PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در رابطه با سایت فیلم و سریال؟

omid_dragon
February 3rd, 2016, 01:03
سلام. نمیدونم سوالاتم مربوط به این بخش میشه یا نه. در هر صورت من میخوام یک سایت دانلود فیلم و سریال ایجاد کنم. با راهنمایی دوستان به این نتیجه رسیدم که مجاز باشه.
ولی چنتا سوال درگیرم کرده. اینکه رایگان باشه یا اشتراک ویژه؟ با توجه به اینکه وی پی اس و یا حتی هاست دانلود هزینه های بالایی داره و با یه حساب کوچیک ماهی بالای 200 گیگ فضا نیاز هست, رایگان میشه کار کرد و ادامه داد؟ الان هم سایت های بزرگی هستن که رایگان کار میکنن و هم سایت های بزرگی که اشتراک ویژه هستن.
تازه کار نیستم. لطفا در این موارد راهنمایی کنید. تشکر

sinaking123456
February 3rd, 2016, 01:10
یه مدت تبلیغ زیاد باشه و رایگان باشه دانلود . بعدش با جمع کردن مراجعه کننده دائم سایتو وی ای پی کرده و سرعت رایگانو لیمیت میکنی
اول هر کاری ضرر میدی
تبلیغم کمک زیادی میکنه
پاپ اپ نزار اصلا
ایشالا که موفق میشی ولی رقیب زیاده
ایده ناب داشته باشی بهتره

persiancoder
February 3rd, 2016, 01:19
بنظرم رایگان مناسب تر هستش ...
آخه سایت های vip دیگه همگی کاربر های ثابت خودشون رو جذب کردن.
و همچنین توی سیستم رایگان خیلی سریعتر معروف میشید.
مثل هستی دانلود یا آریا مووی ...
هزینه های سایت هم با تبلیغات جبران میشه.
( البته شما که مجاز هستید توی تبلیغات هم محدودیت بیشتری دارید )

kool
February 3rd, 2016, 01:20
سلام
مجاز کار کنید بهتره ولی باید ایده خوب داشته باشید ... وگرنه رقیب زیاد هست!
در ابتدا هم بدون شک باید هزینه کنید و دانلود رایگان باشه.
موفق باشید

hostorder
February 3rd, 2016, 01:22
سعی کنید مثل ایران فیلم ایده داشته باشید من خودم 3 4 ساله فقط اکانت ایران فیلم رو تمدید میکنم

davood1156
February 3rd, 2016, 02:06
درود
نظر تمامی دوستان درسته+ قبل از هراقدامی باکسیکه تو این زمینه فعالیت مستمری داره در ارتباط باشید تا از تمام جوانب کار مثل هزینه یا نوع درخواست کاربران (سلیقه ها) و پشتیبانی در دراز مدت خبر داشته باشی که بعد یه مدت مجبور به کوچ نشی.خیلی از کارها در ظاهر راحته ولی وقتی وارد اون کار میشی تازه میفهمی چه مشکلاتی داره مثل مشکلات قانونی

crt
February 3rd, 2016, 04:11
تنها چیزی که زیاده سایت فیلم و سریاله الان باید ایده نو داشته باشی تا بیای بالا خیلی سخت شده خرج اینجور سایتا هم خیلی زیاده..

omid_dragon
February 3rd, 2016, 12:26
ممنونم از همه دوستان. الان سایت فیلم میشناسم که با یه قالب خیلی ساده در 75 روز بدون تبلیغ سایتش, الکسای زیر 800 گرفته. اون هم با فیلم های نه چندان جالب و فقط کیفیت 720 ! خودم تعجب کردم.
فقط من در ابتدای کار برای میزبانی, سرور مجازی بگیرم؟ سوال خاص دیگه ای ندارم. موفق باشید :113:

shakib zero
February 3rd, 2016, 12:28
ممنونم از همه دوستان. الان سایت فیلم میشناسم که با یه قالب خیلی ساده در 75 روز بدون تبلیغ سایتش, الکسای زیر 800 گرفته. اون هم با فیلم های نه چندان جالب و فقط کیفیت 720 ! خودم تعجب کردم.
فقط من در ابتدای کار برای میزبانی, سرور مجازی بگیرم؟ سوال خاص دیگه ای ندارم. موفق باشید :113:

بنده هم در حال راه اندازی سایت موزیک و فیلم و سریال ایرانی هستم بصورت مجاز ...

