PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدون شرح -- پیام ارسال نشود فقط مشاهده

saeed1988m
January 28th, 2016, 01:29
دوستان بنده واقعا حرفی برام نمیمونه
اینو کجای دلمون بزاریم
لطفا پیامی ارسال نکنید که اسپم نشه این تایپیک

29782

007007
January 28th, 2016, 02:06
http://s5.picofile.com/file/8102655692/1_24_.gif
29784

s0NY
January 28th, 2016, 04:09
تبلیغات جدیده؟

Netfollower
January 28th, 2016, 04:21
از دیوو و دد ملولم

بنده رو یاد طراحی وب های 10 هزارتومنی میندازه

دوست امتحانات ثلث دوستان دبیرستانی تموم شده؟ خبردارید؟

یه مدتی راحت بودیم !!!!!!

98M!zban
January 28th, 2016, 05:03
هم قیمت با یک عدد چیپس چی توز

به کجا چنین شتابان ... ؟؟؟

Rezash
January 28th, 2016, 17:42
هم قیمت با یک عدد چیپس چی توز

به کجا چنین شتابان ... ؟؟؟

ماهی 1500 تومن میشه سالی 18000 تومن
همین الان تعدادی از دوستان سالی 15 تومن یا حتی کمتر می فروشند
یعنی حتی کمتر از یک چیپس !

rastindata
January 28th, 2016, 17:58
مکان سرور : ایران

این قسمت از پهنا تو حلقم !

irangroup110
January 28th, 2016, 20:21
درود
من که متوجه نشدم ارزان فروشی ایشان به شما چه ربطی داره ؟ شاید سیاست کاری که داره این هست و شاید هدف دیگه ای داره
مثلا الان بیت هاست سالهاست داره هاست رایگان میفروشه و شما تصور کنید تو webhostingtalk.com مثلا بلوهاست بیاره تاپیک بزنه که بیت هاست داره هاست مفت میفروشه و 500 نفر هم زیرش بزنن تو حلقم تو مغزم تو سرم و دلم سوخت و ...
یا اینکه مثلا خود بلو هاست با اون کیفیت بالا داره هاست را دو یا سه دلار میفروشه و ...
کلا ایرانی جماعت سرش تو کار بقیه هست که اون چیکار میکنه و چرا اینکار و میکنه و عامل تمام بدبختی های من اون هستش
تا حالا کسی دیده هاست دی ال مثلا از ارزان فروش ها و یا هاست رایگان فروش ها ناله و گلایه داشته باشه ؟
بریم به فکر زندگی و کار خودمان باشیم نه اینکه بقیه چیکار کردن و چیکار میکنند

mahmoodsoft
January 28th, 2016, 20:32
درود
من که متوجه نشدم ارزان فروشی ایشان به شما چه ربطی داره ؟ شاید سیاست کاری که داره این هست و شاید هدف دیگه ای داره
مثلا الان بیت هاست سالهاست داره هاست رایگان میفروشه و شما تصور کنید تو webhostingtalk.com مثلا بلوهاست بیاره تاپیک بزنه که بیت هاست داره هاست مفت میفروشه و 500 نفر هم زیرش بزنن تو حلقم تو مغزم تو سرم و دلم سوخت و ...
یا اینکه مثلا خود بلو هاست با اون کیفیت بالا داره هاست را دو یا سه دلار میفروشه و ...
کلا ایرانی جماعت سرش تو کار بقیه هست که اون چیکار میکنه و چرا اینکار و میکنه و عامل تمام بدبختی های من اون هستش
تا حالا کسی دیده هاست دی ال مثلا از ارزان فروش ها و یا هاست رایگان فروش ها ناله و گلایه داشته باشه ؟

تنها یه چیز میتونم بگم
.
.
.
Like

nighnet
January 28th, 2016, 20:39
درود

دوست عزیز درست میفرمایید

ولی همین اشخاصی هستند که با چنین قیمتی فردا روز همون طرف که از این شخص هاست خریداری کرده میاد همین سایت تاپیک میزنه کلاه برداری فلان ...

اگر چنین افرادی از ناحیه هاستینگ فاصله بگیرن خیلی بهتر و اسوده خاطر میشه تصمیم گیری کرد !

irangroup110
January 28th, 2016, 20:49
دوست عزیز درست میفرمایید

ولی همین اشخاصی هستند که با چنین قیمتی فردا روز همون طرف که از این شخص هاست خریداری کرده میاد همین سایت تاپیک میزنه کلاه برداری فلان ...

