PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راههاي پول در آوردن.....

alireza88
October 12th, 2010, 01:01
به نقل از ايميلي كه دوستان اسپم فرست مون محبت ميكنن برامون ميفرستن

برای اولین بار در ایران
برگزاری مسابقات مخصوص استان تهران با همکاری شرکت مخابرات استان تهران و مرکز ارتباطات هوشمند

اولین و تنها مرکز مشاوره تلفنی دامنه فارس&#174 (http://www.1189.ir)

در راستای گسترش زبان فارسی در محیط اینترنت
به دو سئوال زیر پاسخ دهید و در مسابقات تلفنی ماهانه این مرکز شرکت نمایید
سئوال مهرماه 1389

.............................. .............................. .............................. ..........................

1- آیا مرکزی در ایران وجود دارد تا دامنه فارسی ثبت نماید؟ بله خیر

نشانی.com

2- آیا برای پرینت میتوان از کلید Ctrl+P استفاده نمود؟ بله خیر

.

..

...

....
جواب سئوالات فوق را با تماس از تلفن ثابت و در استان تهران به ما اطلاع دهید و از جوایز ما بهره مند گردید
89 11 30 92 90

جوایز این ماه مسابقات مرکز
یکعدد رم ریدر به همه تماس گیرندگان
(بدون محدودیت و بدون در نظر گرفتن پاسخ درست یا اشتباه)
.............................. .............................. .......
پنجاه عدد دامنه فارسی به انتخاب خودتان
.
بیست عدد آیپاد دو گیگا بایت سری جدید
..
یکعدد آیپد 32 گیگا بایت جدید

مردم ميشينن فك ميكنن . كسي اطلاعي داره از اين تلفنا كه ساعتي پول ميندازه خودش؟؟؟ اگه دقت كنين شبكه هاي ماهواره ام مد شده ميزنن ازينا ...

كليك ست.. نه چك زديم نه چونه جهاز اومد تو خونه...
=))=))=))=))=))=))=))=))

mamali5
October 12th, 2010, 01:35
عجب
جالب واقعآ
ببخشید بعدش این خر کیه که این حرف هارو باور میکنه؟
مخصوصآ این(بدون محدودیت و بدون در نظر گرفتن پاسخ درست یا اشتباه)
حتما فکر کردن همه مثل خودشون خرن >:p

alireza88
October 12th, 2010, 09:55
چميدونم والا.. موضوع اون مردس كه تو روزنامه ميگه هركي بزرگترين سيب زميني موجود و برام بفرسته بهش يه جايزه ي خفن ميدم... يه عالمه سيب زميني براش ميفرستن ميليونر ميشه با يه گوشه از پولش حالا يه جاييزه اي هم ميگيره ميده دست مردم :d

1eng.ir
October 12th, 2010, 10:21
خیلی خیلی از دنیا عقبید! ...
یکی از دوستام پارسال رو همچین پروژه ای (پروژه پایان نامش) کار کرد (تلفن گویا) الان ماهیانه 5-6 میلیون درآمد داره!
همیشه به فکر این باشید از کاه، کوه بسازید! قرار نیست پول داشته باشید تا بتونید یه کاریو شروع کنید، قرار نیست مهندس باشید تا بتون کار بدن، قرار نیست لینوکسو فول باشید تا منیج سرورو بدن دستتون! و و و ... / شمایی که نه پی اچ پی بلدی، نه لینوکس، نه ویندوز و ... به جای چرخیدن بیهوده تو اینترنت و دانلود موزیک و فیلم و ... بشین 2 تا مقاله درست و حسابی بخون، بشین یه چیزی یاد بگیر! موقعی که چم و خم کار دستت اومد پروژه های بزرگو به راحتی میتونی استارت بزنی! ...
روضه خوندن بسته، تحقیق بیشتر به عهده خودتون! ...

پ.ن: ممنون میشم در مورد این پست پیغام خصوصی ندید که آقا من چیکار کنم پول دربیارم و ... ... ...

alireza88
October 12th, 2010, 12:31
خیلی خیلی از دنیا عقبید! ...
یکی از دوستام پارسال رو همچین پروژه ای (پروژه پایان نامش) کار کرد (تلفن گویا) الان ماهیانه 5-6 میلیون درآمد داره!
همیشه به فکر این باشید از کاه، کوه بسازید! قرار نیست پول داشته باشید تا بتونید یه کاریو شروع کنید، قرار نیست مهندس باشید تا بتون کار بدن، قرار نیست لینوکسو فول باشید تا منیج سرورو بدن دستتون! و و و ... / شمایی که نه پی اچ پی بلدی، نه لینوکس، نه ویندوز و ... به جای چرخیدن بیهوده تو اینترنت و دانلود موزیک و فیلم و ... بشین 2 تا مقاله درست و حسابی بخون، بشین یه چیزی یاد بگیر! موقعی که چم و خم کار دستت اومد پروژه های بزرگو به راحتی میتونی استارت بزنی! ...
روضه خوندن بسته، تحقیق بیشتر به عهده خودتون! ...

پ.ن: ممنون میشم در مورد این پست پیغام خصوصی ندید که آقا من چیکار کنم پول دربیارم و ... ... ...

كشته اين حرفاتيم داداش ولي حيف كه يكم.. o:-)

nasa_de
October 12th, 2010, 12:51
دوستان بنده دارم روی یک پروژه بزرگی کار میکنم / از اونجایی که تخصصم الکترونیک هست یک بخش از کار رو به خوبی میتونم انجام بدم , اما از یک طرف دیگه چون حدود 30-40 در صد کار هم به هاست و طرف سرور نیاز هست کار رو برام سخت کرده , با این اوصاف میخوام در انتها منظورم رو عرض کنم که عزیزان کارهایی که متفاوت هستند سود میدهند پس شک نکنید , اگه شما هم یک همچنین کاری دارید میتونید شروع کنید و نتیجه رو ببینید. / البته دوستانی که بنده و تا حدودی میشناسن تا حدودی باید از این موضوع خبر داشته باشن اما این دوستان در این فروم کم هستند دی: /

robot
October 12th, 2010, 14:40
:)):)):)):)):))