February 3rd, 2016, 19:44
چند سال پیش
بشدت مورد استفاده بود
اما الان زیاد نمیبینیمش

پاسارگاد و ملی بهترن به نظرم

scary-x2
February 3rd, 2016, 19:50
من قبلا داشتم

پشتیبانیش ضعیفه

ولی چون درگاه ملت یکم ایراد داره دوباره امروز درخواست دادم فعالش کنن

smhnw
February 3rd, 2016, 20:43
نمیدونم چرا وقتی درگاهمون ملت هست 40 درصد فروشمون ناموفق میشه ولی وقتی پارسیان هستش کمتر از 10 درصد ناموفق هست فکر میکنم سیستم های امنیتی ملت برای جلوگیری از هک یا نفوذ خیلی زیاد حساس هستن که باعث شناسایی اشتباه کاربر واقعی به عنوان کاربر خاطی میشه و فروش رو کم میکنه .

kool
February 3rd, 2016, 21:27
سلام
خوبه معمولا مشکلی نداره. مشکلات رو نیز معمولا اطلاع رسانی میکنن. مثلا چند روز پیش قطعی طولانی داشتن (احتمالا تغییرات/تعمیرات/ارتقاء) و هر دو ساعت یکبار ایمیل میدادن که فعلا ایراد داره تا اینکه 2 بامداد ایمیل رفع ایراد رو ارسال کردن.

novinvps.com
February 3rd, 2016, 21:31
سلام
به نظرم درگاه بسیار خوبی هست
ما به عنوان درگاه سوم ازش استفاده میکنیم

sami-00
February 4th, 2016, 00:51
سلام درگاه خوبیه
پنل هم میده برای چک کردن تراکنش ها
فقط توی درگاه دادن کمی سخت گیر هستن

SibaPal
February 4th, 2016, 00:56
سلام درگاه خوبیه
پنل هم میده برای چک کردن تراکنش ها
فقط توی درگاه دادن کمی سخت گیر هستن
اگر این مشکل رفع شود استقبال خواهید کرد؟

sami-00
February 4th, 2016, 01:00
سلام ببخشید کدوم مشکل؟

SibaPal
February 4th, 2016, 01:04
سختگیری در ارایه ترمینال

sami-00
February 4th, 2016, 01:07
بله
ولی من اصولا با درگاه مستقیم کار میکنم
به نام مجموعه خودم و واریزش به حساب پس از مدت سیکل کاری شما چه کمکی میتونید بکنید؟

SibaPal
February 4th, 2016, 01:18
بله
ولی من اصولا با درگاه مستقیم کار میکنم
به نام مجموعه خودم و واریزش به حساب پس از مدت سیکل کاری شما چه کمکی میتونید بکنید؟
ارایه درگاه با کمترین نرخ کارمزد و تسویه آنی به همراه امکانات متنوع سیستم

- - - Updated - - -

و البته با نام برند شما و بدون هیچ اسم تبلیغاتی از سیباپال

98M!zban
February 4th, 2016, 01:31
ارایه درگاه با کمترین نرخ کارمزد و تسویه آنی به همراه امکانات متنوع سیستم

- - - Updated - - -

و البته با نام برند شما و بدون هیچ اسم تبلیغاتی از سیباپال

فکر میکنم مهمترین مورد حذف کارمزد از درگاه های اختصاصی باشه چیزی که بارها کاربران من شکایت داشتند کارمزد یک درصدی هست به همین دلیل هست که من مجبور شدم چند درگاه از پارسیان و سامان و پاسارگاد بگیرم و عملا پرداخت ها رو از روی سیبا پال بردارم

در صورتی که از درگاه سامان و ملی که شما به صورت اختصاصی داده بودین راضی بودم اما خوب مهمترین مبحث نیاز کاربران هست

بارها شده کاربران به من پیام دادن و شماره کارت گرفتن برای همین یک درصد کارمزد شما