اگر چنین افرادی از ناحیه هاستینگ فاصله بگیرن خیلی بهتر و اسوده خاطر میشه تصمیم گیری کرد !

مدیران سایت هم خیلی شیک و مجلسی همان تاپیک را تا امروز پاک کردن و تو قوانین نوشتن که مسئول خرید و فروش خود افراد هستن پس بهتر نیست ما فکر بقیه را نکنیم و به فکر کار خودمان باشیم ؟
یعنی کدام ما بیکار هستیم و خودمان هزار تا مشکل نداریم که بیایم به فکر خریداری باشیم که خودش فکر خودش را نکرده ؟
کسی هم که هاست ماهانه و 1500 تومانی یا حتی رایگان میخره مطمئنا خودش به فکر بکاب و ... هست
اگر نظر من را بخواید جز دو سه تا هاست ایرانی بقیه باید برند کنار ولی این به بنده مربوط نیست و من صاحب نظر نیستم که بیام برم تو کار بقیه دخالت کنم وگرنه همه ما میدانیم نود درصد هاست های ایرانی به دلیل تحریم پا گرفتن و قادر به رقابت با هاست های خارجی نیستند
هاست فروش های ارزان هم همگی کلاه بردار و ... نیستند و من تو هاست های گران قیمت بیشتر کلاه بردار دیدم تا این ارزان فروش ها ...
دو نمونه اش را میگم که تو سال های قبل هاست گران و مثلا با کیفیت میفروختن ولی کلی آدم از دست اونها ناراضی بودن نمونه ، اولی تیزهاست و دومی مایاهاست که هم گران فروش بودن و هم باعث نابودی کلی سایت شدن و مطمئنا شماها نمونه بیشتری را میشناسید
باز هم میگم بهتر تو کار بقیه دخالت نکنیم و سرمان به کار خودمان گرم باشه
من هاست فروش نیستم ولی بدانیم از قدیم گفتند : گر حكم شود كه مست گيرند در خانه هر آنچه هست گيرند

nighnet
January 28th, 2016, 21:02
مدیران سایت هم خیلی شیک و مجلسی همان تاپیک را تا امروز پاک کردن و تو قوانین نوشتن که مسئول خرید و فروش خود افراد هستن پس بهتر نیست ما فکر بقیه را نکنیم و به فکر کار خودمان باشیم ؟
یعنی کدام ما بیکار هستیم و خودمان هزار تا مشکل نداریم که بیایم به فکر خریداری باشیم که خودش فکر خودش را نکرده ؟
کسی هم که هاست ماهانه و 1500 تومانی یا حتی رایگان میخره مطمئنا خودش به فکر بکاب و ... هست
اگر نظر من را بخواید جز دو سه تا هاست ایرانی بقیه باید برند کنار ولی این به بنده مربوط نیست و من صاحب نظر نیستم که بیام برم تو کار بقیه دخالت کنم وگرنه همه ما میدانیم نود درصد هاست های ایرانی به دلیل تحریم پا گرفتن و قادر به رقابت با هاست های خارجی نیستند
هاست فروش های ارزان هم همگی کلاه بردار و ... نیستند و من تو هاست های گران قیمت بیشتر کلاه بردار دیدم تا این ارزان فروش ها ...
دو نمونه اش را میگم که تو سال های قبل هاست گران و مثلا با کیفیت میفروختن ولی کلی آدم از دست اونها ناراضی بودن نمونه ، اولی تیزهاست و دومی مایاهاست که هم گران فروش بودن و هم باعث نابودی کلی سایت شدن و مطمئنا شماها نمونه بیشتری را میشناسید
من هاست فروش نیستم ولی بدانیم از قدیم گفتند : گر حكم شود كه مست گيرند در خانه هر آنچه هست گيرند

حرف هاتون صحیح و متین زبون رو بند میاره برا پاسخ اما اگر هر کس به فکر خودش باشه سنگ رو سنگ بند نمیاد دوست گرامی

ولی همین اشخا هستند که اوضاع نت رو ..... !!!

