PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم امتیاز دهی رپیدشیر

nasa_de
October 14th, 2010, 03:46
سلام , آیا سیستم امتیاز دهی رپیدشیر عوض شده؟
الان به چه نحو هست ؟ چون قبلا ها وقتی دانلود میکردند امتیاز افزایش پیدا میکرد , الان هم امتیاز میده؟

Masoud.B
October 14th, 2010, 12:24
دیگه امتیازی نیست ، اون سیستم خیلی وقت هست که برداشته شده

nasa_de
October 14th, 2010, 12:28
پس الان به دانلود هایی که از اکانت ما میشه, رپیدی تعلق نمیگیره؟
این طوری که خیلی شد , کلی برنامه ریزی کرده بودم :)

Masoud.B
October 14th, 2010, 12:34
هیچی تعلق نمیگیره ، واسه همین محبوبیت رپیدشیر کم شده و مدیرانش پست سرهم سیستم عوض می کنند تا شاید یوزراشون برگردند

MagicVps.Com
October 14th, 2010, 17:32
در حال حاضر تقریبا شاید بیش از 90% اپلودرها که قبل توی راپید فایل اپلود میکردن دیگه توی راپید فایل اپلود نمیکنند یکسریشون حتی لینکهای که اپلود کرده بودن حذف کردن و الان تقریبا اکثر فایلهای راپید تقریبا مرده هستند و فعال نیستند و از کار افتادن
الان همه توی هات فایل و فایل سرو دارن اپلود میکنند

nasa_de
October 14th, 2010, 22:16
هات فایل چه مزایایی داره؟

Desperados
October 14th, 2010, 22:29
اولیت مزیتش اینکه ***** شده :دی
زیاد برای سایت هایی با مخاطب ایرانی الان مناسب نیست

MagicVps.Com
October 15th, 2010, 02:52
کسانی که دارن فایل اپلود میکنند و کارشون اپلوردی هست کاری به ایران ندارن توی سایتهای وارز لینکمیزارن و از کلیه کشورهای دنیا دانلود میکنند
ایران جزو ناحیه شماره 3 محسوب میشه و پول یکه بابت لینکها میدن کمتر هست نسبت به موقعیت 2 و 1

nasa_de
October 15th, 2010, 08:10
واقعیتش من یک سری فایل آموزشی دارم که میخواستم آپلود کنم , حجم این فایل ها 2 ترا بایت هست , از رپیدشیر که پرسیدم گفتم 3900 رپید هر ماه باید در اکانتت داشته باشی تا فایل پاک نشند , , و این یعنی ماهانه 30 هزار تومان , چون میخوام با کمک چند تن از دوستان سایتم رو ببرم روی دو تا VPS و الان مشغول برنامه ریزی هستم , از طرفی این هم با هزینه کانفیگ و ... تقریبا 100 هزار تومان حالا از شما یک راهنمایی دیگه میخوام.

1- آیا اگه همین حجم رو روی سرور یا VPS آپلود کنم تا دانلودکنند ( البته با سیستمی که قابلیت لینک مستقیم نداشته باشه و Resume نشه) بهتره یا اینکه همون 30 تومن بدم تا فایلها روی رپید باشند

2- آیا اپلود سروری میشنسید که چیز نشده باشه و امتیاز بده به دانلودها؟

MagicVps.Com
October 15th, 2010, 09:23
راپید کلا بخیال ارزش شو نداره
حداقل روی هات فایل و فایل سرور اپلود کن که کسی دانلود کرد امتیاز هم بگیری
کاری به فیل شدن هم باش اونی که میخواد دانلود کنه اگر لازم داشته باشه خودش میونه چطور ی دانلود کنه شما نگران اینش نباش
الان فایل سرو چیز نیست همچنین فایل سونیک و مگا اپلود