منم مجبور میشدم درگاه های شخصی خودم رو براشون فعال کنم که بدون کارمزد پرداخت داشته باشند

عملا اگر سیبا پال کارمزدی رو دریافت نکنه بنده سه درگاه بانکی فعال روی سایت رو غیر فعال میکنم و تمام تراکنش هامو میندازم روی سیبا پال چون به نفعم هست

SibaPal
February 4th, 2016, 01:36
فکر میکنم مهمترین مورد حذف کارمزد از درگاه های اختصاصی باشه چیزی که بارها کاربران من شکایت داشتند کارمزد یک درصدی هست به همین دلیل هست که من مجبور شدم چند درگاه از پارسیان و سامان و پاسارگاد بگیرم و عملا پرداخت ها رو از روی سیبا پال بردارم

در صورتی که از درگاه سامان و ملی که شما به صورت اختصاصی داده بودین راضی بودم اما خوب مهمترین مبحث نیاز کاربران هست

بارها شده کاربران به من پیام دادن و شماره کارت گرفتن برای همین یک درصد کارمزد شما

منم مجبور میشدم درگاه های شخصی خودم رو براشون فعال کنم که بدون کارمزد پرداخت داشته باشند

عملا اگر سیبا پال کارمزدی رو دریافت نکنه بنده سه درگاه بانکی فعال روی سایت رو غیر فعال میکنم و تمام تراکنش هامو میندازم روی سیبا پال چون به نفعم هست
با سلام و عرض ادب
کارمزد 1 درصد درگاه اختصاصی سیباپال در مقایسه با سایر سیستم ها و خدمات شرکت بسیار اندک می باشد
شما اگر خدمات شرکت و پشتیبانان 24 ساعته کارمندان را لحاظ فرمایید 1 درصد بسیار منطقی است.
در هر 100000 تومان تنها 1000 تومان بابت تمامی این خدمات دریافت می شود و با فعالسازی رایگان
شما نیز به عنوان یک سرویس دهنده حق این مقدار سود کم را با توجه به زحمات مجموعه به کارمندان ما بدهید :)
این که ما کارمزد این نوع درگاه را حذف نماییم مثل این می ماند که کاربر از شما تقاضای سرور رایگان دهد , به ایشان خواهید داد ؟ :)

98M!zban
February 4th, 2016, 04:11
من به صورت كلي حق رو با شما مي دونم و از لحاظ خودم مشكلي نداره از نظر من . تنها خواسته كاربرانم رو منعكس كردم

اما اينم توجه كنيد از روي سرور مشتري بنده سودي ندارم جز همون سود اندك و اينكه تسهيلاتي برام نداره و ديتاسنتر هم تشويقم نميكنه

اما از روي تراكنش هاي مالي قطعا شما تسهيلات زيادي رو مي تونيد استفاده كنيد از سمت بانك ها مخصوصا تراكنش بالايي كه در سيبا پال اتفاق مي اوفته

Sent from my iPhone using Tapatalk

SibaPal
February 4th, 2016, 11:32
من به صورت كلي حق رو با شما مي دونم و از لحاظ خودم مشكلي نداره از نظر من . تنها خواسته كاربرانم رو منعكس كردم

اما اينم توجه كنيد از روي سرور مشتري بنده سودي ندارم جز همون سود اندك و اينكه تسهيلاتي برام نداره و ديتاسنتر هم تشويقم نميكنه

اما از روي تراكنش هاي مالي قطعا شما تسهيلات زيادي رو مي تونيد استفاده كنيد از سمت بانك ها مخصوصا تراكنش بالايي كه در سيبا پال اتفاق مي اوفته

Sent from my iPhone using Tapatalk
تسهیلاتی در این خصوص وجود ندارد
مبالغ شما نیامده به حساب توسط خودتان برداشت می شود
تنها سود شرکت 1 درصد تراکنش ها می باشد
کارمزد 1 درصد بسیار منطقی می باشد و در بین سایر شرکت ها کمترین و معقول ترین است