بنده خودم طراحی وب سایت و چت روم انجام میدادم قبلا 3 گروه طراحی بود اما الان ............. بگذریم (3 گروه منظورم چت روم بود )

امید وارم از این اوضایی که هست بهتر شه o:-)

Rezash
January 28th, 2016, 21:05

انتقاد از سیاست های فروش دیگران و بازار خراب کن دخالت در کار بقیه هست ؟
در وب هاستینگ تاک کلی تاپکی انتقاد وجود داره و هیچ کس نمی گه این دخالته !
اگر انتقاد ما دخالت باشه ، انتقاد شما از انتقاد ما هم دخالته و خودتون میشید مصداق مثال های خودتون که !
اگر در بازار باشید متوجه هستید مثلا فروشندگان کارت شارژ اجازه ندارند قیمت کارت شارژ رو از بازه مشخصی کمتر یا بیشتر بدند !
درسته که گران فروشی دلیلی بر اعتبار نیست، ولی وقتی فردی طوری سرویس می فروشه که حتی هزینه های سرور توجیه پذیر نیست ، چه برداشتی می توان کرد جز اورسل و ... ؟ البته این به این معنی نیست که صد درصد خدا نکرده همه اینطوری باشند. شرکتی مثل x ( نام نمی برم !) سیاستش فروش زیاد و قیمت پایین هست و بر عکس بعضی شرکت ها مشتری کم با قیمت زیاد. هر دو طرفداران و منتقدانی دارند. اما در بین شرکتهای ارزون فروش هم بگردید می بینید سیاست هایی دارند که کارشون رو قابل توجیه میکنه. مشکل سر ارزونی های مشکوک هست !
اگر چند سال بیشتر توی سایت فعالیت داشتید و انبوهی از مشکلات کاربران رو دیده بودید شاید کمی ملایم تر با این انتقاد برخورد می کردید !

wapmaster
January 28th, 2016, 22:37
به نظر مــــــن آدمــها دو دسته هستن : یا از مــــــن پولدارترن که بهشون میگم مال مردم خور و … یا بی پول ترن که بهشون میگم گشنه گدا و … یا بهتر از مــــــن کار میکنن که بهشون میگم خرحمال و … یا کمتر کار میکنن که بهشون میگم تنبـــــل و … یا از مــــن سرسخت ترن که بهشون میگم کله خر و … یا بی خیال ترن که بهشون میگم ببو و … یا از مـــــن هوشیارترن که بهشون میگم پرافاده و … یا ساده ترن که بهشون میگم هالــو و … یا از مــــــن شجاع ترن که بهشون میگم بی کله و … یا از مـــــــن محتاط ترن که بهشون میگم بی عرضه و … یا از مـــــن دست و دل باز ترن که بهشون میگم ولخرج و … یا اهل حساب و کتابن که بهشون میگم خسیس و … یا از مـــــــن بزرگترن که بهشون میگم گنده بگ و … یا کوچیکترن که بهشون میگم فسقلی و … یا از مـــــــن مردم دار ترن که بهشون میگم بوقلمون صفت و … یا رو راست ترن که بهشون میگم احمــــق … کلا معیار هـمـه چیـــــز مـــــــن هستم و نـه حقیقت نیمی از عمــــر را به تمسخر آنچه دیگران به آن اعتقــــاد دارند می گذرانیم نیمی دیگر را در اعتقـاد به آنچه دیگران به تمسخر می گیرند…!

ای کاش هیچوقت به چیزهای واقعا الکی جو ندیم !

saeed1988m
January 28th, 2016, 23:13
درود

بحث شخصی گفته شد که به من ربطی داشته باشد بزرگوار
حرف شما کاملا قابل احترام هست هر چند اگر دقت می کردید بنده شخصا با این بزرگوار نه همکاری کردم نه بدی از ایشون دیدم شما بحث رو شخصی جلوه ندید دوست عزیز بنده بحثم کلی بود خیلی از دوستان هستند و حتی یک مورد هم خود بنده که این ارزانی باعث فریب و در نتیجه ضرر شده هر چند هر کسی باید در انتخاب دقت کند اصل حرف بنده دقت در خرید هست و کمک به دید دوستان نیازمند به هاستینگ که ارزانی بی دلیل نیست و واقعا درک این موضوع که برای ماهیانه 1500 تومان فردی بخواد پشتیبانی هم ارائه بده بسیار و نزدیک به محال است لطفا این مورد را شخصی نپندارید هر چند من از عزیزان خواستم فقط تلنگری باشه براشون نه پست ارسال بشه ولی خب ...

