PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هزینه هاست لینوکس

panzer_1982
January 26th, 2016, 19:13
سلام.نمیدونم سوالم را جای درستی مطرح میکنم یا نه؟

یک بنده خدایی اومده و برای شرکت ما دامنه ثبت کرده و جدیدا یک هاست 2 گیگابایتی با هزینه سالانه پانصد هزار تومان فاکتور کرده.به نظرتون این رقم معقوله؟؟چقدر از رنج بازار بالاتر یا پایین تره.

شاید فردا نیاز باشه که این صفحه را پرینت بگیرم.بنابراین ممنون میشم راهنماییم کنید.

royl
January 26th, 2016, 19:15
باسلام
قیمت ذکر شده ممکن است به خاطر کیفیت سرویس بالا باشه و یا کم تر
دقیقا نمیشه گفت
بااحترام

shakib zero
January 26th, 2016, 19:17
درود

هاست رو از کجا تهیه کردن که این قیمت شده؟

اگه سایتتون شرکتیه و منابع زیادی نمیخواد هزینه خیلی پایین تر از این هست ...

440
January 26th, 2016, 19:30
سلام گرون گرفته ما فضا 2 گیگ رو سالیانه میدیم 180 تومن ما بقی امکاناتم نا محدوده

یه نگاه بنداز

http://clients.fatehgarhost.ir/cart.php?gid=5

http://clients.fatehgarhost.ir/announcements/8/--------13--.html

panzer_1982
January 26th, 2016, 20:23
دوستان طرف هیچگونه اطلاعاتی نداده گفته هاست لینوکس حرفه ای و سوال که پرسیدیم گفت قیمت من اینه و من امنیت و تضمین میکنم و بکاپ روزانه میگیرم(از چی خدا عالمه)و ایمیل میسازم براتون:دی

من قیمتها را از چند تا از معتبرترین سایتهای ایرانی چک کردم و با قیمت ایشان حداقل حدود 200 تومن اختلاف داشت.اونهم برای ججمی بالاتر از حجم ایشون.

سایتی که قراره راه بیفته هم بازدیدی نداره.شاید روزانه خیلی دست بالا بگیریم حدود 20 نفر.چند تا یوزر هم برای ایمیل چک کردن و فرستادن.

من موندم سایتی که قرار معرف شرکت باشه و اپدیتی هم نداره هاست 2 گیگی به چه دردش میخوره.اونهم با این قیمت.

panzer_1982
January 26th, 2016, 20:31
خوب اگه اطلاعات کامل بهتون نمیده و شفاف کار نمیکنه بهتره با یکی دیگه کار کنین چون باید کامل بهتون توضیح ارائه کنن و در غیر اینصورت شاید بعدا هم به مشکل بخورین.
سال نکو از بهارش پیداست

جالب میدونید کجاست؟؟دامنه را هم به اسم خودش ثبت کرده و وقتی اعتراض کردیم میگه دامنه . ای ار را نمیشه به اسم شرکت ثبت کرد.من یوزر پسورد بهتون میدم هیچ مشکلی بعدا پیش نمیاد.

shakib zero
January 26th, 2016, 20:36
با این تفاسیر همین ابتدای کار سنگاتون رو وا بکنید خیلی بهتره تا در آینده زیر حرفشون بزنن و ...

از ابتدا تو پنل خودتون دامنه رو داشته باشید بعلاوه از یک شرکت معتبر هاست تهیه کنید

panzer_1982
January 26th, 2016, 20:51
با این تفاسیر همین ابتدای کار سنگاتون رو وا بکنید خیلی بهتره تا در آینده زیر حرفشون بزنن و ... از ابتدا تو پنل خودتون دامنه رو داشته باشید بعلاوه از یک شرکت معتبر هاست تهیه کنید امروز حساب کار کمی دستش امد.متاسفانه دست روی فاکتور این اقا که گذاشتیم مثل اینکه به بعضی ها تو شرکت...بالاخره آشنا و فامیل بدرد همین روزها میخوره.متاسفانه دست من و همکارم توی این موضوع بسته است.فردا به مدیرعامل موضوع را انتقال میدیم و ببینیم چه تصمیمی میگیره.

davood1156
January 26th, 2016, 22:29
امروز حساب کار کمی دستش امد.متاسفانه دست روی فاکتور این اقا که گذاشتیم مثل اینکه به بعضی ها تو شرکت...بالاخره آشنا و فامیل بدرد همین روزها میخوره.متاسفانه دست من و همکارم توی این موضوع بسته است.فردا به مدیرعامل موضوع را انتقال میدیم و ببینیم چه تصمیمی میگیره.

درود
1- هزینه خیلی پرتی داده علتش چیه ما نمیدونیم.
2- فروشنده موظف به ارائه فاکتور به مشتری هست.
3- تو قسمت درخواست اگه درخواستتون رو ارائه میکردین قیمت دقیق دستتون میومد.
4- دامنه بهتره بنام مالک باشه که بعدا به هیچ مشکلی برنخورین.