مینا-صیفی
February 4th, 2016, 11:41
بنظرم کارمزد 1 % خیلی مناسب هست و هرچند قبلا ها چند سال پیش درگاه داشتیم 2 % 2/5% حتی شارژ ایران 3% که بازار خراب شد دست زیاد شد همه شرکت ها 90% کردند 1 % تک و توک هستند که 2% هستند الان .
اگر مثلا 0% باشه طرف این همه هزینه کرده بدونه هیچ سودی !!!! درامد بعد از کجا کسب کنه اینطور که نمیشه مجانی سرویس بده ...
درگاه پارسیان درگاه خوبی هست کلا خصوصی ها معمولا بهتر پشتیبانی و خدمات ارائه میدند .
ولی خوب شما چندین درگاه دارید فعال بنظرم اجباری هم نیست اضافه کنید مثلا اینده حالا بنا به دلایل یا مشکلاتی مبنا کارت یا اقتصاد یا غیره دیگه نخواستید کار کنید درگاهتون شد 2.3تا ان موقع پارسیان اضافه کنید مثلا سامان ملت پارسیان .

mrasol
February 4th, 2016, 13:23
سلام
خوبه معمولا مشکلی نداره. مشکلات رو نیز معمولا اطلاع رسانی میکنن. مثلا چند روز پیش قطعی طولانی داشتن (احتمالا تغییرات/تعمیرات/ارتقاء) و هر دو ساعت یکبار ایمیل میدادن که فعلا ایراد داره تا اینکه 2 بامداد ایمیل رفع ایراد رو ارسال کردن.

سلام،البته کلا خوب هستند و حرف شما درسته،اما این ایمیلها به دلیل اختلال میل سرورشون بوده و درگاه مشکلی نداشت
با تشکر

nasleghermez
February 6th, 2016, 00:00
بنظر من درگاه خوبی هست
با اینکه امکان گرفتن درگاه مستقیم از ملت و همچنین صادرات براحتی برام امکانپذیر بود ولی بخاطر راحتی این سیستم همچنان همینجا موندگار شدم ، حتی اون زمان که پیغام دادن کارمزدها رو حاضرن 0% کنن برای هرکی که درخواست بده من بخاطر سرویس خوبشون اینکارو نکردم و کاملا راضی به کارمزد 1% هستم

SibaPal
February 6th, 2016, 00:19
بنظر من درگاه خوبی هست
با اینکه امکان گرفتن درگاه مستقیم از ملت و همچنین صادرات براحتی برام امکانپذیر بود ولی بخاطر راحتی این سیستم همچنان همینجا موندگار شدم ، حتی اون زمان که پیغام دادن کارمزدها رو حاضرن 0% کنن برای هرکی که درخواست بده من بخاطر سرویس خوبشون اینکارو نکردم و کاملا رازی به کارمزد 1% هستم
از لطف شما بسیار متشکریم و انجام وظیفه بوده است
همراهی شما کاربران فهیم باعث افتخار مجموعه می باشد

asrhosting
February 6th, 2016, 17:36
سلام .
می تونم بگم هیچی از ملت کم نداره و یک نقطه مثبت اینکه پشتیبانی تلفنی بسیار بهتری نسبت به ملت دارند . ملتی ها برخی پرسنلشون نظارت کافی روشون نیست و احترام کاربر رو نگه نمی دارند !
الانم که پوست عوض کرده و کاربر پسند تر شده .

Mr-MAMAD
February 6th, 2016, 17:44
سلام.

به نظر بنده درگاه خوبی هست اگر به لیست درگاها اضافه بشه.

ولی نظر اصلی من درباره دکمه پرداخت هست. لطفا این سیستم رو به لیست کاراتون اضاف کنید بعضی ها خیلی این سیستم رو نیاز دارند

ممنون از خدمات و پشتیبانیتون !

SibaPal
February 6th, 2016, 17:47
سلام.