برای میزبانی سایت میتونید با یه هاست شروع کنید و در آینده که بازدید بالا رفت به سرور مجازی منتقل کنید .

از یک سرور مجازی هم برای سرور دانلود استفاده کنید که به مرور هارد و منابع رو بتونید افزایش بدید

omid_dragon
February 3rd, 2016, 12:38
سلام. منم اول خواستم سایت موزیک ایجاد کنم. هزینه هاش هم خیلی کمتره. ولی ترجیح دادم سایت فیلم باشه و بعدا اگه سایت بالا اومد ساب دامین موزیک هم براش بسازم. راستی دامین برای سایت موزیک خواستید 2 تا دامین خوب و قابلیت برند شدن دارم. موفق باشید

Jai
February 3rd, 2016, 12:46
سلام. منم اول خواستم سایت موزیک ایجاد کنم. هزینه هاش هم خیلی کمتره. ولی ترجیح دادم سایت فیلم باشه و بعدا اگه سایت بالا اومد ساب دامین موزیک هم براش بسازم. راستی دامین برای سایت موزیک خواستید 2 تا دامین خوب و قابلیت برند شدن دارم. موفق باشید

سایت موزیک خرجش از فیلم زیاد تره :) شما یه سایت موزیک عادی مثل پاپ موزیک رو با یه سایتی مثل رادیو جوان مقایسه کن !!

پاپ موزیک نهایتن ماهانه 400 اونم هزینه سرور داشته باشه

اما یه سایت موزیک حرفه ای باید حدقل 5 میلیون پول طراحی سایت بدی ، سرور قوی ، اسپانسر شدن خوانندگان ( لیبل ) کردن که رادیو جوان داره ماهی 20 میلیون هزینه اسپانسری میکنه

پاپ موزیک شاید درآمدش ماهانه 5 الی 10 میلیون باشه اما رادیو جوان ماهانه بین 30 الی 100 میلیون تومان درامد داره

-----------

واسه سایت فیلم هم بگم خیلی اونم خرج داره ، سرور باید حداقل 5 ترابایت باشه چون 10 تا سریال معروف و آرشیو کنی با کیفیت 480 خودش میشه 1 ترابایت
تبلیغات ، سئو ، قالب و..... هم هست

سعی کن ایده ناب بیاری رو کار با پولت ضرر نکنی ! من چندین میلیون تو ایده های تکراری ضرر خوردم :)

الان دارم اپلیکیشن موزیک میزنم میشه گفت حرفه ایترین اپلیکیشن دانلود موزیک ایرانه که تا قبل عید تو کل نت پخش میشه و مارکت ها

omid_dragon
February 3rd, 2016, 13:16
خب کار بزرگ پول زیاد میخواد. رادیو جوان روزی چند میلیون بازدید داره و معتبره. پاپ موزیک در برابر اون عددی نیست! بله منم همین 5 ترا نیاز دارم که هنوز خوبشو پیدا نکردم. بیشتر میزبان ها تا 1 یا 2 ترا ظرفیت دارن.

royl
February 3rd, 2016, 13:20
خب کار بزرگ پول زیاد میخواد. رادیو جوان روزی چند میلیون بازدید داره و معتبره. پاپ موزیک در برابر اون عددی نیست! بله منم همین 5 ترا نیاز دارم که هنوز خوبشو پیدا نکردم. بیشتر میزبان ها تا 1 یا 2 ترا ظرفیت دارن.

شما برای این حجم نیاز به سرور اختصاصی دارید که دیتاسنتر ovh برای کار شما مناسبه

mahdi-relax
February 3rd, 2016, 13:24
بنظر بنده اصلا سمت سایت فیلم و سریال نرید.
یکی از دوستانی که سایت فارس مووی رو از بنده خریده بود با اینکه مطالب نسبتا مجازی قرار میداد با رتبه 650 ایران چند روز پیش فیل_تر شد و زحمات و هزینه هایی که واسه سایت انجام شد به باد رفت. درخواست رفع فیل_تر هم داده ولی با درخواست ایشون مخالفت شده
سایت فیلم و سریال و موزیک = ریسک
حالا شانس بیارید کارتون با دادگاه و پلیس فتا نیفته

omid_dragon
February 3rd, 2016, 13:32
یکی از دوستانی که سایت فارس مووی رو از بنده خریده بود با اینکه مطالب نسبتا مجازی قرار میداد با رتبه 650 ایران فیل_تر شد و زحمات و هزینه هایی که واسه سایت انجام شد به باد رفت. درخواست رفع فیل_تر هم داده ولی با درخواست ایشون مخالفت شده

الان وضع بهتر شده. شما سرچ کن دانلود فیلم. اولین موردی که میاد در صفحه اول گوگل فیل... نیست. اگه هم... بشه میشه بدون تغییر آدرس از ... درش آورد. یه عده هم که با بنر جانم فدایت سعی میکنن .... نشن.

