PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ایندکس شدن سایت

GOD
October 12th, 2010, 21:04
سیستم :وردپرس
لینک ها به صورت .html هستند
سایت مپ معرفی شده به گوگل و وریفای شده
افزونه seo pack نصب شده
مدت راه ندازی:45 روز
مطالب:دارای لینک مستقیم بوده و همگی جدید هستند
ولی بسیار دیر ایندکس مشه سایت صوری که مطلب 20 روز پیش هنوز ایندکس نشده

دوستان راهکاری اگه دارند ارائه بدند ممنون میشم

behrooz_iri
October 12th, 2010, 22:05
والا من هم سایتم اولش تا 20 روز تا 30 روز همین جوری بود ولی 45 روز زیاده

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

مشخصه باید این جور باشه سئو قالب بسیار ضعیفه اصلا روی این قالب سرمایه گذاری نکن به هیچ جا نمی رسوندت

Warez-Host.IR
October 12th, 2010, 22:53
دوست عزیز من از میشنوید کلاً پاک کنید و دوباره نصب کنید
و دوباره درون ریزی کنید مطالب را ، ما روی یکی از زیر مجموعه های پرتال دانشجویی ابران همین مشکل را داشتیم که با این کار رفع شد

GOD
October 13th, 2010, 00:39
والا من هم سایتم اولش تا 20 روز تا 30 روز همین جوری بود ولی 45 روز زیاده

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

مشخصه باید این جور باشه سئو قالب بسیار ضعیفه اصلا روی این قالب سرمایه گذاری نکن به هیچ جا نمی رسوندت

در مورد قالب 1 قالب درست کردم از پایه که کاملا html و css والید هست ولی خوب چون میخواستم سبک باشه زیاد گرافیک رو بالا نبردم اون رو بزارم به نظرتون؟
این قالب چه مشکلی داره

behrooz_iri
October 13th, 2010, 00:58
خدا جون :d هیچ مشکلی سایتت نداره فقط گفتم سئو ضعیفه یعنی کد نویسیش خوب نیست من یه مدت با phpnuke 8.1 کار میکردم سئو اسکورش 69% بود مال شما هم انقدره باید بدی واست درستش کنند مخصوصا اونایی که سئو وردپرس بلدند

GOD
October 13th, 2010, 01:15
هرکس وارد هست کمک کنه هزینه هم داشته باشه با هم کنار میایم بلاخره

GOD
October 20th, 2010, 12:26
up

همه چیز خوب بود و به سرعت ایندکس میشدم توی گوگل ولی از 20 روز پیش دیگه ایندکش نشدم و گوگل بات هم سر نزده به سایت

مطالبم همشون جدید هست با لینک مستقیم

افزونه all seo pack و گوگل سایت مپ نصب کردم و توی خود گوگل هم وریفای کردم

قالب رو کاملا والید کردم هم html هم css

لینک ها هم به صورت html هست

SEO Score:89%

نمیدونم مشکل کجاست!!!!

احتمال داره ip گوگل بلوک شده باشه؟؟