PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در با یکی از هاستینگ ها در تمدید دامنه

mr.he3am
October 14th, 2010, 19:20
سلام
ما وقتی شروع به کار در هاستینگ کردیم تازه وارد بودیم و از یکی از هاستینگ ها دامنه خودمون خریدیم
الان وقت تمدید دامنه رسیده بنده هزینه تمدید دامنه پرداخت کردم
اما از هاستینگی که دامنه خریداری کردم برام تمدید نمیکنن و دارن میپیچونن
ظاهرا میخوان یک کاری کنن هاستینگ من بهم بریزه
دسترسی به کنتر پنل دامنه دارم
دوستان راهی نیست دامنه از دستشون در بیارم ؟‌؟‌

Sajad
October 14th, 2010, 19:22
خوب وقتی به کنترل پنل دسترسی دارید میتونید انتقال بدید . مشکل چیه الان ؟

mr.he3am
October 14th, 2010, 19:24
خوب وقتی به کنترل پنل دسترسی دارید میتونید انتقال بدید . مشکل چیه الان ؟
الان دامنه اصلا بالا نمیاد و از داخل کنتر پنل زمان expire -1 شده
میشه انتقال داد ؟‌‌

Sajad
October 14th, 2010, 19:25
بله میشه.

mr.he3am
October 14th, 2010, 19:28
http://www.up.p30day.com/images/98279761495877899646.png
عکس نگاه کن
در این صورت میشه انتقال بدم ‌؟؟‌

irlogo
October 14th, 2010, 19:47
Move Service

Masoud.B
October 14th, 2010, 19:50
از ادرس سایت معلومه که این پنل واسه خودتون نیست subreseller هستید دیگه ؟ باید خودشون ترانسفر کنند ، lock هست 100%

AftabHosting
October 14th, 2010, 19:53
سلام حسام خوبی ؟
ببین Move Services فعال هست یا نه ؟
اگر فعاله بیا همین الان دامنه رو برات تمدید کنم .

mr.he3am
October 14th, 2010, 20:02
دامنه lock کردن که نشه انتقال داد :((:((:((:((:((
یعنی شرکت هستند

Rezash
October 14th, 2010, 20:03
خطايي كه در عكس هست مربوط به عمليات renew كردن دومين هست كه دلايل مختلفي داره ، گاهي Directi قاطي مي كنه ! گاهي هم ريسلر سطح بالاتر به مقدار كافي شارژ در پنل خودش نداره.
اگر قصد انتقال داريد هموطور كه دوستان عرض كردند Move Service كنيد و ببينيد ميشه يا اين اختيار بسته شده
براي تمديد هم بايد با ريسلر اصلي صحبت كنيد اگر مشكل از اعتبار اون ها نباشه ميتونيد از ساپورت Directi براي حل مشكل استفاده كنيد.

mr.he3am
October 14th, 2010, 20:04
خطايي كه در عكس هست مربوط به عمليات renew كردن دومين هست كه دلايل مختلفي داره ، گاهي Directi قاطي مي كنه ! گاهي هم ريسلر سطح بالاتر به مقدار كافي شارژ در پنل خودش نداره.
اگر قصد انتقال داريد هموطور كه دوستان عرض كردند Move Service كنيد و ببينيد ميشه يا اين اختيار بسته شده
براي تمديد هم بايد با ريسلر اصلي صحبت كنيد اگر مشكل از اعتبار اون ها نباشه ميتونيد از ساپورت Directi براي حل مشكل استفاده كنيد.

