PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ip دستی و حدس زدن از آن برای شر اینترنت امکان داره ؟

radar
October 14th, 2010, 18:05
یک سیستم دارم که شرکت سرویس دهنده دستی اینترنت داده و یکی هم دارم که اونم دستی بود ولی بهم ریخته بود راهی هست که بشه ایپی دستی اونی که اینترنت داره رو با اینی که اینترنتش قطع شده بشه مچ کرد یا حدسی ip دستی بدم درستش کنم ! :-|

Online24
October 14th, 2010, 18:59
یک سیستم دارم که شرکت سرویس دهنده دستی اینترنت داده و یکی هم دارم که اونم دستی بود ولی بهم ریخته بود راهی هست که بشه ایپی دستی اونی که اینترنت داره رو با اینی که اینترنتش قطع شده بشه مچ کرد یا حدسی ip دستی بدم درستش کنم ! :-|

لطفا خودتون رو جای کسی که قصد داره مشکل شما رو از روی این متن بفهمه بزارید و ببینید میتونید چیزی بفهمید ؟؟؟

سعی کنید واژه های فنی تر هم به کار ببرید .

radar
October 14th, 2010, 21:36
ببنید دو تا سیستم دارم که شرکتی که سرویس اینترنتی داده بهم ip دستی و public رو پیشنهاد کرده استفاده کنم ، من این اینترت رو به یک سیستم دیگه شر کردم و مدتی کار می کرد ولی ناگهان اینترنتش قطع شد ، و باز دستی و به کمک پشتیبان شرکت درستش کردم ، راهی هست اگر دوباره این اتفاق افتاد به کمک ip در مودم اکسس پوینت و یا از روی سیستم های دیگه حدس زد که چه ip باید دستی به سیستم داده بشه تا دووباره وارد اینترنت بشه !