PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین فروشگاه ساز (نظر سنجی)

zambi
January 28th, 2016, 11:10
سلام دوستان
به نظر شما بهترین فروشگاه ساز اپن سورس چیست؟
از لحاظ انعطاف پذیری
تعداد پلاگین ها و ماژول های رایگان بیشتر
تراکم بالای قالب های رایگان
زمینه فعالیت هم فروش بازی های کامپیوتری هست
ممنون میشم تجربیاتتون را در اختیارم بزارید
با تشکر

shakib zero
January 28th, 2016, 11:20
درود

اسکریپت های مخصوص اینکار میتونیم opencart و prestashop رو بگیم که بنده با opencart کار کردم باید بگم اصلا سمتش نرید چون هم خیلی مشکل و پر از باگه هم جیب پر پول میخواد برای خرید افزونه و طراحی قالب و...

بنظر بنده بهترین انتخاب میتونه وردپرس و افزونه ووکامرس باشه !!

zambi
January 28th, 2016, 11:49
یه سایت برای دمو به من معرفی میکنید؟

shakib zero
January 28th, 2016, 11:57
یه سایت برای دمو به من معرفی میکنید؟

خدمت شما دوست عزیز:

http://www.ps4store.ir/shop

زیرساخت
January 28th, 2016, 11:58
سلام
پرستاشاپ پیشنهاد می شود. با حدود 500 هزار تومان هزینه می توانید یک فروشگاه با امکانات کامل داشته باشید.

yasserhost
January 28th, 2016, 12:06
از نظر من ووکامرس خیلی راحت میشه شخصی سازی و بیشتر امکاناتش هم رایگانه راخت میتونی باهاش کار کنی...
قالب + افزونه + مدیریت آسان:d

zambi
January 28th, 2016, 12:10
سلام
پرستاشاپ پیشنهاد می شود. با حدود 500 هزار تومان هزینه می توانید یک فروشگاه با امکانات کامل داشته باشید.
مگه رایگان نیست؟این 500 هزار برای چی هست؟

میتونید دمو بزارید؟

joomla2
January 28th, 2016, 12:11
سلام،

با جوملا و افزونه جوم شاپینگ هم خیلی راحت و آسون هست. تصویر دمو نمایش پیشفرض محصولاتش را ضمیمه کردم

زیرساخت
January 28th, 2016, 12:16

منظور هزینه قالب مناسب + چند ماژول کاربردی دیگر مثل سیستم سفارش و درگاه بانکی و ... هست.
اگر در زمینه طراحی قالب و نوشتن ماژول مهارت داشته باشید کارهای بسیار بزرگی می توان بر روی پرستا انجام داد.

yasserhost
January 28th, 2016, 12:17

میتونید دمو بزارید؟

منظور دوستمون رو قالب های اختصاصی و فارسی شده هست...

zambi
January 28th, 2016, 12:22
مجنتو چطوره؟
بیشتر سایت های خارجی از مجنتو استفاده میکنن

yasserhost
January 28th, 2016, 12:29
مجنتو چطوره؟
بیشتر سایت های خارجی از مجنتو استفاده میکنن

خوبه عالی هم هست
ولی اگه میخوایید چیز بهتر و راحتری داشته باشید از ووکامرس استفاده کنید بهتره کمک خواستید باهام در تماس باشید کمک میکنم...

larsa.soft
January 28th, 2016, 13:00
به نظر بنده یا از پرستا شاپ استفاده کنید یا ووکامرس

ولی ووکامرس بهتره چرا چون کلی پلاگین و افزونه نال شده یا رایگان تو نت موجوده و دارای قالب های زیبا + سئو خوب خود وردپرس

پرستا شاپ هم خوبه ولی باید براش هزینه کنید واسه قالب هاش و افزونه هاش

به نظر من تو انتخاب فروشگاه ساز چه قابلیت هایی رو میخواهید و محصولتون چیه این مهمه ولی درکل وجود قالب های زیاد سئو این بند خیلی مهمه و پلاگین های تکمیلی

درکل ووکامرس براتون خوبه

delta
January 29th, 2016, 18:46
سلام دوستان
به نظر شما بهترین فروشگاه ساز اپن سورس چیست؟
از لحاظ انعطاف پذیری
تعداد پلاگین ها و ماژول های رایگان بیشتر
تراکم بالای قالب های رایگان
زمینه فعالیت هم فروش بازی های کامپیوتری هست
ممنون میشم تجربیاتتون را در اختیارم بزارید
با تشکر
تونستی مجوزهاشو بگیری برام گوشت قربونی بفرست!! :71: شما قبل فروشگاه ساز بهتره اول قوانین جدید فروش بازی و نرم افزار رو بخونید ببینید میتونید مجوز فعالیت بگیرید بعد وگرنه حتی ببری پست بفرستی اداره پست جلبش میکنه مالتو!! جدیدا باید ثبت شرکت کنید و جواز کسب و پروانه بگیرید!! :71:

shahinmq
January 29th, 2016, 19:05
درود.

