PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود ISO ویندوز سرور به روی DataStore یک VM از طریق اینترنت، راهنمایی لطفا

exijen
January 31st, 2016, 15:31
با سلام
میخوام یک فایل ISO حجیم مربوط به ویندوز سرور 2012 رو از طریق اینترنت روی دیتا استور یک VM آپلود و سپس روی VM نصبش کنم.
برخی از دوستان گفتند که این کار، ظرف چند دقیقه قابل انجام شدن هست به شرطی که از یک سرور مجازی برای این کار استفاده کنی. اما من دقیقا متوجه نشدم که چطور باید این کار رو انجام بدم.
1- آیا باید از یک شرکت هاستینگ، یک سرور مجازی برای مدت مثلا 1 ساعت اجاره کنم و ابتدا فایل ISO رو روی اون سرور مجازی بریزم و سپس از اونجا روی سرور مورد نظر خودم آپلود کنم؟ :-o:109:
2- آیا باید روی کامپیوتر شخصی خودم یک VM بسازم و ISO مورد نظر رو به VM لوکال منتقل و از اونجا به سرور اصلی مورد نظر آپلود کنم؟

گیج شدم، یکی لطفا دقیقا مراحل کاری که باید انجام بدم تا ظرف چند دقیقه این آپلود انجام بشه رو توضیح بده. ممنون. ممنون

007
January 31st, 2016, 15:39
س اس اس اچ رو روی مجازی ساز فعال می کنین توی دیتااستور با دستور wget داتلود کنین مستقیم به سرور مجازی هم نیازی نیست.
ارادت

kool
January 31st, 2016, 15:48
همانطور که در بالا توضیح دادن SSH رو اگه فعال نیست فعال کنید و با نرم افزار پوتی به سرور متصل شوید و با دستور wget linkimage درون استور مورد نظر فایل رو به راحتی در چند دقیقه منتقل کنید!

royl
January 31st, 2016, 17:54
باسلام
خجم iso چه مقدار می باشد؟
بااحترام

exijen
January 31st, 2016, 18:34
سلام و ممنون از پاسخ دوستان. حجم iso مربوط به سرور 2012، فکر کنم 2-3 گیگی باشه.
تست میکنم و جواب رو اینجا میزارم

imostafa
February 3rd, 2016, 17:13
از طریف ssh خود مجازی ساز اقدام کنید بهترین گزینه هست
اما اگه آشنایی با دستورات ندارید بهترین روش استفاده از سرور مجازی میباشد.

میتوانید از دوستان درخواست یک سرور مجازی به مدت 1 ساعت کنید تا کارتان انجام گیرد
در صورت نیاز اطلاعات vmware رو بدید + لینک فایل iso
تا به صورت رایگان براتون در datastore قرار بدم .
اطلاعات تماس در امضاء