nima73
January 28th, 2016, 23:22
درسته که گران فروشی دلیلی بر اعتبار نیست، ولی وقتی فردی طوری سرویس می فروشه که حتی هزینه های سرور توجیه پذیر نیست ، چه برداشتی می توان کرد جز اورسل و ... ؟

ببخشید چرا باید همچین برداشتی کرد ؟
دوستانی که دارند از اون آفر دهنده انتقاد میکنند اصلا میدانید ایشان برای چه موردی آفر دادن ؟
این پستی هست که براش آفر داده اون فروشنده

با سلام
نیاز به هاست صد مگ ماهیانه از هرجای دنیا فقط برای ثبت ساب دامین نامحدود باشه با پارک دامین
قیمت هرچي پایین تر بهتر

حالا شما فرض را بر این بگیرید من یک سرور دارم که روی اون یک سایت پربازدید هست که بیشتر منابع سرور از cpu و ram را اشغال کرده ولی هارد اون زیاد مصرف نشده و مثلا کلا 1 تا 2 درصد هارد را سایتم مصرف کرده و یکی مثل ایشان اومده گفته هاست میخواد که فقط روش یک دامنه پارک کنه و ساب دامنه بسازه و اون ساب دامنه ها را به سرورهای دانلودش متصل کنه و در حقیقت سایت ایشان هیچ مصرفی از منابع سرور نخواهد داشت ... به نظر شما اگر فرد حتی با 100 تومان و یا حتی برای تبلیغ رایگان آفر بده نشاندهنده اورسل هست و کم فروشی ؟
شده مثل اون جماعتی که یکی ماه را به اونها نشان میداد ولی اونها فقط نوک انگشت اون فرد را میدیدن
بدون اطلاع از موضوع همه به ارزان فروشی دارند اشاره میکنند

saeed1988m
January 28th, 2016, 23:39
ببخشید چرا باید همچین برداشتی کرد ؟
دوستانی که دارند از اون آفر دهنده انتقاد میکنند اصلا میدانید ایشان برای چه موردی آفر دادن ؟
این پستی هست که براش آفر داده اون فروشنده

حالا شما فرض را بر این بگیرید من یک سرور دارم که روی اون یک سایت پربازدید هست که بیشتر منابع سرور از cpu و ram را اشغال کرده ولی هارد اون زیاد مصرف نشده و مثلا کلا 1 تا 2 درصد هارد را سایتم مصرف کرده و یکی مثل ایشان اومده گفته هاست میخواد که فقط روش یک دامنه پارک کنه و ساب دامنه بسازه و اون ساب دامنه ها را به سرورهای دانلودش متصل کنه و در حقیقت سایت ایشان هیچ مصرفی از منابع سرور نخواهد داشت ... به نظر شما اگر فرد حتی با 100 تومان و یا حتی برای تبلیغ رایگان آفر بده نشاندهنده اورسل هست و کم فروشی ؟
شده مثل اون جماعتی که یکی ماه را به اونها نشان میداد ولی اونها فقط نوک انگشت اون فرد را میدیدن
بدون اطلاع از موضوع همه به ارزان فروشی دارند اشاره میکنند

دوست عزیز مشکل با دادن سرویس نیست شما کار این بنده خدا رو دوست دارید رایگان انجام بدید
وقتی در یک تایپیک یکباره قیمتی داده میشه که واقعا حتی توهین به همکار هست ...
در خصوصی می توان ارسال کرد به نظر بنده ولی واقعا در تایپیک عمومی درست نیست اینکار هر چند اون کار رو هم میشه گفت اشتباه به دور از چشم هست
چرا دقت نمی کنید که اگر به اینصورت باشد که هر کسی نرخی بدهد سنگ روی سنگ بند نمی شود قیمت واقعا باید معقول و در حدود عرف باشد
مثال نمیزنم راحت در ذهن خودتون می تونید بسیار پیدا کنید
امیدوارم درک کنید
دوستان لطفا مطلبی ارسال نکنید