ووکامرس بنظرم بهتر از بقیه هست.

کاربر delta درست می فرمایند برای فروش بازی و نرم افزار باید مجوز تهیه کنید.

درصورتی که قصد فعالیت جدی دارید توصیه می کنم یک سیستم اختصاصی فروشگاه ساز براتون طراحی و نوشته بشه.

با سپاس

zambi
January 29th, 2016, 21:56
تونستی مجوزهاشو بگیری برام گوشت قربونی بفرست!! :71: شما قبل فروشگاه ساز بهتره اول قوانین جدید فروش بازی و نرم افزار رو بخونید ببینید میتونید مجوز فعالیت بگیرید بعد وگرنه حتی ببری پست بفرستی اداره پست جلبش میکنه مالتو!! جدیدا باید ثبت شرکت کنید و جواز کسب و پروانه بگیرید!! :71:

میشه یک مقدار بیتشر توضیح بدید؟
لینک این قوانین که میگید هم قرار بدید
بد بختی اینجاست که تازه این بازی ها ارویجال هم نیستن!
پست از کجا میفهمه مال چه سایتی هست؟مجوز داره یا ن؟

peym@n
January 29th, 2016, 22:08
درود
فقط opencart

zambi
January 29th, 2016, 22:32
درود.

ووکامرس بنظرم بهتر از بقیه هست.

کاربر delta درست می فرمایند برای فروش بازی و نرم افزار باید مجوز تهیه کنید.

درصورتی که قصد فعالیت جدی دارید توصیه می کنم یک سیستم اختصاصی فروشگاه ساز براتون طراحی و نوشته بشه.

با سپاس

خب الان یک سول پیش مییاد
مجوز نداشته باشیم چی کار میکنن؟؟؟

alicpk
January 30th, 2016, 00:30
پرستا شاپ و ووکامرس تقریبا دو سیستم رایگان و بسیار راحت هستند اما پیشنهاد میکنم از ووکامرس استفاده کنید چون انعطاف پذیری بیشتری دارد و در ضمن هزینه های طراحی قالب و افزونه نسبت به سایر سیستمها پایین تر هستش و برنامه نویس بیشتری هم میتونید پیدا کنید
البته نا گفته نماند که افزونه ها و قالبهای رایگان ووکامرس باعث محبوبیت بیشتر این سیستم شده است

zambi
January 31st, 2016, 16:32
میشه یک مقدار بیتشر توضیح بدید؟
لینک این قوانین که میگید هم قرار بدید
بد بختی اینجاست که تازه این بازی ها ارویجال هم نیستن!
پست از کجا میفهمه مال چه سایتی هست؟مجوز داره یا ن؟

همچنان منتظر پاسخ!
اصلا از کی مجوز بگیرم؟؟؟؟

abbas141
February 1st, 2016, 02:42
باسلام

به نظرم راحت ترین سیستم برای شروع ووکامرس هست ، تقریبا شما اگر هیچگونه اطلاعاتی هم نداشته باشید و یکبار به پنل لاگین کنید بیش از 30% سایت رو یکباره میتونید یاد بگیرید

اما در خیلی از سیستم ها مثل پرستا شاپ ، باتوج به به شلوغی کار برای بار اول حتی شاید گیچ هم بشید !

اگر کمی اطلاعات html - css داشته باشید به راحتی میتونید برخی از شخصی سازی هاتون رو انجام بدید و حتی سیستم رو توسعه بدید

چیزی که به عنوان مثال در پرستا شاپ به همین راحتی امکان پذیر نیست ،...

alisalem
July 14th, 2016, 23:30
البته شاید ما را متهم به تبلیغ سیستم خودمان کنید . ولی این همه تبلیغ سیستم های خارجی شد یکی هم از سیستم های ایرانی نام ببرد ... کمی بیشتر به کسب و کار بومی اهمیت بدهیم
ممنون و ببخشید

negarnovin
July 14th, 2016, 23:41
بهترین فروشگاه ساز واقعا ووکامرس هستش