PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ssl 4096 Free!

aghdaee
October 12th, 2010, 18:21
دوستان عزیز با مراجعه به سایت زیر و عضویت در اون می تونید ssl رایگان 4096 بیتی دریافت کنید و فقط باید هر 30 روز یک بار برید توی سایت و مجددا فعالش کنید
StartSSL (http://www.startssl.com)
فقط تشکر یادتون نره:">

packsaft
October 12th, 2010, 18:56
دوستان عزیز با مراجعه به سایت زیر و عضویت در اون می تونید ssl رایگان 4096 بیتی دریافت کنید و فقط باید هر 30 روز یک بار برید توی سایت و مجددا فعالش کنید

30 روز میشه که استفاده میکنین؟یعنی تمدید رایگان داشتین؟ چون اگه اینطوری باشه طرف ورشکست میشه!

mr.he3am
October 12th, 2010, 19:06
سایتی دارید که برای اون سایت ssl گرفته باشید از این سایت ؟‌؟

sohrab.khan
October 12th, 2010, 19:09
IP Address:
192.116.242.20
IP Location:
Israel - Israel - Srartcom-ltd

جالبه >:)

aghdaee
October 12th, 2010, 19:19
30 روز میشه که استفاده میکنین؟یعنی تمدید رایگان داشتین؟ چون اگه اینطوری باشه طرف ورشکست میشه!
من هم نمی دونم چطوری هستش که ور شکسته نمیشه:)

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

سایتی دارید که برای اون سایت ssl گرفته باشید از این سایت ؟‌؟
من ندارم ولی یکی از دوستانم داره استفاده میکنه من تازه پیداش کردم:d

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

IP Address:
192.116.242.20
IP Location:
Israel - Israel - Srartcom-ltd

جالبه >:)
اره جالبه:d

AmirHosein
October 12th, 2010, 20:05
ها این برای اسراییل هست!
فتوا میدیم استفاده نکنید حرامه:114:

Aria
October 12th, 2010, 21:35
سلام.

بعضی از دامنه های مثل .IR و دامنه هایی که اسم ایران درشون هست، از هیچ جا نمی تونند بگیرند به جز این شرکت که اسرائیلی هست و شرکت بسیار معتبری هست و کارمندان بسیار با ادب و حرفه ای داره.

من الان حدود یک سال هست دارم از این شرکت استفاده می کنم برای یک دامنه .ir و نیازی به فعال کردن SSL پس از 30 روز ندارم و در این 11 ماه مشکلی نداشتم و SSL بسیار قدرتمندی هست که البته ما Level2 رو داریم که 50 دلار هزینه setup داره و ایمن تر از Level1 هست که رایگان هست.

با تشکر.

rn4j1m1
October 12th, 2010, 21:41
StartSSL™ Free
StartSSL™ FreeThe StartSSL™ Free (Class 1) digital certificates are provided by StartCom without charge. They provide modest assurances and are meant to secure personal web sites, public forums or web mail. Verification is done automatic and instantly by electronic means and mostly without the interference and involvement of our personnel. StartSSL™ Free supports:

* Web server certificates (SSL/TLS)
* Client and mail certificates (S/MIME)
* 128/256-bit encryption
* US $ 10,000 insurance guaranteed
* Valid 365 days (1 year)

IFACO.Net
October 12th, 2010, 23:23
سلام.

بعضی از دامنه های مثل .IR و دامنه هایی که اسم ایران درشون هست، از هیچ جا نمی تونند بگیرند به جز این شرکت که اسرائیلی هست و شرکت بسیار معتبری هست و کارمندان بسیار با ادب و حرفه ای داره.

من الان حدود یک سال هست دارم از این شرکت استفاده می کنم برای یک دامنه .ir و نیازی به فعال کردن SSL پس از 30 روز ندارم و در این 11 ماه مشکلی نداشتم و SSL بسیار قدرتمندی هست که البته ما Level2 رو داریم که 50 دلار هزینه setup داره و ایمن تر از Level1 هست که رایگان هست.

با تشکر.

سلام

یعنی شما میفرمایید که با آدرس داخل ایران از این شرکت اسرائیلی- آمریکایی میشه خرید و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیشه ؟!
برای مراکز تجاری دولتی ایران چظطور ؟

packsaft
October 12th, 2010, 23:35
من هم نمی دونم چطوری هستش که ور شکسته نمیشه:)

تا حالا تمدید کرده؟(دوستتون)

rn4j1m1
October 13th, 2010, 00:12

یک ساله هست نه یک ماهه
شما یک سال هم فقط رایگان مصرف کنید خودش خیلی خوبه :d

aghdaee
October 13th, 2010, 06:15
بله تقریبا 6 ماه هستش که با این کار میکنه