هاستینگی که دامنه خریدم از قصد دامنه تمدید نکردند شارژ دارند
نمیشه مستقیم از دایرکتی تمدید کنم ؟؟‌‌
چون امکان تمدید هست

Rezash
October 14th, 2010, 20:10
بعيد مي دونم...يعني چنين چيزي رو در Directi نديدم...
يا بايد ريسلر اصلي مستقيما پرداخت كنه يا اعتبار شما رو زياد كنه تا از حساب خودتون پرداختش كنيد
اگر اينطور كه ميگيد هست و طرف قصد داره اذيت كنه تمديد دومين و موندن روي چنين جايي يقينا معقولانه نيست،چرا كه فردا روز همين قضيه ممكنه به شكل بدتري تكرار بشه.
به نظر من بهترين كار Move كردن به يك پنل معتبر هست.

mr.he3am
October 14th, 2010, 20:12
بعيد مي دونم...يعني چنين چيزي رو در Directi نديدم...
يا بايد ريسلر اصلي مستقيما پرداخت كنه يا اعتبار شما رو زياد كنه تا از حساب خودتون پرداختش كنيد
اگر اينطور كه ميگيد هست و طرف قصد داره اذيت كنه تمديد دومين و موندن روي چنين جايي يقينا معقولانه نيست،چرا كه فردا روز همين قضيه ممكنه به شكل بدتري تكرار بشه.
به نظر من بهترين كار Move كردن به يك پنل معتبر هست.

منم میخوام move کنم اما امکان move کردن بستند
پنل خودم اگر 1$ بیشتر شارژ داشت میشد خودم تمدید کنم

Rezash
October 14th, 2010, 20:12
دامنه lock کردن که نشه انتقال داد :((:((:((:((:((
یعنی شرکت هستند

آهان! اين رو نديده بودم...
بهترين كار سازش با طرف هست ! حتي اگر از خود Directi پيگيري كنيد ممكنه طرف دلايلي رو براي Directi بياره و Directi در قضيه دخالتي نكنه...
با ارائه مشخصات و مدارك به پشتيباني Direti احتمال انتقال بايد وجود داشته باشه

mr.he3am
October 14th, 2010, 20:14
آهان! اين رو نديده بودم...
بهترين كار سازش با طرف هست ! حتي اگر از خود Directi پيگيري كنيد ممكنه طرف دلايلي رو براي Directi بياره و Directi در قضيه دخالتي نكنه...
با ارائه مشخصات و مدارك به پشتيباني Direti احتمال انتقال بايد وجود داشته باشه

شنبه میرم شرکتشون آبرو ریزی راه میندازم

vPsPersia.COM
October 14th, 2010, 20:16

ببین عزیزم ، الان صاحب اصلی دامین کسی هست که Customeri داره ، یعنی شما ، بقیه فروشنده و پرداخت کننده هستند! !

به Directi ایمیل بزن و بگو که این طرف همچین کاری کرده ، و الان صاحب دامین شما هستی ، چون Customer Panel داری

ببین این داریرکتی چی میگه

mr.he3am
October 14th, 2010, 20:18
ببین عزیزم ، الان صاحب اصلی دامین کسی هست که Customeri داره ، یعنی شما ، بقیه فروشنده و پرداخت کننده هستند! !

به Directi ایمیل بزن و بگو که این طرف همچین کاری کرده ، و الان صاحب دامین شما هستی ، چون Customer Panel داری

زبان بلد نیستم

Rezash
October 14th, 2010, 20:23
با اين كار فقط دردسر بيشتر ميشه
اگر براي آبروريزي بريد شركت و اينجوري اقدام كنيد،يقينا ميگند بريد شكايت كنيد ! حالا تا شما شكايت كنيد و جوابيه بياد و مرال قانونيش تموم بشه 2-3 ماهي دومينتون رو هوا خواهد بود !
البته من كاملا از قضيه خبر ندارم كه چه روش هايي رو امتحان كرديد يا نكرديد ولي اگر بتونيد با طرف كنار بيايد شديدا به نفعتون هست
چون از خود Directi هم كه قرار باشه پيگيري كنيد ميتونند سنگ اندازي كنند، البته دادن يك تيكت به Directi خرجي نداره و ممكنه قضيه براحتي حل بشه چون پنل دومين دست شماست.

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

زبان بلد نیستم
در بخش انگليسي فروم پست بديد ، يكي از دوستان ترجمه مي كنه براتون ...