ولی نظر اصلی من درباره دکمه پرداخت هست. لطفا این سیستم رو به لیست کاراتون اضاف کنید بعضی ها خیلی این سیستم رو نیاز دارند

از لطف شما متشکریم و انجام وظیفه بوده است
مواردی که فرمودید به زودی اعمال خواهد شد

blackz
February 6th, 2016, 17:48
با سلام و عرض ادب
کارمزد 1 درصد درگاه اختصاصی سیباپال در مقایسه با سایر سیستم ها و خدمات شرکت بسیار اندک می باشد
شما اگر خدمات شرکت و پشتیبانان 24 ساعته کارمندان را لحاظ فرمایید 1 درصد بسیار منطقی است.
در هر 100000 تومان تنها 1000 تومان بابت تمامی این خدمات دریافت می شود و با فعالسازی رایگان
شما نیز به عنوان یک سرویس دهنده حق این مقدار سود کم را با توجه به زحمات مجموعه به کارمندان ما بدهید :)
این که ما کارمزد این نوع درگاه را حذف نماییم مثل این می ماند که کاربر از شما تقاضای سرور رایگان دهد , به ایشان خواهید داد ؟ :)
ُسیباپال ! ! ! ! ! ! !

بهترین درگاهی که توی عمرم دیدم اصلا پشتیبانیشون حرف نداره شدیدا تایید میشن !

SibaPal
February 6th, 2016, 17:51
ُسیباپال ! ! ! ! ! ! !

همراهی با تک تک شما عزیزان و رضایتمندیتان باعث افتخار است:53:

yourhosting
February 6th, 2016, 18:10
ُسیباپال ! ! ! ! ! ! !

به نظر من در پاسخگویی به تیکت ها سرعت خوبی دارند اما در کار راه انداختن به نظر من زیاد جالب نیستند با این حال از خدماتشون استفاده میکنیم و راضی هستیم

SibaPal
February 6th, 2016, 18:45
به نظر من در پاسخگویی به تیکت ها سرعت خوبی دارند اما در کار راه انداختن به نظر من زیاد جالب نیستند با این حال از خدماتشون استفاده میکنیم و راضی هستیم
با سلام و عرض ادب
مشکل شما مربوط به پلاگین بوده و ما در هر مرحله آن را به نویسنده پلاگین ارجاع دادیم و تاخیر به همین دلیل بوده است
خوشبختانه نویسنده پلاگین نیز عوض انجمن هستند و حتما پیگیری های مکرر کارمندان شرکت را تایید می کنند
باز هم از تاخیر ایجادشده پوزش می خواهیم

مینا-صیفی
February 7th, 2016, 10:51
سلام.

دقیقا پیشنهاد مناسبی دادید من هم فقط کارم با دکمه پرداخت هست اما سیباپال نداره یا داره اونی که من قبلا 3.4 بار گفتم نیست بخاطر همین 6.7ماهه باهاش کار نمیکنم مجبورم جای دیگه که دکمه پرداخت داره کار کنم چون دکمه پرداختش خیلی شسته رفته و زیبا راحت هست قبلا نمونه هم نشان دادم اما درست نکردن برامون . من فقط کارم با دکمه پرداخت هست چون دیگه سایت ندارم . خواهشمندم اگر بیاره این قابلیت راحت را که من در پنل کاربری خودم مبلغ ثبت کنم لینک مستقیم به کاربر بدم پرداخت کنه. البته الان حتما میگن داریم اما اقا سیباپال اون چیزی که من میگم ماله شما نیست اونی که میگم خیلی فرق داره راحت هست اگر میخواهید برامون درست کنید و چیزی که من میگم را بگید نشان بدم .

omid1991
February 7th, 2016, 11:35

سلام وقت بخیر

عزیز بنده ماژول های سیباپال رو توسعه دادم
دلیل دیر رفع کردن مشکلات پلاگین ها از جانب بنده هست
چون با سیباپال بصورت پروژه ای کار میکنم بخاطر همین نمیتونم همه وقتم رو به سیباپال اختصاصی بدم بخاطر همین پروسه رفع مشکل زمان بر هست

