PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ روتر Hetzner

OmidX
January 26th, 2016, 18:12
ببینید من میکروتیک رو نصب کردم ، دو تا کارت شبکه براش تعریف کردم ، رو یکی سینگل آي پی ب همراه مک و گیت وی ایمیل شده و رو دیگری اولین آي پی Usable ساب نت .

الان یک vps ویندوز ساختم ، گیت وی ما میشه همون اولین آي پی Usable ساب نت ، پینگ میشه از داخل vps ، ولی اینترنت نداره (!) . ؟!

تو پنل دیتاسنتر ک نگاه میکردم گیت وی رو برای آی پی های ساب نت زده آي پی سرور ESXi ، من فک میکنم مشکل از همین باشه ، چون قاعدتا ساب نت باید ب آي پی میکروتیک روت بشه ، درسته ؟

الان تیکت بدم دیتاسنتر ک ساب نت رو روت کنن رو آی پی میکروتیک ؟ یا ؟؟ !! 8-|

company_hosting
January 26th, 2016, 18:25
الان تیکت بدم دیتاسنتر ک ساب نت رو روت کنن رو آی پی میکروتیک ؟ 8-|

سلام

اره

OmidX
January 26th, 2016, 18:26
دوستان یک مرد پیدا بشه پنل robot شو چک کنه ببینه ک آي پی های ساب نت روت شده رو آي پی سرور ESXi یا روت شده رو آي پی میکروتیک ش .

اون + کنار ساب نت رو بزنید ، بعد موس رو ببرید رو یکی از آي پی ها گیت وی رو میبینید.

- - - Updated - - -

سلام

اره

سپاس از شما .

mizban97
January 26th, 2016, 18:28
دوستان یک مرد پیاده بشه پنل robot شو چک کنه ببینه ک آي پی های ساب نت روت شده رو آي پی سرور ESXi یا روت شده رو آي پی میکروتیک ش .

اون + کنار ساب نت رو بزنید ، بعد موس رو ببرید رو یکی از آي پی ها گیت وی رو میبینید.

- - - Updated - - -

سپاس از شما .

سلام
طبیعتا روی ایپی سینگل باید بگید روت کنند.

OmidX
January 26th, 2016, 18:35
سلام
طبیعتا روی ایپی سینگل باید بگید روت کنند.

والا من موقع سفارش گفتم ک این سینگل آي پی ، آی پی روتر منه ، نمیدونم چرا بازم ساب نت رو روت کردن ب آي پی سرور esxi :|

امروز دوبار این میکروتیک رو کانفیگ کردم ، بازم ساب نت پینگ نداشت ، آخر اومدم یک تریس گرفتم فهمیدم داستان چیه ، بعد تو پنل دیدم ک بله ب جای میکروتیک روت شده ب آي پی Esxi .

حالا تیکت زدم ، امیدوارم امروز پیگیری بشه با توجه ب اینکه الان آخر وقت اداری شون هست .

company_hosting
January 26th, 2016, 18:49
والا من موقع سفارش گفتم ک این سینگل آي پی ، آی پی روتر منه ، نمیدونم چرا بازم ساب نت رو روت کردن ب آي پی سرور esxi :|

امروز دوبار این میکروتیک رو کانفیگ کردم ، بازم ساب نت پینگ نداشت ، آخر اومدم یک تریس گرفتم فهمیدم داستان چیه ، بعد تو پنل دیدم ک بله ب جای میکروتیک روت شده ب آي پی Esxi .

حالا تیکت زدم ، امیدوارم امروز پیگیری بشه با توجه ب اینکه الان آخر وقت اداری شون هست .

سلام
نگران نباشید

زمان اداری هست و انجام میشه

اون بالا هم مرد پیدا بشه ;)

نه پیاده بشه مگه سوار اتوبوسه ؟

میدونم اشتباه تایپی ها این شوخی بود

موفق باشید