SabaData
October 14th, 2010, 20:44
زبان بلد نیستم

خدا گوگل را آفرید!
Google Translate (http://translate.google.com)
تو اول چت بگین که ایرانی هستین تا اگه هم چیزی رو نفهمیدین بهتون بیشتر توضیح بدن :دی

پ.ن: به نظرم موقتا یه دامنه دیگه بخرید تا سایتتون داون نمونه بعدش به مشکل این دامین رسیدگی کنید!

Masoud.B
October 14th, 2010, 20:51

اگه طرف بخواد میتونه همین مشخصات رو هم عوض کنه و انتقال بده به یک پنل دیگه ، کلا" subreselleri چیزه مزخرفیه

NovinServer
October 14th, 2010, 21:55
مستقیم ایمیل برنید به Direct I و با دست داشتن ایمیل نماینده و ایدی نماینده ازشون شکایت کنید !
بگویید من می خواهم دامین را تمدید کنم نمی گذارند ! حتما Direct I برات پیگیری می کنه و به نماینده ایمیل می زنه و ازش بازخواست می کنه اگر پاسخ درستی تا 60 ساعت ندهد راه حلی به شما می دهد .

1eng.ir
October 14th, 2010, 22:54
یه زنگ بزن بم تا بگم چیکار کنی: 9197129372

alireza88
October 14th, 2010, 23:03
منم يه چند تا از دومينام دست اينو اونه بايد چيكار كنم كه مطمئن مطمئن شم؟

mr.he3am
October 14th, 2010, 23:04
منم يه چند تا از دومينام دست اينو اونه بايد چيكار كنم كه مطمئن مطمئن شم؟

یک نمایندگی مستقیم از دایرکتی بگیر و همه ی دامنه ها رو انتقال بده
کاری که من الان دارم انجام میدم

1eng.ir
October 14th, 2010, 23:32
نتیجه بررسی:

دامین مثه اینکه تمدید شده: vastdata.net Whois - vast data - Who.is (http://who.is/whois/vastdata.net)
Expiration Date: 2011-10-12
ولی تو پنل یکی از ارورهای 600 گانه دایرکتی رو میده!

خود حسام هم میگه که مشکل از مایاهاسته! مثه اینکه تلفنو اصلاً جواب نمیدن و تیکتهاشم بی جواب مونده ...

[r3] Error Message: An unexpected error has occurred - please re-try the action.
If you repeatedly encounter this error message, please contact our Support team with the URL in the address bar and the steps performed when you encountered the error message.

طبق تجربه ای که با این ارورها دارم! تنها راهش اینه که به دایرکتی تیکت بزنن (مایاهاست) و بگن دامین اینجوری شده! اونا خودشون درستش میکنن! (سر یکی از دامینهای سعید *** هم همین بلا اومده بود)

پ.ن: یه چیزای دیگه ای هم در مورد مایاهاست شنیدم (عدم پاسخگویی به سرویس گیرنده و فضولی و ...) که بررسی میکنم! اگه حقیقت داشته باشه واسه یه شرکتی مثه مایاهاست جای تاسف داره!

mr.he3am
October 14th, 2010, 23:35
نتیجه بررسی:

دامین مثه اینکه تمدید شده: vastdata.net Whois - vast data - Who.is (http://who.is/whois/vastdata.net)
Expiration Date: 2011-10-12
ولی تو پنل یکی از ارورهای 600 گانه دایرکتی رو میده!

خود حسام هم میگه که مشکل از مایاهاسته! مثه اینکه تلفنو اصلاً جواب نمیدن و تیکتهاشم بی جواب مونده ...

[r3] Error Message: An unexpected error has occurred - please re-try the action.
If you repeatedly encounter this error message, please contact our Support team with the URL in the address bar and the steps performed when you encountered the error message.