از بابت این موضوع ازتون پوزش میخوام

با احترام

SibaPal
February 8th, 2016, 21:49
دقیقا پیشنهاد مناسبی دادید من هم فقط کارم با دکمه پرداخت هست اما سیباپال نداره یا داره اونی که من قبلا 3.4 بار گفتم نیست بخاطر همین 6.7ماهه باهاش کار نمیکنم مجبورم جای دیگه که دکمه پرداخت داره کار کنم چون دکمه پرداختش خیلی شسته رفته و زیبا راحت هست قبلا نمونه هم نشان دادم اما درست نکردن برامون . من فقط کارم با دکمه پرداخت هست چون دیگه سایت ندارم . خواهشمندم اگر بیاره این قابلیت راحت را که من در پنل کاربری خودم مبلغ ثبت کنم لینک مستقیم به کاربر بدم پرداخت کنه. البته الان حتما میگن داریم اما اقا سیباپال اون چیزی که من میگم ماله شما نیست اونی که میگم خیلی فرق داره راحت هست اگر میخواهید برامون درست کنید و چیزی که من میگم را بگید نشان بدم .
لطفا در تیکت اطلاعات ورود team viewer را ارسال نمایید تا به شما نشان دهیم دقیقا همان موردی که فرمودید در سیباپال موجود است

farmanrava
February 8th, 2016, 21:57
اگه این درگاه فعال بشه بنده استقبال خواهم کرد . مانند همیشه از سیباپال استفاده خواهیم کرد و از خدماتتون ممنون هستیم
درگاه خوب و پایداری هستش ...

SibaPal
February 8th, 2016, 22:05
اگه این درگاه فعال بشه بنده استقبال خواهم کرد . مانند همیشه از سیباپال استفاده خواهیم کرد و از خدماتتون ممنون هستیم
درگاه خوب و پایداری هستش ...
از لطف شما متشکریم
اطمینان داشته باشید در اولین لیست ارسالی به پرداخت الکترونیک پارسیان خواهید بود.

sssoheil
February 8th, 2016, 22:14
با سلام

درگاه پارسیان جدیدا زیاد ازدسترس خارج میشود.1 ماهی هست بیش از 10 ایمیل داشته ایم که درگاه از دسترس خارج است.

SibaPal
February 8th, 2016, 23:07
با سلام

درگاه پارسیان جدیدا زیاد ازدسترس خارج میشود.1 ماهی هست بیش از 10 ایمیل داشته ایم که درگاه از دسترس خارج است.
درگاه های دیگر نیز به دفعات از دسترس خارج شده اند اما در این خصوص اطلاع رسانی نکرده اند

قزوین هاست
February 8th, 2016, 23:10
سیبا پال واقعا عالیست.
منم زمانی که اعلام کردند اطلاع بدیم تا کارمزد 0 شود بنده چنین جسارتی نکردم.واقعا کارشون بیست هست.
بانک پارسیان درگاهشون بسیار عالی و سریع هست اما پیشنهاد می کنم بانک ملت را هم در لیست درگاه های اختصاصیتان قرار دهید.
ضمنا در مورد ماژول دیتالایف هم اقدام کنید لطفا.برای درگاه اختصاصی

SibaPal
February 8th, 2016, 23:17
سیبا پال واقعا عالیست.
منم زمانی که اعلام کردند اطلاع بدیم تا کارمزد 0 شود بنده چنین جسارتی نکردم.واقعا کارشون بیست هست.
بانک پارسیان درگاهشون بسیار عالی و سریع هست اما پیشنهاد می کنم بانک ملت را هم در لیست درگاه های اختصاصیتان قرار دهید.
ضمنا در مورد ماژول دیتالایف هم اقدام کنید لطفا.برای درگاه اختصاصی
از اینکه توانسته ایم میزبان کاربر شریفی چون شما باشیم به خود افتخار کرده ایم
امیدواریم در هر زمان رضایتتان را جلب نماییم
در خصوص پیشنهاد شما نیز حتما تصمیم گیری خواهد شد:53:

قزوین هاست
February 8th, 2016, 23:18
فراموش کردم بگم اگر بتونید کد ussd هم راه اندازی کنید عالی میشه

- - - Updated - - -

لطف دارید.بزرگوار هستید.