daytoday160
January 28th, 2016, 23:45
بنده ادمین سایت alexahost.ir هستم که به دلیل اعتراض به این که این پست طبق قوانین زیر خلاف بوده و چرا حذف نشده بن شدم
4-2: رعایت ادب و احترام به کاربران و مدیران سایت و استفاده از کلمات مناسب و مودبانه جهت ارسال هر نوع مطلبی در سایت ضروری می باشد.بدیهی است در صورت مشاهده عدم رعایت این بند از قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
13-2: در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ، مديران و مسئولان سايت ، با كاربر متخلف برخورد جدی خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد .
23-2: در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز ، توهين آميز ، مطرح نمودن منازعات و مشکلات شخصی ، موارد اعتراض و انتقاد آمیز در رابطه با کاربران و یا تیم مدیریت در انجمن ها ، مطلب فوق سريعا حذف و در صورت تکرار مجدد برخورد لازم و کافی با کاربر خاطی انجام خواهد شد.

طبق قوانین بالا باید پست دیشب حذف میشد ولی خوب به جاش من بن شدم که چرا از حقم دفاع میکنم

این پست دیشب توی سایت قرار گرفت و بنده هیچ پستی تا امروز بعد از ظهر نزدم و از دیشب ده بار به مدیریت سایت پیام داده شد که این پست رو پاک کنند چرا به دلایل بالا.
کمی قبل هم خود استارتر پیام دادن و گفتن من اولا نمیدونستم اینجوری میشه و به مدیر ها گفته بودم اگه پیام یا بی احترامی شد پست حذف یشه که باز مدیر ها حرف خود استارتر رو هم اجام نداند.
دوما استارتر خودش گفت که بنده چون سرشون یه بار کلاه رفته خواستن مثلا با عنوان یه چیزی به بقیه هشدار بدن در صورتی که راه اشتباهی انتخاب کردن و کسی رو که اصلا نمیشناسن رو به این ادعا متهم کردند و ادعا کردند من اسم شما رو از عکس حذف کردم خوب یه فرد معلول ذهن هم میتونه چندتا پست آخر درخواست هاست رو بخونه تا متوجه بشه آفر مال منه.
و بنده با استارتر مشکلی ندارم

این پست چندین بار گزارش داده شده ولی مدیر ها هیچ کاری نکردند و گویا دوست داشتن یه مطلبی درست بشه که تعدادی کاربر بیشتر نو سایتشون بمونن و یا دلیل های دیگه که معلوم نیست.

دوست عزیز nighnet (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=117629) شما وقتی کسی رو نمیشناسی بهتره دربارش صحبت نکنی بنده چند ماهه هاست ارائه میکنم و اگه مشکلی بود تا حالا حتما تاپیک درباره من بود که نیست و اینکه همه میتونن اسکریپت ات چت و غیره رو ویرایش کنن بشن طراح چت روم و کسی هم نیازی نیست از شما مجوز بگیره بعد بشه طراح چت.

دوست عزیز Rezash (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=6213) شمام بهتره فرد و بشناسین بعد نظر اعلام کنین و هر کسی مختاره به هر قیمتی سرویسش رو ارائه بده همچنان که یکی مثلا سرور مجازی رم1 رو میده 8 تومن یکی میده 20 تومن شما یا هیچ کس دیگه نمیتونه بهش بگین کمتر بفروش یا بیشتر دلیلشم میدونین من مثلا هاست 200 مگ رو میدم 1500 یکی مثلا هست نمایندگی هاست 5 گیگ رو با 90 درصد تخفیف میده 1500 تومن نه به من ربطی داره نه به کسی دیگه .
بعدشم نمیدونم شما شاید بازار خرید نکردی بقیه واستون همه چی میخرن زحمت بکشین برین بازار میبینین یه لپ تاپ با یه مدل مشخص یه گوشی با یه مدل مشخص یا هر چی دیگه هر جا یه قیمته شارژی که خودتون گفتین یه جا کمتر میفروشن و یه جا بیشتر یکی میفروشه 4990 یکی میفروشه 5000 یکی میفروشه 5200 و غیره

شاید خیلی حرف هست که موند ولی اینا رو گفتم تا دوستان بفهمن موضوع چی بوده و کجا دارن میرن

سیاست کاری ما اینه هاست رو به قیمت مناسبی بدیم همه میتونن سفارش بدن مشکلی هم بود همون لحظه بازگشت وجه میزنیم نبود هم درخدمتشونیم