طبق تجربه ای که با این ارورها دارم! تنها راهش اینه که به دایرکتی تیکت بزنن (مایاهاست) و بگن دامین اینجوری شده! اونا خودشون درستش میکنن! (سر یکی از دامینهای سعید *** هم همین بلا اومده بود)

پ.ن: یه چیزای دیگه ای هم در مورد مایاهاست شنیدم (عدم پاسخگویی به سرویس گیرنده و فضولی و ...) که بررسی میکنم! اگه حقیقت داشته باشه واسه یه شرکتی مثه مایاهاست جای تاسف داره!

این ارور از حدود 2 ساعت پیش اومد نگاه کنی من وقتی پست زدم از صفحه دامنه عکس گذاشتم
برای اون فضولی ها هم که گفتم خواستی عکس میگیرم :d

alireza88
October 14th, 2010, 23:54
این ارور از حدود 2 ساعت پیش اومد نگاه کنی من وقتی پست زدم از صفحه دامنه عکس گذاشتم
برای اون فضولی ها هم که گفتم خواستی عکس میگیرم :d

خوب زود تر بگيد ما هم بدونيم. يكي دوتا مشتري دارم رو سرورشونه :-s

kingoftehran
October 15th, 2010, 01:01
آقا بهترین راه اینه که باهاشون کنار بیایید.

SPAM
October 15th, 2010, 02:46
به داریرکتی تیکت بزن چون اکثر مشکل ها برای خود دایرکتی هست منم میخواستم انتقال بدم کلی مشکل داشتم اولش پول دادم دامین رو تمدید کردم بعدش از دایرکتی پیگیری کردم یه 1 هفته ای طول کشید تا جواب بدن اخرش ازم پاسپورت و گفت یه نامه بنویس و درخواست بده نوشتم و برام انتقال دادن

این مشکل دامین همیشه تو شرکت های ایرانی وجود داره 2 دلار بیشتر بدید شرکت خارجی درست حسابی براتون ثبت کنه خیالتون راحت میشه سر موقع هم پرداخت میکنید و تمدید میکنند
این شرکت و اون شرکت نداره کار دامین چون سودش کم هست و دردسرش زیاد این شرکت های ایرانی زیاد ساپورت نمیکنند روش

VatanVPS
October 15th, 2010, 04:03
باید Move فعال باشه!
حالا که شارژ شد
اما این امکان باید باشه که هرموفع یوزر خواست پنلش رو جابه جا کنه
ایشالا که کارت ردیف شه زودتر
اما حداقل برای اینجو کارا 1ماه قبل باید به فکر بود

sohrab.khan
October 15th, 2010, 14:34
هزینه گرفتن نمایندگی مستقیم از دایرکتی چقدره ؟

یک نمایندگی مستقیم از دایرکتی بگیر و همه ی دامنه ها رو انتقال بده
کاری که من الان دارم انجام میدم

1eng.ir
October 15th, 2010, 14:45
هزینه گرفتن نمایندگی مستقیم از دایرکتی چقدره ؟
طبق آخرین آمار حدود سیصد هزار و دویست و سی و نه (!) بار تو فروم گفته شده!
200 دلار ...

mr.he3am
October 16th, 2010, 16:18
مایا هاست در حال پیچوندن هست و از قصد دارند این کارو میکنن
به هیچ طریق از طریق مایا هست نتونستم کاری کنم دوستان لطفا بگید چیکار کنم که بتونم دامنه انتقال بدم و تمدید کنم
تنها چیزی که بهم گفتند اینه که مایاهاست دامنه lock نکرده دایرکتی lock کرده !!!!!!!
الان هم معلوم نیست چی شده که روی دامنه که کلیک میکنم این ارور میده
http://www.up.p30day.com/images/17880070551132133673.jpg