ممنونم

- - - Updated - - -

لطف دارید.بزرگوار هستید.

ممنونم

Netfollower
February 8th, 2016, 23:20
اگر این مشکل رفع شود استقبال خواهید کرد؟

این مسئله خیلی مشکل ساز است
باها باعث ضرر شده
بله حتما !!!

SibaPal
February 8th, 2016, 23:23
این مسئله خیلی مشکل ساز است
باها باعث ضرر شده
بله حتما !!!
لطفا شفاف تر منظور خود را بیان نمایید

sssoheil
February 9th, 2016, 00:08
درگاه های دیگر نیز به دفعات از دسترس خارج شده اند اما در این خصوص اطلاع رسانی نکرده اند

بنده تجربه کار با درگاه ملت و پارسیان را دارم.به شخصه قطعی به این صورت از ملت ندیدم.همکاران دیگر نیز میتوانند تجربه خود را به اشتراک بگذارند.

SibaPal
February 9th, 2016, 00:10
بنده تجربه کار با درگاه ملت و پارسیان را دارم.به شخصه قطعی به این صورت از ملت ندیدم.همکاران دیگر نیز میتوانند تجربه خود را به اشتراک بگذارند.
در چند ماهه اخیر درگاه ملت جزء ناپایدار ترین سیستم های پرداخت کشور بوده است

sssoheil
February 9th, 2016, 00:17
در چند ماهه اخیر درگاه ملت جزء ناپایدار ترین سیستم های پرداخت کشور بوده است

با کمال احترام بنده این ادعای شما را رد میکنم.عرض کردم به شخصه حداقل طی 6 ماه گذشته هیچ گونه نا پایداری یا قطعی از ملت مشاهده نکردیم در صورتی که بیش از 20 بار در درگاه پارسیان قطعی داشتیم..اگر سند یا مردکی از گفته های خود دارید خوشحال میشویم ارائه کنید.

اسکرین شات به عنوان سند از صحبت های بنده ضمیمه شد.

29932

SibaPal
February 9th, 2016, 00:25
با کمال احترام بنده این ادعای شما را رد میکنم.عرض کردم به شخصه حداقل طی 6 ماه گذشته هیچ گونه نا پایداری یا قطعی از ملت مشاهده نکردیم در صورتی که بیش از 20 بار در درگاه پارسیان قطعی داشتیم..اگر سند یا مردکی از گفته های خود دارید خوشحال میشویم ارائه کنید.

اسکرین شات به عنوان سند از صحبت های بنده ضمیمه شد.

29932
ما تجربه ای در خصوص درگاه پارسیان نداشته ایم و ایجاد تاپیک به همین دلیل بوده است
اما در این انجمن بارها و بارها راجع به مشکلات درگاه ملت بحث شده است
درگاه پیشفرض سامانه سیباپال تا چندین ماه قبل بر روی ملت قرار داشت و به دلیل مشکلات بسیار و تیکت های مکرر کاربران , آن را به سامان تغییر دادیم
درگاه سامان نیز از جانب ما بدون مشکل نمی باشد ولی بدون شک پایداری بیشتری نسبت با ملت دارد

sssoheil
February 9th, 2016, 00:30
بنده تجربه کار با درگاه واسط ندارم و تقریبا اطلاعاتی در این زمینه ندارم که بخوام اظهار نظر کنم و از مشکلات شما اگاه نیستم ولی به عنوان یک دوست و همکار با توجه به اسکرین شات که خدمت شما ارائه کردم پیشنهاد میکنم در حال حاضر به دلیل ناپایداری های بیشمار درگاه پارسیان از این درگاه استفاده نکنید.امیدوارم صحبت های بنده ایجاد سو تفاهم نکرده باشد. :)

