PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال یا غیرفعال کردن php.ini

davood_71
January 27th, 2016, 22:52
سلام
سرور من مجازی هست ، کنترل پنل دایرکت ادمین و centos
یه هاست هم بیشتر نیست ، که سایت خودم روش هست
یه قسمت رو میخواستم چک کنم ولی نمیدونم از کجا
اون قسمت که php.ini رو میشه توی هاست ساخت ، رو از کجا میتونم بیارم؟ میخوام غیر فعال باشه ، فقط میخوام مطمئن شم که غیر فعال هست و php.ini اگر داخل هاست ساخته شه کار نکنه و فقط با اصلی کار کنه فقط با این مسیر کار کنه (php55/php.ini)
منظورم رو متوجه شدین؟ اگر نشدید بگید تا بیشتر راهنمایی کنم که دقیقا چی میخوام
با تشکر.

T.Toosi
January 27th, 2016, 23:04
http://help.directadmin.com/item.php?id=183

davood_71
January 27th, 2016, 23:11
http://help.directadmin.com/item.php?id=183

دستتون درد نکنه ولی من که چیزی حالیم نشد
اگر من یه فایل php.ini بسازم ، و توابع مورد نظر رو برای مثلا غیر فعال کنم مثلا (disables_function) و توی هاست آپلود کنم و اگر درست عمل کرد و توابع غیر فعال شد ، یعنی توی هاست کار میکنه وباید php.ini غیر فعال شه؟ اینجوری میشه فهمید؟

T.Toosi
January 27th, 2016, 23:38
خواهش میکنم، با disable_function توابع رو ببنید از جمله ini_set دیگه کسی نمیتونه تغییراتی انجام بده.

davood_71
January 28th, 2016, 00:50
خواهش میکنم، با disable_function توابع رو ببنید از جمله ini_set دیگه کسی نمیتونه تغییراتی انجام بده.

من یه php.ini دلخواه درست کردم ، و بعضی از توابع خطرناک رو باز کردم مثل exec و... ، و توی هاست ، پوشه public_html ریختم
اخر سر خروجی که گرفتم ، نگفت که این توابع باز هست و مسیر php.ini اصلی رو بهم گفت
ظاهرا هیچ تغییری نکرد ، درسته دیگه؟ نمیخواد دستکاری چیزی شه؟

peym@n
January 28th, 2016, 01:10
من یه php.ini دلخواه درست کردم ، و بعضی از توابع خطرناک رو باز کردم مثل exec و... ، و توی هاست ، پوشه public_html ریختم
اخر سر خروجی که گرفتم ، نگفت که این توابع باز هست و مسیر php.ini اصلی رو بهم گفت
ظاهرا هیچ تغییری نکرد ، درسته دیگه؟ نمیخواد دستکاری چیزی شه؟
درود
اگر وردپرس هست فایل php.ini را در پوشه wp-admin اپلود کنید
همچنین با زدن دستور php --ini در root سرور میتونید مسیر php.ini سرورتون رو پیدا کنید
موفق باشید

davood_71
January 28th, 2016, 02:15
درود
اگر وردپرس هست فایل php.ini را در پوشه wp-admin اپلود کنید
همچنین با زدن دستور php --ini در root سرور میتونید مسیر php.ini سرورتون رو پیدا کنید
موفق باشید

مرسی
جوملا هستش
مسیر php.ini زده : php55/lib/php.ini

من یه php.ini دلخواه ساختم ، توابع disbale_function چند تاش رو پاک کردم (یعنی باز کردم) ، و توی هاست مسیر روت ، آپلود کردم ولی وقتی خروجی با phpinfo() گرفتم ، اون توابع باز نشده بود و اصلا انگاری فایلی که آپلود کردم عمل نکرده بود
من فقط یه چیز میخوام بدونم ، اینکه الان درست هست؟ منظروم از درست اینه ، الان ، ساخت php.ini داخل هاست غیر فعال هست؟ همینو میخوام بدونم