Rezash
October 16th, 2010, 16:26
مایا هاست در حال پیچوندن هست و از قصد دارند این کارو میکنن
به هیچ طریق از طریق مایا هست نتونستم کاری کنم دوستان لطفا بگید چیکار کنم که بتونم دامنه انتقال بدم و تمدید کنم
تنها چیزی که بهم گفتند اینه که مایاهاست دامنه lock نکرده دایرکتی lock کرده !!!!!!!
الان هم معلوم نیست چی شده که روی دامنه که کلیک میکنم این ارور میده
http://www.up.p30day.com/images/17880070551132133673.jpg
مستقيما با Directi در تماس باش و مشكل رو با خودشون در ميون بذار و ببين چي ميگين...البته خودم كه خيري از ساپورتشون نديدم !
احتمال اينكه مشكل از Directi باشه هم هست، گاهي اوقات Directi بدجوري اذيت مي كنه...

Sajad
October 16th, 2010, 17:00
شما الان امکان ترانسفر هم نداری ؟ (move نه) ؟

mr.he3am
October 16th, 2010, 19:33
شما الان امکان ترانسفر هم نداری ؟ (move نه) ؟
نه امکان move هم ندارم

Sajad
October 16th, 2010, 19:37
سوال من ترانسفر بود

mr.he3am
October 16th, 2010, 19:44
سوال من ترانسفر بود
نه دیگه هیچ امکانی حتی دی ان اس چه برسه انتقال

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

به نظر شما هاستینگ ببرم روی یک دامنه دیگه تا تکلیف این دامنه روشن بشه ؟ ؟ و همه جا اعلام کنم این آدرس جدید سایت هست

AftabHosting
October 16th, 2010, 19:46
نه دیگه هیچ امکانی حتی دی ان اس چه برسه انتقال

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

به نظر شما هاستینگ ببرم روی یک دامنه دیگه تا تکلیف این دامنه روشن بشه ؟ ؟ و همه جا اعلام کنم این آدرس جدید سایت هست

به نظر من نکن چو این اسم معروف شده دوباره باید کلی کار کنی .

مایا این کارو با من هم کرد دامنه birsong . com رو گفت 90 بده تا تمدید کنم فکر کنم عادت داره به این کارا

mr.he3am
October 16th, 2010, 20:13
دامنه که انتقال بدم حتما همه جا تاپیک کلاه برداری مایا میزنم
نه فقط این موضوع چند سوژه دیگه هم دارم همراه با مدرک

1Mizban
October 16th, 2010, 21:28
خوب شما یه تیکت بزن به خود دایرکت آی برات انتقال میده دیگه
اطلاعات این پنل رو ارسال کن یه کاستمر هم تو پنل جدید بساز ایمل و کاستمر جدید رو بهشون بده بگو Move کنید اینجا همین
24 ساعت بعدش انتقال میده واسه منم پیش اومده بود

behrooz_iri
October 16th, 2010, 23:10
فکر کنم کاربر mehdi24 یه زمانی اونجا کار میکرد ( فکر کنم ) ببین میتونه برات کاری بکنه

NiceIran.net
October 16th, 2010, 23:42
فکر کنم کاربر mehdi24 یه زمانی اونجا کار میکرد ( فکر کنم ) ببین میتونه برات کاری بکنه

سربازي هستند ايشون
----------------------------------------------------------
دوستان واقعا جاي تاسف داره..

sshiran
October 16th, 2010, 23:44
شما میتنید راحت دومین رو ترنسفر کنید این همه دنگ فنگ نداره فقط صداشو در نیارید و کاستومر رو تغییر بدید رو ایمیل خودتون همین.

behrooz_iri
October 16th, 2010, 23:45
سربازي هستند ايشون

ماشا الله سالم و سلامت الان تو wht هستند

1eng.ir
October 16th, 2010, 23:55
1. دامین رو نمیشه ترنسفر/move کرد! / اصلاً دسترسی به کنترل پنل خود دامین امکان پذیر نیست (ارورشم گذاشتم، دلیلشم گفتم)
2. هیچ پیچوندنی و کلاهبـرداری و ... در کار نیست! نه نیاز به شلوغ کردنه و نه نیاز به تاسف خوردن! / راهشم قبلاً گفتم! باید ریسلر اصلی به دایرکتی تیکت بزنه که همچین وضعی واسه دامین پیش اومده، بعد از 2 روز (به دلیل ساپورت فوق العاده حرفه ای دایرکتی) مشکل برطرف میشه! / نیازی به بحث بیشتر نیست!