- - - Updated - - -

امروز حساب کار کمی دستش امد.متاسفانه دست روی فاکتور این اقا که گذاشتیم مثل اینکه به بعضی ها تو شرکت...بالاخره آشنا و فامیل بدرد همین روزها میخوره.متاسفانه دست من و همکارم توی این موضوع بسته است.فردا به مدیرعامل موضوع را انتقال میدیم و ببینیم چه تصمیمی میگیره.

درود
1- هزینه خیلی پرتی داده علتش چیه ما نمیدونیم.
2- فروشنده موظف به ارائه فاکتور به مشتری هست.
3- تو قسمت درخواست اگه درخواستتون رو ارائه میکردین قیمت دقیق دستتون میومد.
4- دامنه بهتره بنام مالک باشه که بعدا به هیچ مشکلی برنخورین.

taksis
January 26th, 2016, 23:26
کی گفته به شرکت دامنه ir نمیدن؟؟؟؟؟ اصلا دامنه های co.ir یا org.ir مخصوص سازمان ها و شرکت هاس!
قیمت هاست هم الان ایران هاست که کلا بالاترین قیمت هارو داره نسبت به سایرین،الان دوگیگ زده سالی 350.هاستینگ ها هم وقتی کسی به اسم شرکت سرویس میخره باید فاکتور رسمی بدن

TiTVPS
January 26th, 2016, 23:34
دامنه آی ار قابل ثبت در پنل خود شخص یا شرکت یا سازمان میباشد. (رنج قیمت از 4500 تا 18000 تومان)
هاست دو گیگ بسته به نوع آ قیمت متفاوتی دارد. نام دامنه خود را در http://whois.nic.ir بزنید و name server دامنه را بردارید. از آنجا میتونید ببنید هاست را از کدام شرکت و چه هزینه ای خرید کرده است.(رنج قیمت از 60 هزار تا 910 هزار تومان)

اختلاف قیمت دامنه آی آر بر سر نوع نمایندگی میباشد و هیچ تفاوتی در کیفیت با هم ندارند.
اختلاف قیمت هاست بر سر کیفیت ، پشتیبانی ، برند بودن شرکت میزبان ،... میباشد.

موفق باشید

imostafa
January 28th, 2016, 21:42

یک بنده خدایی اومده و برای شرکت ما دامنه ثبت کرده و جدیدا یک هاست 2 گیگابایتی با هزینه سالانه پانصد هزار تومان فاکتور کرده.به نظرتون این رقم معقوله؟؟چقدر از رنج بازار بالاتر یا پایین تره.

شاید فردا نیاز باشه که این صفحه را پرینت بگیرم.بنابراین ممنون میشم راهنماییم کنید.

خیلی زیاده 500.000 هزارتومان برای یک سال
فقط در یک صورت ممکنه که خدماتی بغیر از میزبانی وب به شما ارئه بشه

hostorder
January 28th, 2016, 21:51
واسه شرکت ها در صورتی با این هزینه انجام میشه که تو مشکلات به شرکت کمک کنه یا موارد رو بهشون یاد بده یا یک جای قالب نیاز به ویرایش باشه فروشنده انجام بده مثلا من به شورای شهرمون واسه سایتشون سالی 500 ت میگیرم تو این موارد بهشون کمک میکنم

Rezash
January 28th, 2016, 21:56
سلام
در خصوص دومین ، می بایست به نام شما ثبت می کردند یا حتی اگر مدعی هستند به نام شرکت نمیشده می تونستند به نام یکی از اعضای حقیقی شرکت ثبت کنند. حتما دومین رو پیگیری و به پنل خودتون منتقل کنید
شرکت هایی هستند که با 150 الی 200 هزارتومان 20 گیگ فضا رو هم به شما میدند.
نمیشه گفت برای 2 گیگ 500 تومن زیاد یا کم هست چون معیار دقیقی وجود نداره ! روی یک سرور ممکنه 600 تا سایت وجود داشته باشه یا یکی ! اگر تحت عنوان تخصصی توافق کرده باشید و منابع بالایی به شما اختصاص داده شده باشه چنین قیمتی غیر معقول نیست
فرض کنید روی سروری که لایسنس قانونی سی پنل داره، و رم و مشخصات بالایی داره تعداد محدودی سایت باشه . در این صورت قطعا هزینه میزبانی بالاتر خواهد بود
به عنوان نمونه این لینک رو ببینید :
http://www.iranserver.com/web-hosting/organizations/
یکی از هاستینگ های معتبر و شناخته شده ایرانی هست
5 گیگ حرفه ای رو 450 هزارتومان سالیانه می ده. در حالی ک همین هاستینگ 5 گیگ معمولی رو 169 تومن میده
اینکه واقعا این 2 گیگ با اون 2 گیگ فرق میکنه بر میگرده به وجدان کاری شرکت سرویس دهنده که باید قبل از خرید خوب تحقیق کنید. بنابراین 2 گیگ 500 تومن اگر با منابع و شرایط خاص باشد گرون نیست ! مثلا ممکنه برای شما آی پی اختصاصی در نظر گرفته باشند که خودش یک هزینه سرباز هست یا خدمات مشابه دیگه

