PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اخیرهاست های ایران

vatan3da
January 31st, 2016, 00:05
باسلام خدمت شما دوستان. من 1هفته میشه یک هاست3گیگ ایران خریدم.ازشرکت تهران هاست.3روز بودکه کاملا قطع بود والان هم که سایت وصل شده.روش وردپرس نصب کرده بودم.والان وقتی فایل ها ودیتابیس هارو پاک میکنم باز همون وردپرس بالا میاد.10نفرازدوستان هم تست کردن بازهم وردپرسه.ایراد از تهران هاست هست درسته؟/حتی تمام بک اپ هایی که گرفته بودم هم پاک کردن ادرس سایتم www.vatan3da.ir

RoobinaServer
January 31st, 2016, 00:13
باسلام خدمت شما دوستان. من 1هفته میشه یک هاست3گیگ ایران خریدم.ازشرکت تهران هاست.3روز بودکه کاملا قطع بود والان هم که سایت وصل شده.روش وردپرس نصب کرده بودم.والان وقتی فایل ها ودیتابیس هارو پاک میکنم باز همون وردپرس بالا میاد.10نفرازدوستان هم تست کردن بازهم وردپرسه.ایراد از تهران هاست هست درسته؟/حتی تمام بک اپ هایی که گرفته بودم هم پاک کردن ادرس سایتم www.vatan3da.ir (http://www.vatan3da.ir)

با سلام و احترام

از چه طریق وارد پنل هاستتون میشید ؟ آدرس ورودی پنل را بفرمائید (یا pm کنید اگر میتوانید)

اگر تهران هاست هم مشکل داشته باشه دلیل نمیشه تمام هاست های ایران مشکل داشته باشند.

بهترین کار این هست به خودشان تیکت بدهید و کمک بخواهید و سوال کنید - این کار را کرده اید ؟

vatan3da
January 31st, 2016, 00:17
سلام اگه یاهو دارین ادبفرمایید

kool
January 31st, 2016, 00:34
بهتره ابتدا از خودشون سوال کنید. ممکنه در حال انتقال سرور هستن و هاست شما الان از روی سرور جدید لود میشه و شما هم به پنل قبلی وصل شده و فایل ها رو حذف میکنید!
بخش اخبار رو هم بررسی کنید ممکنه خبری در این رابطه درج شده باشه!

vatan3da
January 31st, 2016, 00:39
ممنون ازراهنمایی.من خودم موندم 3روزه تیکت جواب نمیدن.زنگ میزنم جواب نمیدن.وتازه شرکت ثبت شده هستش.اصلا شانس نداریم

AbtinServer
January 31st, 2016, 12:30
به احتمال زیاد بحث انتقال است و مراقب باشید تا به اشتباه فایل های جدید حذف نگردد.

vatan3da
January 31st, 2016, 12:42
به احتمال زیاد بحث انتقال است و مراقب باشید تا به اشتباه فایل های جدید حذف نگردد.
انتقال دادن وهیچ بک اپی ندارن!

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

kool
January 31st, 2016, 12:46

عجب،
خودتون هم بکاپ ندارید؟ یا روی اون هاستی که سایتتون لود میشه از طریق آی پی متصل بشید و بکاپ تهیه و دانلود کنید هر چه سریعتر...

vatan3da
January 31st, 2016, 12:49
عجب،
خودتون هم بکاپ ندارید؟ یا روی اون هاستی که سایتتون لود میشه از طریق آی پی متصل بشید و بکاپ تهیه و دانلود کنید هر چه سریعتر...
نه.ایشون درسایتشون زدن بک اپ روزانه!والانم بک اپ10روز پیشو ریستور کردن!که برام این بک اپ ارزش نداره.چ کنم؟

rastindata
January 31st, 2016, 12:53
نه.ایشون درسایتشون زدن بک اپ روزانه!والانم بک اپ10روز پیشو ریستور کردن!که برام این بک اپ ارزش نداره.چ کنم؟

برید ببینید توی قوانینشون چی نوشته ، اگه تضمین بک آپ گیری روزانه دادند میتونید اعتراض کنید

AbtinServer
January 31st, 2016, 13:07

امکان نداره شرکت با این سابقه سیستم بک آپ نداشته باشه!!!
تیکت دادید و پاسخ دادن؟

davood1156
January 31st, 2016, 13:08
درود
بهترین کار ارتباط با پشتیبانی سایت مورد نظر هست . با تاپیک تو انجمن ها هیچ مشکلی برطرف نمیشه و بنظر من هم در حال انتقال سرور هستند

kool
January 31st, 2016, 13:28

ازشون سوال کنید اگه بکاپ به روز موجود نباشه و خودتون هم بکاپ نداشته باشید راهی جز ادامه از هون بکاپ قدیمی ندارید.
معمولا هر در قوانین درج میشه که ممکنه سرور بکاپ دچار مشکل شه و یا بکاپ ها سالم ذخیره نشن و قابل استفاده نباشن و ...

smhnw
January 31st, 2016, 13:31
کاربر اگر براش اطلاعاتش ارزش داشته باشه خودش بکاپ میگیره ...

vatan3da
January 31st, 2016, 14:36
ممنون از پاسخ ها.ولی الان هم که وردپرس یا هراسکریپتی نصب میکنم وقتی یوزر میسازم داخل دیتابیس هیچ بانک اطلاعاتی ثبت نمیشه.واقعا 4روزه من منتظر م که مشکلو حل کنن .وسرور قبلیشون هم همینومشکلو داشت که عوض کردن اومدین روی این سرور

vatan3da
January 31st, 2016, 14:39
امکان نداره شرکت با این سابقه سیستم بک آپ نداشته باشه!!!
تیکت دادید و پاسخ دادن؟
میگن فقط بک اپ روز 4شنبه رو دارن که به کارمن نمیاد

kool
January 31st, 2016, 14:43
میگن فقط بک اپ روز 4شنبه رو دارن که به کارمن نمیاد

خوب اگه خودتون بکاپ نداشته باشید و اون ها هم جز اون نداشته باشن ... پس راه دیگری نیست! به کارتون نیاد باید از ابتدا شروع به فعالیت سایت کنید.

vatan3da
January 31st, 2016, 14:45
خوب اگه خودتون بکاپ نداشته باشید و اون ها هم جز اون نداشته باشن ... پس راه دیگری نیست! به کارتون نیاد باید از ابتدا شروع به فعالیت سایت کنید.
درسته .ولی باز ازنیم ساعت پیش سرورشون کامل بهم ریخت.

kool
January 31st, 2016, 16:12
درسته .ولی باز ازنیم ساعت پیش سرورشون کامل بهم ریخت.

شاید زیر حمله هستن... برای این مواقع هست که عرض میکنیم خود کاربر روی سیستم شخصی خودش یا در فضای مجزا بکاپ داشته باشه.