mayaco
November 17th, 2010, 19:24
با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران محترم این انجمن

1- جناب آقای حسام آشنا آیا به غیر از اینه که شما چیزی جز یک کاربر آماتور در اینترنت نبودید و با استفاده و کمک مایا تونسید تا به اینجا برسید ؟

2- آیا غیر از اینه که شما به دلیل ارزشها و خدمات بی نظیری که ما در اختیار شما گذاشتیم به اینجا رسیدید ؟

3- آیا غیر از اینه که ما پنل شما رو شارژ کردیم و شما پول اونو هرگز پرداخت نکردید ؟ ما به کاربران خود احترام میگذارم و به دلیل اعتمادی که به شما داشتیم پنل شما رو قبل پرداخت پول به میزان قابل توجهی شارژ کردیم ؟

4- آیا غیر از اینه که شما هرگز پولی رو که ما براتون پنل دایرکتی رو شارژ کردیم به ما پرداخت نکردید ؟

5- آیا غیر از اینه که 3 ماه به شما حتی تذکر هم ندادیم که پول رو واریز کنید و گفتیم اشکال نداره خودش میاد پولو میده ؟ اما هیچ وقت اون پول به ما برنگشت ؟

6- آیا غیر از اینه که سرویسهایی چون ساب رسیلری، رسیلری هاست، رسیلری دامنه و.... را به شما با تخفیفات ویژه ارائه دادیم ؟

7- آیا غیر از اینه که شما از کاربران خود پول دریافت کردید و سرویس مورد نظر رو بهشون ندادید و منجر شد تا کاربران شما مستقیما به دایرکتی ایمیل بزنن ؟

8- آیا غیر از اینه که شما قوانین شرکت رو زیر پا گذاشتید و با تماس با شرکت به اپراتور شرکت بی احترامی کردید ؟

بعد از پاسخ به سوالات بالا، به این فکر کنید که اگر مایا نبود، وست دیتا در اینترنت جایی نداشت ؟!!! :53:

only mayahost.net

mr.he3am
November 17th, 2010, 19:40
با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران محترم این انجمن

1- جناب آقای حسام آشنا آیا به غیر از اینه که شما چیزی جز یک کاربر آماتور در اینترنت نبودید و با استفاده و کمک مایا تونسید تا به اینجا برسید ؟

2- آیا غیر از اینه که شما به دلیل ارزشها و خدمات بی نظیری که ما در اختیار شما گذاشتیم به اینجا رسیدید ؟

3- آیا غیر از اینه که ما پنل شما رو شارژ کردیم و شما پول اونو هرگز پرداخت نکردید ؟ ما به کاربران خود احترام میگذارم و به دلیل اعتمادی که به شما داشتیم پنل شما رو قبل پرداخت پول به میزان قابل توجهی شارژ کردیم ؟

4- آیا غیر از اینه که شما هرگز پولی رو که ما براتون پنل دایرکتی رو شارژ کردیم به ما پرداخت نکردید ؟

5- آیا غیر از اینه که 3 ماه به شما حتی تذکر هم ندادیم که پول رو واریز کنید و گفتیم اشکال نداره خودش میاد پولو میده ؟ اما هیچ وقت اون پول به ما برنگشت ؟

6- آیا غیر از اینه که سرویسهایی چون ساب رسیلری، رسیلری هاست، رسیلری دامنه و.... را به شما با تخفیفات ویژه ارائه دادیم ؟

7- آیا غیر از اینه که شما از کاربران خود پول دریافت کردید و سرویس مورد نظر رو بهشون ندادید و منجر شد تا کاربران شما مستقیما به دایرکتی ایمیل بزنن ؟