hostorder
January 28th, 2016, 22:03
سلام
در خصوص دومین ، می بایست به نام شما ثبت می کردند یا حتی اگر مدعی هستند به نام شرکت نمیشده می تونستند به نام یکی از اعضای حقیقی شرکت ثبت کنند. حتما دومین رو پیگیری و به پنل خودتون منتقل کنید
شرکت هایی هستند که با 150 الی 200 هزارتومان 20 گیگ فضا رو هم به شما میدند.
نمیشه گفت برای 2 گیگ 500 تومن زیاد یا کم هست چون معیار دقیقی وجود نداره ! روی یک سرور ممکنه 600 تا سایت وجود داشته باشه یا یکی ! اگر تحت عنوان تخصصی توافق کرده باشید و منابع بالایی به شما اختصاص داده شده باشه چنین قیمتی غیر معقول نیست
فرض کنید روی سروری که لایسنس قانونی سی پنل داره، و رم و مشخصات بالایی داره تعداد محدودی سایت باشه . در این صورت قطعا هزینه میزبانی بالاتر خواهد بود
به عنوان نمونه این لینک رو ببینید :
http://www.iranserver.com/web-hosting/organizations/
یکی از هاستینگ های معتبر و شناخته شده ایرانی هست
5 گیگ حرفه ای رو 450 هزارتومان سالیانه می ده. در حالی ک همین هاستینگ 5 گیگ معمولی رو 169 تومن میده
اینکه واقعا این 2 گیگ با اون 2 گیگ فرق میکنه بر میگرده به وجدان کاری شرکت سرویس دهنده که باید قبل از خرید خوب تحقیق کنید. بنابراین 2 گیگ 500 تومن اگر با منابع و شرایط خاص باشد گرون نیست ! مثلا ممکنه برای شما آی پی اختصاصی در نظر گرفته باشند که خودش یک هزینه سرباز هست یا خدمات مشابه دیگه
مثال بارز شرکت هاست دی ال هست پلان اولش خارج ماهی 40 ت پلان ایران ماهی 70 ت که حرفه ای ترین سایت هارو هم پشتیبانی میکنن و آرزوی شخصی من هست که بازم با هاست دی ال همکاری کنم

salar123
January 30th, 2016, 14:31
1- بسته به کیفیت تعرفه فرق میکنه مثلا شما 4 گیگ رم مصرف دارید این قیمت مقولی هست.
یا برای مثال یه شرکت 32 گیگ رم رو میده به 32 نفر و اگه این هاست سرور phonix استفاده کرده باشه این قیمت مقول هست نتنها ادمین داره باهان تو قیمت راه میاد.
2- قیمت بسته به سیاست هر سایت تعیین میشه.

alicpk
January 30th, 2016, 17:53
دوست عزیز قیمتهای اعلام شده توسط هر شرکت متفاوت است
دلیل تفاوت ها هم کیفیت و دیتا سنترهای ارائه دهنده سرور هستند
البته برخی از همکاران به دلیل مخارج بالای شرکت قیمتهای بالایی اعلام میکنند

RoobinaServer
January 30th, 2016, 18:16

با سلام و احترام

قیمت هر شرکتی مختص به همان شرکت هست ،اگر آن شرکت بخواهد طبق قیمت مصوب صنف رایانه ای سرویس بدهد هزینه شما چندین برابر فعلی هم خواهد شد.

ممکن هست خدمات خاصی دارید یا پشتیبانی خاصی یا حتی منابع خاصی جهت امنیت و ... برای شما جداگانه در نظر گرفته اند و شما از پشت صحنه آن خبر ندارید (این بر میگرده به وجدان میزبانتون) ،هستند کسانی که حتی از شما هم حساستر باشند و همش هر ساله به قیمت بقیه نگاه کنند و میزبانشون را تحت فشار قرار دهند اما شما از آن دسته نباشید تا بهترین خدمات را بگیرید.

این که به میزبانتون شک کرده اید به نظر بنده درست نیست، شما اول وجدان کاری و درست کاری میزبانتون را بسنجید اگر اطمینان کردید قیمتی که خودش مشخص میکند را اگر دوست داشتید بپردازید اگر هم دوست نداشتید جای دیگری خرید کنید.(تا باعث کدورت نشه - کدورت شما و میزبانتون ممکنه باعث کمرنگ شدن خدمات دهی شود)

مثل این هست میرید پنچر گیری وقتی تموم شد میگه فلان قیمت شما بگی تو که کاری نکردی دو تا لاستیک در آوردی و فلان کار کردی تمام، بعد بری از بقیه قیمت بگیری، این کار چون فنی هست قیمت آن دقیق مشخص نیست و صنف نیز بر اساس بالاترین و بهترین کیفیت و بهترین حالت پشتیبانی قیمت های خیلی بیشتر از این را مشخص کرده است.

امیدوارم متوجه شده باشید.

موفق باشید

pardazit.net
January 30th, 2016, 18:49
با سلام و عرض ادب

روی قیمت هیچ نظری نمیتوان داد

اما دامنه حتما و حتما باید به نام شرکت خودتان باشد این مورد را سخت گیری کنید.