T.Toosi
February 3rd, 2016, 13:41
یکی از دوستانی که سایت فارس مووی رو از بنده خریده بود با اینکه مطالب نسبتا مجازی قرار میداد با رتبه 650 ایران چند روز پیش فیل_تر شد و زحمات و هزینه هایی که واسه سایت انجام شد به باد رفت. درخواست رفع فیل_تر هم داده ولی با درخواست ایشون مخالفت شده

سلام، سایت شما میدونستید با چه کلماتی داشت ورودی میگرفت ؟ ***** نمیشد جا تعجب داشت.

اما استارتر عزیز رمز موفقیت این راه فقط آرشیو خوب هست من اگر یک سایت ببینم نه قالب خوب داشته باشه نه بازدید اما آرشیو خوب داشته باشه من اکانت ازش خریداری میکنم یک سرور اختصاصی با هارد بالا 6 ترا بگیر 2 3 نفر هم بگیر شب تا صبح فقط آپلود کنید، شما سرور مجازی تهیه کنید فردا بخوای هارد و منابع اضافه کنی به درد سر میوفتی.

omid_dragon
February 3rd, 2016, 13:47
مرسی دوستان :53:

zambi
February 3rd, 2016, 13:53
سلام، سایت شما میدونستید با چه کلماتی داشت ورودی میگرفت ؟ ***** نمیشد جا تعجب داشت.

اما استارتر عزیز رمز موفقیت این راه فقط آرشیو خوب هست من اگر یک سایت ببینم نه قالب خوب داشته باشه نه بازدید اما آرشیو خوب داشته باشه من اکانت ازش خریداری میکنم یک سرور اختصاصی با هارد بالا 6 ترا بگیر 2 3 نفر هم بگیر شب تا صبح فقط آپلود کنید، شما سرور مجازی تهیه کنید فردا بخوای هارد و منابع اضافه کنی به درد سر میوفتی.

علاوه بر این سعی نکن با کلمات کلیدی دروغ بازدید به دست بیاری چون خیلی ریزش بازدید داره
خودم وقتی با کلمه کلیدی را سرچ میکنم میرم داخل سایت میبینم اونیکه داخل سایت هست با اونی که من سرچ کردم فرق داره جد و اباد مدیر سایت را تو گور میلرزونم
در ضمن به نظر من سایت رایگان بزن ممکنه چند وقتی ضرر بدی ولی بعد به شدد ترافیک زیاد میشه بعد 2 تا راه داری
1. دانلود همه فیلم ها را وی ای پی کنی
2. بعضی از فیلم ها را وی ای پی کنی و بغیه رایگان باشن

اینا تجریبایت خودم بود
امیدوارم برات مفید باشه

omid_dragon
February 3rd, 2016, 14:03
ممنونم. تو این فکر بودم لینک های 720 رایگان و 1080 اشتراکی باشه. از همه ممنون که نظر دادن. در زندگی موفق باشید

msl-ice
February 3rd, 2016, 14:34
ممنونم. تو این فکر بودم لینک های 720 رایگان و 1080 اشتراکی باشه. از همه ممنون که نظر دادن. در زندگی موفق باشید
یک راه ارتباطی بهم بدین با شما کار دارم و میخوام پیشنهاد بدم

omid_dragon
February 3rd, 2016, 14:38
یک راه ارتباطی بهم بدین با شما کار دارم و میخوام پیشنهاد بدم

تلگرام omid_dragon

lizard.tiny
February 3rd, 2016, 14:54
سلام

پیشنهاد میکنم دانلود رایگان و VIP بطور همزمان باشه

دانلود رایگان رو در مواردی مثل Resume یا سرعت دانلود محدود کنید یا برای لینک های دانلود زمان انتظار بزارید تا کاربرا برای دسترسی بدون وقفه به لینک ها VIP کنن اما اگر هم VIP نکردن دسترسی داشته باشن