8- آیا غیر از اینه که شما قوانین شرکت رو زیر پا گذاشتید و با تماس با شرکت به اپراتور شرکت بی احترامی کردید ؟

بعد از پاسخ به سوالات بالا، به این فکر کنید که اگر مایا نبود، وست دیتا در اینترنت جایی نداشت ؟!!! :53:

only mayahost.net
1 - درسته وقتی من شروع به هاستینگ کردم چیزی بلد نبودم و قسمتی از کارم با کمک شما به اینجا رسیدم
2 - شما هر خدماتی دادید هزینش رو گرفتید یادم نمیاد چیزی رایگان داده باشید
3-شما بگید کی برای بنده شارژ کردید من پرداخت نکردم که منم بدونم
4 - http://www.up.p30day.com/images/99961616451102123410.jpg
این عکس نگاه کنید شما به قول خودتون حتی 2بار اشتباهی شارژ کردید بنده پرداخت کردم و از طرز جواب دادن معلومه چقدر احترام میزارید
5- بگید کی این کار انجام دادید بنده بدونم
شما به بنده سفارش طراحی بنر دادید با هم توافق کردیم 20 هزار تومان بعد از تحویل گفتید من بابت این بنر ها 10 هزار بیشتر نمیدم
6 - تا جایی که بنده یادم هست به بهونه اینکه مصرف شما از منابع سرور بالاست بابت ریسلر 20 گیگ از بنده ماهی 120 هزار تومان میگرفتی اگر دوستان به حرف بنده شک دارند تیکت ها در سیستم مایا هست عکس بگیرم بزارم
7- اینکه کاربران به دایرکتی شکایت کردند بخاطر مسدود کردن ریسلر دامنه توسط شما بود
اگر شک دارید از کسی که شکایت کرده دعوت کنم بیاد اینجا بگه
8 - بله بی احترامی کردم و بعدش هم معذرت خواهی کردم و شما هم کم به بنده بی احترامی نکردید

شما که پشتیبانی مشتریان بنده ندادید و برای بنده در اینترنت تبلیغ نکردید خودم زحمت کشیدم کارم به اینجا رسید از شما فقط یک ریسلر داشتم
یادتون رفته 15 روز عید سرور داون بود
تا یکی از یوزر هام یکم دیداس میشد ساسپند میکردید
و هزینه ریسلر دوبله میگرفتید به این بهونه که مصرف بالاس

mayaco
November 18th, 2010, 09:26
دوست عزیز اون کسی که باعث میشد شما بتونید 20، 30 تا سایت پر بازدید موزیک رو روی نمایندگیتون پشتیبانی کنید ما بودیم اونوقت انتظار داشتید به جای فشاری که شما روی سرور میاوردید ما ازتون فقط 20 هزار تومان بگیریم ؟

شما اگه به هزینه ای که میدادید شک داشتید باید سرور اختصاصی میگرفتید تا ببینید میتونید منیج کنید یا نه !!!!!!! کی براتون سرور منیج میکرد که بتونید اینجوری سایتهایتون رو پشتیبانی کنید ؟

mr.he3am
November 18th, 2010, 12:54
دوست عزیز اون کسی که باعث میشد شما بتونید 20، 30 تا سایت پر بازدید موزیک رو روی نمایندگیتون پشتیبانی کنید ما بودیم اونوقت انتظار داشتید به جای فشاری که شما روی سرور میاوردید ما ازتون فقط 20 هزار تومان بگیریم ؟

شما اگه به هزینه ای که میدادید شک داشتید باید سرور اختصاصی میگرفتید تا ببینید میتونید منیج کنید یا نه !!!!!!! کی براتون سرور منیج میکرد که بتونید اینجوری سایتهایتون رو پشتیبانی کنید ؟
من که همون سایت ها رو انتقال دادم روی یک سرور اختصاصی سرور دادم خوب منیج کردن مصرف رم روی 300 مگابایت الی 500 مگابایت بود !!