PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش کسب در آمد

mohsenshayan
January 30th, 2016, 12:14
سلام
بهترین روش کسب در آمد از وب سایتها چیه؟

اگر تجربه ای تو این زمینه داشتین ذکر کنید.تبلیغ منظورم نیست تجربس :)
T.Toosi
January 30th, 2016, 12:27
به نظر خودتون کسی همچین اطلاعاتی را به اشتراک میزاره ؟ :d

mohebali
January 30th, 2016, 14:53
بهترین روش ، کارهای خدماتی است.

saeed1988m
January 30th, 2016, 16:17
سلام
بهترین روش کسب در آمد از وب سایتها چیه؟

اگر تجربه ای تو این زمینه داشتین ذکر کنید.تبلیغ منظورم نیست تجربس :)
درود
در صورتی که تمایل داشته باشید می تونم یک مورد رو به شما معرفی کنم البته در حوزه وب نیست ولی خب جای فکر داره واقعا اگر مایل بودید اعلام کنید که ملاقات حضوری داشته باشیم
اگر تهران هستید البته و کرج

delta
January 30th, 2016, 16:37
بهترین درامد یک زمانی فروشگاه داری بود.منتهی الان اینقدر مدرک و جواز و ... میخوان شده هفت خان رستم دیگه فروشگاه داری نمیصرفه...الان بهترین درامد برای فروش انلاین هست..یعنی فایل یا لینک دانلودی محصولی بی نظیر یا ارزشمند..که دیگه نیازی به دردسر پست و.. نباشه و همونجا بابت دانلود ازش پول در بیاری

saeed1988m
January 30th, 2016, 16:46
بهترین درامد یک زمانی فروشگاه داری بود.منتهی الان اینقدر مدرک و جواز و ... میخوان شده هفت خان رستم دیگه فروشگاه داری نمیصرفه...الان بهترین درامد برای فروش انلاین هست..یعنی فایل یا لینک دانلودی محصولی بی نظیر یا ارزشمند..که دیگه نیازی به دردسر پست و.. نباشه و همونجا بابت دانلود ازش پول در بیاری

البته الان در حال حاضر هم تا حدی هست ولی تخصصی برای مثال مقاله های isi بسیار ارزشمند هست و درآمد زا(منظور همون پرداخت و دانلود محصول هست)

alicpk
January 30th, 2016, 16:55
برای درامد زایی میتونید با فروشگاه شروع کنید
معمولا فروشگاه ها درامدهای خوبی دارند و استقبال خوبی ازشون میشه ولی بایستی قیمت و کیفیت اجناس خوب باشه
اگه بتونید محصولات انحصاری و تولیدی قرار بدید که دیگه نونتون تو روغنه
اگه قصد همکاری هم داشته باشید با تلگرام من در ارتباط باشید شرایط خوبی براتون دارم
https://telegram.me/alicpk