طبق قوانین باید این تاپیک هم حذف بشه

موفق باشین

جا داره از دوستانی که درک بالایی از همه چیز هم دارن و اصلا هم نه من اونا رو میشناسم نه اونا بنده رو تشکر کنم

nima73
January 28th, 2016, 23:48
دوست عزیز مشکل با دادن سرویس نیست شما کار این بنده خدا رو دوست دارید رایگان انجام بدید
وقتی در یک تایپیک یکباره قیمتی داده میشه که واقعا حتی توهین به همکار هست ...
در خصوصی می توان ارسال کرد به نظر بنده ولی واقعا در تایپیک عمومی درست نیست اینکار هر چند اون کار رو هم میشه گفت اشتباه به دور از چشم هست
چرا دقت نمی کنید که اگر به اینصورت باشد که هر کسی نرخی بدهد سنگ روی سنگ بند نمی شود قیمت واقعا باید معقول و در حدود عرف باشد
مثال نمیزنم راحت در ذهن خودتون می تونید بسیار پیدا کنید
امیدوارم درک کنید
دوستان لطفا مطلبی ارسال نکنید

اتفاقا به نظر من کار شما توهین به یک همکار بوده چون بدون روشن کردن کل ماجرا و اینکه ایشان بابت چه چیزی آفر داده اومدی یک تاپیک با یک عکس گذاشتی و همه دارند به اون بنده خدا حمله میکنند (کار به جایی رسید که چند تا از پست ها را مدیران از عصر پاک کردن )
اینکه ایشان اومدن برای درخواستی که هیچ مصرفی نداشته اون آفر را دادن توهین هست ؟!
دوستی که بالا مثال زدن مثال درستی زدن ، با این حساب bluehost هم که داره هاست با کیفیت را زیر سه دلار میفروشه در حال توهین به همه هاستینگ های دنیا هستش ؟
هر کسی نرخ را با شرایط خاص میده و اینکه برای هر سایتی با هر بازدیدی یک نرخ ثابت داده بشه عمق ساده اندیشی فروشنده هست
تو بسیاری از هاستینگ های ایرانی چندین نوع سرویس با قیمت های متفاوت فروخته میشه ،که حجم یکسان ولی قیمت متفاوت دارند ، مثلا 5 گیگ را برای سایت کم بازدید 10 هزار تومان و برای سایت بازدید متوسط 15 هزار و برای پربازدید 40 هزار ( مثال هست) میفروشند و کسی هم این را تا امروز غلط ندانسته و احتمالا شما از اینکه ایشان تونسته مشتری را بدست بیاره ناراحت شدید

دوستان بهتر هست قبل از هر قضاوتی از کل ماجرا آگاه باشید ، خدا را شکر شما قاضی نشدید وگرنه همان اول کار هر متهمی را به مرگ محکوم میکردید

saeed1988m
January 28th, 2016, 23:59
بحث من شخصی نیست
دوستان لطفا پست ارسال نکنید

- - - Updated - - -

اتفاقا به نظر من کار شما توهین به یک همکار بوده چون بدون روشن کردن کل ماجرا و اینکه ایشان بابت چه چیزی آفر داده اومدی یک تاپیک با یک عکس گذاشتی و همه دارند به اون بنده خدا حمله میکنند (کار به جایی رسید که چند تا از پست ها را مدیران از عصر پاک کردن )
اینکه ایشان اومدن برای درخواستی که هیچ مصرفی نداشته اون آفر را دادن توهین هست ؟!
دوستی که بالا مثال زدن مثال درستی زدن ، با این حساب bluehost هم که داره هاست با کیفیت را زیر سه دلار میفروشه در حال توهین به همه هاستینگ های دنیا هستش ؟
هر کسی نرخ را با شرایط خاص میده و اینکه برای هر سایتی با هر بازدیدی یک نرخ ثابت داده بشه عمق ساده اندیشی فروشنده هست
تو بسیاری از هاستینگ های ایرانی چندین نوع سرویس با قیمت های متفاوت فروخته میشه ،که حجم یکسان ولی قیمت متفاوت دارند ، مثلا 5 گیگ را برای سایت کم بازدید 10 هزار تومان و برای سایت بازدید متوسط 15 هزار و برای پربازدید 40 هزار ( مثال هست) میفروشند و کسی هم این را تا امروز غلط ندانسته و احتمالا شما از اینکه ایشان تونسته مشتری را بدست بیاره ناراحت شدید

