PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرس و هاست دانلود باهم در یک سرور مجازی

فال
February 2nd, 2016, 18:35
سلام

وردپرس و هاست دانلود باهم در یک سرور مجازی ممکن است ؟
من می خواهم centos 6 نصب کنم، بعد دایرکت ادمین، بعد Nginx، بعد از اینها یک فروشگاه وردپرسی برای دانلود فایل (100 تا 700 مگ ) و فایلها را روی همان سرور مجازی (به عنوان هاست دانلود) آپ کنم :

1- این کار ممکن است ؟
2- برای استفاده از وردپرس می دانم چه کار کنم ولی برای استفاده به عنوان هاست دانلود روی همان سرور مجازی باید چکار کنم ؟
3- روی همان سرور مجازی می توانم دو دامین و سایت قرار بدهم ؟

ممنونم

company_hosting
February 2nd, 2016, 18:37
سلام

برای تمام موارد از وی پی اس امکان پذیر هست

بعد از نصب سنتاوس و نصب دایرکت ادمین یا سی پنل

وردپرس نصب کنید و فایل ها روی ان اپلود کنید مورد خاصی نیست سخت گرفین همه موارد مشترک هست

یک هاست برای میزبانی
یک هاست برای فایل ها

موفق باشید

kool
February 2nd, 2016, 18:42
سلام

من می خواهم centos 6 نصب کنم، بعد دایرکت ادمین، بعد Nginx، بعد از اینها یک فروشگاه وردپرسی برای دانلود فایل (100 تا 700 مگ ) و فایلها را روی همان سرور مجازی (به عنوان هاست دانلود) آپ کنم :

1- این کار ممکن است ؟
2- برای استفاده از وردپرس می دانم چه کار کنم ولی برای استفاده به عنوان هاست دانلود روی همان سرور مجازی باید چکار کنم ؟

ممنونم

سلام
بله مشکلی نداره در این شرایط
بهتره سنتوس و بعد دایرکت ادمین نصب و کانفیگ و استفاده نمایید.

mizban97
February 2nd, 2016, 18:45
سلام

1- این کار ممکن است ؟

ممنونم

سلام
خیر اصلا توصیه نمیشه هاست دانلود و میزبانی در یک سرور باشند.
هر کسی این حرف به شما زد بدونید امنیت شما براش مهم نیست.
بهتره سرور دانلود جدا کنید و سایت جای دیگری میزبانی کنید. هم از لحاظ امنیت اطلاعات و هم کیفیت بالایی خواهید داشت.

kool
February 2nd, 2016, 19:06
:|

هر کسی این حرف رو زد که نمیشه و فلان ... بدونید که هدفش فقط فروش دو سرویس مجزا و هزینه بیشتر برای شما هست.

این همه سایت کنارشون فایل دانلودی هم دارن یعنی از نظر امنیتی رفتن زیر سوال؟
اگه فایل ها محدود است و تعداد دانلود خیلی بالا نیست روی یک سرور استفاده کنید. اگه حجم و تعداد زیاد هست "از نظر کیفیت" بهتره جدا باشن!

سلام
بهتره سرور دانلود جدا کنید و سایت جای دیگری میزبانی کنید. هم از لحاظ امنیت اطلاعات و هم کیفیت بالایی خواهید داشت.

فال
February 2nd, 2016, 19:08
سلام

ممنون از نظر متفاوت شما
از چه لحاظ می فرمایید امنیت به خطر می افتد ؟ ممنون می شوم بیشتر توضیح بدهید

mizban97
February 2nd, 2016, 19:09
:|

هر کسی این حرف رو زد که نمیشه و فلان ... بدونید که هدفش فقط فروش دو سرویس مجزا و هزینه بیشتر برای شما هست.

این همه سایت کنارشون فایل دانلودی هم دارن یعنی از نظر امنیتی رفتن زیر سوال؟
اگه فایل ها محدود است و تعداد دانلود خیلی بالا نیست روی یک سرور استفاده کنید. اگه حجم و تعداد زیاد هست "از نظر کیفیت" بهتره جدا باشن!

در یک کلام شما قطعا به فکر مشتری نیستید. البته ببخشیدا کلی هست.
تمام دنیا میدونن نباید هاست میزبانی و هاست دانلود در کنار هم باشند. اما شما قبول ندارید...
ایشون در اینده ممکن هست تا 1 ترابایت روی هاست دانلود فایل بریزن... بعد شما امنیت از دست نرفتن دیتا تضمین میکنی؟

فال
February 2nd, 2016, 19:15
وقتی بکاب گرفته شود بازهم مشکل از دست رفتن احتمالی اطلاعات هست ؟

kool
February 2nd, 2016, 19:19
در یک کلام شما قطعا به فکر مشتری نیستید. البته ببخشیدا کلی هست.
تمام دنیا میدونن نباید هاست میزبانی و هاست دانلود در کنار هم باشند. اما شما قبول ندارید...
ایشون در اینده ممکن هست تا 1 ترابایت روی هاست دانلود فایل بریزن... بعد شما امنیت از دست نرفتن دیتا تضمین میکنی؟

در یک کلام من هم هر چی باشه 100 برابر بیشتر از شما به فکر مشتری هستیم ... البته شما هم ببخشید!
یعنی تمام دنیا در چند روز؟ بهتره لینک و منابع لطف کنید.
ایشون طوری که درخواست کردن، هنوز سایتشون نو پا هست و 1 ترا بود باید مجزا باشه . بالا هم عرض کردم وقتی مصرف و حجم بالا رفت که نتونن بکاپ تهیه کنن باید مجزا باشه.
بعد ایشون وردپرس رو روی اکانت مجزای دایرکت ادمین هاست خواهد کرد و میتونه روی یک فضای بکاپ کم حجم دائم بکاپ گیری اتوماتیک تنظیم کنه!!!!
سرور های مجزای شما هر کدام بکاپ مجزا هم میدید که حال تفاوتی در شرایط فوق ایجاد کنه؟