shetabanhost
February 9th, 2016, 00:34
ما تجربه ای در خصوص درگاه پارسیان نداشته ایم و ایجاد تاپیک به همین دلیل بوده است
اما در این انجمن بارها و بارها راجع به مشکلات درگاه ملت بحث شده است
درگاه پیشفرض سامانه سیباپال تا چندین ماه قبل بر روی ملت قرار داشت و به دلیل مشکلات بسیار و تیکت های مکرر کاربران , آن را به سامان تغییر دادیم
درگاه سامان نیز از جانب ما بدون مشکل نمی باشد ولی بدون شک پایداری بیشتری نسبت با ملت دارد
با سلام

با توجه به توضیحات و تایید های بسیار زیاد همکاران گرامی؛

مایلیم درگاه اختصاصی خود را غیرفعال کرده و با سیباپال همکاری کنیم :)

از طریق پیغام خصوصی با شما در ارتباط خواهم بود

SibaPal
February 9th, 2016, 00:39
بنده تجربه کار با درگاه واسط ندارم و تقریبا اطلاعاتی در این زمینه ندارم که بخوام اظهار نظر کنم و از مشکلات شما اگاه نیستم ولی به عنوان یک دوست و همکار با توجه به اسکرین شات که خدمت شما ارائه کردم پیشنهاد میکنم در حال حاضر به دلیل ناپایداری های بیشمار درگاه پارسیان از این درگاه استفاده نکنید.امیدوارم صحبت های بنده ایجاد سو تفاهم نکرده باشد. :)
بله ایجاد تاپیک نیز به منظور استفاده از نظرات شما کاربران گرامی بوده است
ما تا به حال همکاری با این شرکت نداشته ایم و تنها به دلیل تماس های مکرر یکی از کارمندان پرداخت پارسیان در خصوص همکاری سعی کرده ایم در صورت نظر مساعد کاربران قراردادی را جهت ارایه ترمینال منعقد نماییم
هیچ سوء تفاهمی وجو ندارد و همواره قدردان وقت شریفتان در خصوص راهنمایی و موارد مطرح شده می باشیم

- - - Updated - - -

با سلام

با توجه به توضیحات و تایید های بسیار زیاد همکاران گرامی؛

مایلیم درگاه اختصاصی خود را غیرفعال کرده و با سیباپال همکاری کنیم :)

از طریق پیغام خصوصی با شما در ارتباط خواهم بود
سلام
از لطف و همراهی شما بسیار متشکریم و اطمینان داشته باشید با ارایه بهترین خدمات آنلاین رضایتتان را جلب خواهیم نمود:53:

مینا-صیفی
February 9th, 2016, 10:58
لطفا در تیکت اطلاعات ورود team viewer را ارسال نمایید تا به شما نشان دهیم دقیقا همان موردی که فرمودید در سیباپال موجود است

لینک برگشت پرداخت موفق *
فیلد 1 و غیره اینارو چی بزنم اینجا اگر میشه بگید من فقط با جاهای دیگه که دارم کار میکنم یدونه فقط و فقط مبلغ میدم اوکی میکنم میخوام اینطوری باشه منظورم هست حالا ماله شما گزینه های اضافه داره سخت هست برام اگر راحت هست بگید ببینم چجوریه !!!

mashiat
February 9th, 2016, 15:42
به عنوان تجربه :
3 سال با درگاه پارسیان و ملت و پاسارگاد کار کردم روزانه و مرتب
پارسیان بیشترین قطعی رو داشته
برای همین 6 ماه این درگاه رو کلا بسته بودم
به پرداخت ملت پایدارترین بوده و بهترین ( تجربه سه ساله )

موفق باشید