PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار اسکریپت هاستینگ

mohammadpd
January 26th, 2016, 03:18
سلام
خریدار اسکریپت هاستینگ هستم
کامل باشه ۱۰۰٪‌فارسی
whmcs نمیخوام ولی امکانات در حد whmcs باشه

007
January 26th, 2016, 09:01
س اسکریپت هاستینگ فارسی نوشته شده توسط تیم خودمون موجود هست بصورت اختصاصی ده میلیون قابل ارایه است.
برای جزییات از حصوصی در ارتباط باشین
ارادت

mohammadpd
January 29th, 2016, 05:09
س اسکریپت هاستینگ فارسی نوشته شده توسط تیم خودمون موجود هست بصورت اختصاصی ده میلیون قابل ارایه است.
ارادت

:)
مرسی
اگر قرار بود ۱۰ میلیون خرج کنم خیلی کارا دیگه میکردم ;)

- - - Updated - - -

ارادت

مرسی

- - - Updated - - -

uppppp.

sarwhost
January 29th, 2016, 19:32
میتونید از هاست بیل استفاده کنید
https://hostbillapp.com/

alicpk
January 30th, 2016, 01:12
دوست گرامی شما یا باید هزینه ای بیش از 5 ملیون برای طراحی سیستم اختصاصی بپردازید یا از سیستمهای اماده استفاده کنید
اگه دنبال قیمتهای زیر یک ملیون هستید بهتر بدونید به نتیجه نمیرسید

mohammadpd
February 13th, 2016, 05:31
دوست گرامی شما یا باید هزینه ای بیش از 5 ملیون برای طراحی سیستم اختصاصی بپردازید یا از سیستمهای اماده استفاده کنید
اگه دنبال قیمتهای زیر یک ملیون هستید بهتر بدونید به نتیجه نمیرسید

دوست من چند مورد ار سیستمهای اماده فارسی ارسال میکنید
ممنون میشم :67:

drcom
February 13th, 2016, 06:32
شاید با توجه بیشتر به امر برنامه نویسی به این مسئله پی ببرید کاری که بر روی whmcs انجام شده حاصل تجربه چندین ساله تیمی به صورت تخصصی توسط برنامه نویسانی هست که بیشک اگر بخواهید چنین افرادی رو کنار هم جمع کنید و سیستمی در این شرایط و با کیفیت تهیه کنید نه 10 میلیون بلکه با 1 میلیارد هم نمیتونید حتی طی پروسه 2 ساله به این نتیجه دست پیدا کنید . بهترین کار قبول واقعیت ها و استفاده از سیستم های موجود با لایسنس معتبر هست چنانچه فارسی سازی بدون مشکل هم نیاز باشه میتونید از فارسی ساز فراسو استفاده کنید که با مبلغ کم میتونید تهیه کنید

hoster
February 13th, 2016, 18:45
مرسی

- - - Updated - - -

uppppp.

قالب نیس که 100 ت بزنن برات

باید هزینه زیادی بپردازی !