PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد راه اندازی سرور fte

parsnod
January 25th, 2016, 17:52
سلام

می خوام برای سرور های ibs ام یک سرور بک اپ راه اندازی کنم از دوستان کسی است راهنمایی کنه

1- از سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل رایگاه دایرکت ادمین استفاده کنم یا از سرور ویندوز ؟

2- چند تا سرور ibs دارم که می خوام تمامی بک اپ ها جداگانه باشه .

3- اگر از دایرکت ادمین استفاده کنم کانفیگ خاصی نیاز داره ؟

4- اموزش بک اپ گرفتن اتوماتیک هم اگر کسی داره ممنون میشم ارسال کنه (از اموزش این انجمن استفاده کردم فقط یک بار بک اپ گرفت و دیگه کار نکرد )

OnlineServer
January 25th, 2016, 18:03
در مورد تهیه سرور فرقی ندارد . شما در هردو نیاز به یک یا چند اکانت ftp برای آپلود فایل ها دارید .
در مورد بک آپ منظم نیز میتونید با شل اسکریپتینگ و قرار دادن در کرون جاب این کار و انجام بدید

parsnod
January 25th, 2016, 18:19
در مورد تهیه سرور فرقی ندارد . شما در هردو نیاز به یک یا چند اکانت ftp برای آپلود فایل ها دارید .
در مورد بک آپ منظم نیز میتونید با شل اسکریپتینگ و قرار دادن در کرون جاب این کار و انجام بدید

تشکر از شما
میشه لینک آموزش شل اسکریپتینگ و قرار دادن در کرون جاب ارسال کنید اگر موجود دارید

OnlineServer
January 25th, 2016, 21:36
شل اسکریپتینگ قاعده ای هست برای نوشتن اسکریپت های تحت شل لینوکس . مثل php
باید با استفاده از ان اقدام به نوشتن موارد دلخواهتون کنید
برای شروع میتونید مطالب مربوط به بکارگیریی کرون جاب و سمپل های ساده ی شل اسکریپت و مطالعه کنید