- - - Updated - - -

وقتی بکاب گرفته شود بازهم مشکل از دست رفتن احتمالی اطلاعات هست ؟

دوست عزیز بکاپ روی فضای مجزا داشته باشید. هیچ مشکلی پیش نمیاد! احتمال هک سرور و سوختن هارد همیشه هست! نیاز نیست به ...

mizban97
February 2nd, 2016, 19:21
ممنون از نظر متفاوت شما
از چه لحاظ می فرمایید امنیت به خطر می افتد ؟ ممنون می شوم بیشتر توضیح بدهید

بنده نمیگم این کار شدنی نیست شدنی هست اما اگر هاست دانلود شما ترافیک زیادی داشته باشد سبب لطمه زدن به سرعت بارگذاری سایت شما هم خواهد شد(هم از نظر شبکه و هم از نظر سرعت خواندن اطلاعات از هارد دیسک)
همچنین تنظیمات هاست دانلود با میزبانی متفاوت هست ؛ شما اگر بخواید هر دو در یک سرور استفاده کنید باید روی کانکشن ها محدودیت نیز اعمال کنید تا با فشار زیاد به سرور موجب مشکلات بعدی نشود و در اینده ممکن هست هارد سرور شما کرش کند و هارد بسوزد و اطلاعات به همین راحتی از دست برود. بعد اون موقع حرف بنده یادتون میاد.
به هر حال پیشنهاد من این هست نظرات دوستان دیگه هم احترام میذاریم . در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستید .
موفق باشید.

فال
February 2nd, 2016, 19:24
دوستان عزیز خواهشا لحن ایرانی مجادله رو به لحن منطقی و امروزی تغییر بدید، متفاوت بودن نظر ولو غلط 100% اشکالی نداره
بله من فعلا تازه کار هستم و حجم کارم فعلا تا 2 گیگ هست فقط
ولی آینده نگر هستم تا برای آپدیت به مشکل نخورم

من روی دایرکت ادمین وردپرس باید نصب کنم
ولی هاست دانلود رو چطوری راه بندازم خواهشا کمک بفرمایید

kool
February 2nd, 2016, 19:58
دوستان عزیز خواهشا لحن ایرانی مجادله رو به لحن منطقی و امروزی تغییر بدید، متفاوت بودن نظر ولو غلط 100% اشکالی نداره
بله من فعلا تازه کار هستم و حجم کارم فعلا تا 2 گیگ هست فقط
ولی آینده نگر هستم تا برای آپدیت به مشکل نخورم

من روی دایرکت ادمین وردپرس باید نصب کنم
ولی هاست دانلود رو چطوری راه بندازم خواهشا کمک بفرمایید

کسی نمیگه نظر متفاوت اشکالی داره. ولی به صورت فوروارد توهین کردش 100% اشکال داره و بنده به هر شکلی جلوش می ایستم حال طرفم هر کسی که باشه! (ایشون میتونستن با آرامش و بدون توهین و اشاره نظرشون رو قرار بدن و اینهمه وقت همه نیز گرفته نمیشد!)
می بینید که مورد فضا و استفاده رو هم نظر من صحیح بوده! نگران آینده باشید ولی هنوز وقتش نیست!

اگه سرور سر راهی و اورسل تهیه نکنید هارد سرور نه کرش میکنه و نه میسوزه ... روی هر هارد 10 - 20 سرور قرار میدن اونوقت دو سایته شدن شما فقط روش به حساب اومد؟
سوختن همیشه وجود داره هر چند یک سرور مجازی رو یک هارد اختصاصی هاست شه!
روی هاست های اشتراکی که مثلا هر کدام 3-4 گیگ حجم دارن و حدود 1000 هاست روی یک سرور و یک هارد هست چرا پس این نگرانی ها با تابلو جلوی راه نمی زنن؟ ولی این 2 سایت شما شد سم برای هارد سرور ...

خوب شما از ایشون دو سرور مجزا تهیه کنید و بکاپ هم تهیه نکنید ببینیم آیا امنیت اطلاعات شما تا چه میزان و تا چند ماه وجود خواهد داشت! (طبق گفته خودشون و این تاپیک هم سند هست.)

بنده دیگه وقت با ارزشم رو در این "تاپیک" هدر نمیدم. اگه کسی هم با من کاری داشت در پیام خصوصی میتونم کامل خدمت کنم!

شما نیز چون از نظرات متفاوت خوشتون میاد از همون نظرات نیز استفاده کنید!

منظور بنده نیز در پست اولی که اینجا قرار دادم فقط راهنمایی شما بود ... من نمی خوام به هیچ عنوان از من خرید کنید! اگه از من خرید کنید اون دنیا مدیون من هستید!!!

موفق باشید.

فال
February 2nd, 2016, 20:20
دوست عزیز کمی آرام باشید
بنده خوشبختانه نه اهل توهین هستم و نه توهین کسی را با توهین جواب میدهم
بنده یک سوال کردم و از همه هم بخاطر جواب دادن تشکر کردم
و در نهایت نظر مفید حضرتعالی را انتخاب کردم

متاسفانه ما ایرانی ها قدر همدیگر را نمی دانیم ...