PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه فاجعه و جدید عجیب shareit

delta
January 31st, 2016, 01:01
سلام.همتون شریت رو میشناسید و حداقل رو موبایلتون نصبش دارید و میدونید با وای فای وصل میشه.پس نیازی به توضیح نیست.من رو لپ تاپمم شریت نصب دارم و همیشه فایلها رو با سرعت بالا از سیستم داداشم میگرفتم.1 گیگ رو کمتر از یک دقیقه میگرفتم.تا اینکه دیروز نسخه جدید شریت امد و مشکل شروع شد..تو نسخه جدید اصلا وای فای اتصال پیدا نمیکنه و حتی نه خبری از بلوتوث هست نه اینترنت..اما فایلها منتقل میشند البته دیگه خبری از سرعت بالا نیست..سرعت زیر 1 مگابایت در ثانیه هست!!اصلا نمیدونم جریان چیه و نسخه جدید چطوری متصل میشه!! اینها به کنار به هیچ وجه نمیشه از نسخه قدیمی استفاده کرد.نسخه قدیمی رو هم بریزی خودش اتوپماتیک نسخه جدید رو نصب میکنه..اصلا معلوم نیست چطوری خودشو بدون هیچ اتصالی اپدیت میکنه!! از دوستان اگر کسی طرز کار با نسخه جدید رو میدونه یا ترفندی چیزی داره ممنون میشم بگه..
نسخه جدید 3.2 هست..البته برای کامپیوتر رو میگم...با نسخه اندروید کاری ندارم...

gholamkale
January 31st, 2016, 01:37
سلام
بله shareit نسخه های قبلی رو که استفاده میکردم وای فای رو گاها نمیشناخت ولی الان از zapya استفاده میکنم عالیه