PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های مجازی دیتاسنتر Myloc

aliali021
February 2nd, 2016, 21:16
سلام خدمت دوستان گرامی
یه سری سوال درباره دیتاسنتر آلمانی myloc دارم ...

- این دیتاسنتر با ایران مشکلی دارد ؟
- منابع اختصاص داده به vps ها (سی پی یو - رم و پورت) اختصاصی هستند و کیفیت کافی رو دارند ؟
- فرق VM با CT چیست ؟
- کیفیت و پشتیبانی سرویس ها با توجه به قیمت چطور هست ؟ می ارزه ؟!
- اگر با دیتاسنتر های دیگر مثل ovh - hetzner و redstation آشنا هستید لطفا بگید آیا کیفیت سرویس های myloc از اینها بالاتر هست یاخیر

لیست قیمت ها و مشخصات VPS ها
(https://www.myloc.de/server-hosting/vserver/vserver-vergleich.html)
ممنون میشم دوستانی که از این دیتاسنتر سرویس دارند یا با آن آشنا هستند من رو راهنمایی کنند و تجربیانشون رو به اشتراک بذارند.

s0NY
February 2nd, 2016, 21:26
vm , ct مربوط به محازی سازی است

aliali021
February 2nd, 2016, 21:50
vm , ct مربوط به محازی سازی است

میدونم دوست عزیز!
container و full virtualization هست ...
در عملکرد چقدر تفاوت دارند ؟

salar123
February 2nd, 2016, 22:23
مای لوک تا جایی که من دیدم اصلا تو لیستش ایران ندیدم. برای ثبت نام. کیفیت پورت خوبی داره اپتایمش از هرتز بهتره و نسیت به اینترنت ایران بنده تست کردم با پارس انلاین های وب رایتل و ایرانسل خیلی خوب پینگ و سرعت میداد.
سخت افزاراش کلان منظمه و همه رک هست.
نسبت به هرتز خوبه ولی نمیشه با ردیشتاین و بعضی دیتا سنتر های دیگه مثل ovh مقایسه کرد تو رده خودش خوبه.
ct و WM نوع مجازی سازی هستند معمولان مجازی سازی های مای لوک kvm هست.
اگه دارید خرید میکنید من یه ادزس براتون خصوصی میفرستم مای لوک یه بخش داره مثل سرور های مارکتی هرتز ولی خیلی ارزونتر.

aliali021
February 2nd, 2016, 22:43
واقعا ممنونم ازتون خیلی لطف کردید.

منظور از سرور های مارکتی چیه؟ vps نیستند و تمام منابع اختصاصی و واقعی هستن؟
این سرویس ها رو میشه هر ماه تمدید کرد ؟

salar123
February 2nd, 2016, 22:58
واقعا ممنونم ازتون خیلی لطف کردید.

منظور از سرور های مارکتی چیه؟ vps نیستند و تمام منابع اختصاصی و واقعی هستن؟
این سرویس رو میشه هر ماه تمدید کرد ؟

خب وقتی از خود دیتاسنتر خرید میکنید 100 درصد منابع واقعی هست. و اون لینکی که براتون فرستادم سرور های اختصاصی هست نه مجازی vps.

aliali021
February 2nd, 2016, 23:07
خب وقتی از خود دیتاسنتر خرید میکنید 100 درصد منابع واقعی هست. و اون لینکی که براتون فرستادم سرور های اختصاصی هست نه مجازی vps.

خیلی ممنون
امکان تمدید در هرماه هست؟ یا اگر چند ماه میخوایم حتما باید ابتدا ۶ ماهه یا ۱۲ ماهه خریداری کنیم ؟

salar123
February 2nd, 2016, 23:35
خیلی ممنون
امکان تمدید در هرماه هست؟ یا اگر چند ماه میخوایم حتما باید ابتدا ۶ ماهه یا ۱۲ ماهه خریداری کنیم ؟

تا هر وقت دلت خواست میتونی ماهانه تمدید کنی.

InterServer.ir
February 2nd, 2016, 23:39
مای لوک تا جایی که من دیدم اصلا تو لیستش ایران ندیدم. برای ثبت نام. کیفیت پورت خوبی داره اپتایمش از هرتز بهتره و نسیت به اینترنت ایران بنده تست کردم با پارس انلاین های وب رایتل و ایرانسل خیلی خوب پینگ و سرعت میداد.
سخت افزاراش کلان منظمه و همه رک هست.
نسبت به هرتز خوبه ولی نمیشه با ردیشتاین و بعضی دیتا سنتر های دیگه مثل ovh مقایسه کرد تو رده خودش خوبه.
ct و WM نوع مجازی سازی هستند معمولان مجازی سازی های مای لوک kvm هست.
اگه دارید خرید میکنید من یه ادزس براتون خصوصی میفرستم مای لوک یه بخش داره مثل سرور های مارکتی هرتز ولی خیلی ارزونتر.

سلام

لینک رو برای بنده هم ارسال کنید.