دوستان بهتر هست قبل از هر قضاوتی از کل ماجرا آگاه باشید ، خدا را شکر شما قاضی نشدید وگرنه همان اول کار هر متهمی را به مرگ محکوم میکردید

بنده گفتم به عزیزان پست ارسال نکنید
به نظر شما برای مثال در یک بنگاه معاملات ملکی چند نفر در حال پیشنهاد قیمت برای خانه ای خود رو میدن یه یک فرد که نیازمند خرید خانه است یکی چون وضع مالیش خوب باشه بیاد بگه رایگان بگیر مال خودت متوجه هستید چه ضربه ای به سیستم میزنه؟
عرض کردم عرف و معقول حداقل برای احترام به دیگران
اتفاقا خب شد شما قاضی نشدید برای هر موردی ممکن بود یک بهانه میآوردید و شاید هم هر کی به هر کی میشد و کسی بازار ثابت و قابل احترامی نمیداشت

بحث من شخصی نیست

nima73
January 29th, 2016, 00:13
بحث من شخصی نیست

- - - Updated - - -

بنده گفتم به عزیزان پست ارسال نکنید
به نظر شما برای مثال در یک بنگاه معاملات ملکی چند نفر در حال پیشنهاد قیمت برای خانه ای خود رو میدن یه یک فرد که نیازمند خرید خانه است یکی چون وضع مالیش خوب باشه بیاد بگه رایگان بگیر مال خودت متوجه هستید چه ضربه ای به سیستم میزنه؟
عرض کردم عرف و معقول حداقل برای احترام به دیگران
اتفاقا خب شد شما قاضی نشدید برای هر موردی ممکن بود یک بهانه میآوردید و شاید هم هر کی به هر کی میشد و کسی بازار ثابت و قابل احترامی نمیداشت

بحث من شخصی نیست

شما اومدی تو انجمن عمومی پست زدی بعد میگی به بقیه پست نزدنند ؟!
برادر من اتفاقا تو کار خرید و فروش خانه و اجاره اون هم هستم ( زندگی خرج داره :دی) یکی میاد میگه آقا من 5 تا بچه دارم میخوام یک آپارتمان اجاره کنم 90 متری ، حالا همزمان یک عروس و داماد هم میان تو و میگن یک آپارتمان میخوایم 90 متری ، چند نفر اونجا نشستن و یکی برمیگرده به اون دو تا جوان میگه ماهی مثلا 100 هزار تومان در حالی که چند دقیقه قبل به فرد قبلی گفته بود 200 هزار تومان چون شرایط فرق داشت حالا شما تصور کن یکی بیاد هی بگه اون خیلی بی انصافه چون به یکی گفت 100 و به اون یکی گفت 200 !

عرق یعنی آفر دادن طبق شرایط و این نمیشه که شما بیای هر جا خوشت نیامد یک تاپیک بزنی و یک عده قشون شکست خورده هم بریزند شروع کنند تمام مشکلات هاستینگ های ایرانی را به اون ربط بدن
وقتی باید قضاوت کرد که تمام شرایط را سنجید نه اینکه جوری جلوه داد که فرد مقصر هست
اینکه ایشان طبق شرایط آفری دادن نه بی احترامی بوده و نه خلاف چون تو همان تاپیک اکثرا با قیمت هایی مانند ایشان آفر دادن ، اونچه بی احترامی بوده این بوده که شما سعی کردی خودت تنها بری قاضی و مطمئنا خندان و راضی هم برگشتی
گفتم بالاتر یک کاربر جواب شما را داد و هر وقت تو دنیا دیدی یک هاستینگ تاپیکگ زد bithost چرا داره هاست مفت میفروشه و کل بازار را خراب کرده و اصلا با عقل جور در نمیاد شما هم بیا تاپیک بزن چرا این آريالا داره ارزان میفروشه ؟ هر چند به نظر من ارزان نفروخته بلکه با توجه به شرایط آفر داده ولی چون شما میدانستی اگر بقیه بدانند برای چه موردی آفر داده مطمئنا بر خلاف نظر شما حرف میزدن اومدی یک عکس گذاشتی و ادامه ماجرا

======================
خودت داری پست میدی و انتظار داری همه حرفت را قبول کنند و پستی ندن ؟
کل تاپیکت مشکل داره اونوقت به بقیه میگی ساکت تا حرفت را به کرسی بنشانی ؟