PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت سایت iranpanel.com

psproot
October 12th, 2010, 00:19
با سلام
به دلایلی میخوام اسکریپت سایتم رو که خودم نوشتم به تعداد محدودی بفروشم.
اسکریپت امکانات زیادی داره و اگه بخوام واسه یکی بنویسمش بین 2 تا 3 میلیون میگیرم
ولی چون میخوام گروهی بفروشم قیمتی که واسش میزارم 500 هزار تومنه.
البته اگه کسی مشکل داشت باهاش راه میام.
از امکانات این اسکریپت میتونم به موارد زیر اشاره کنم
امکان ایجاد پروفایل
امکان ایجاد گالری عکس برای هر کاربر
امکان ارسال مطلب در وبلاگ
امکان ارسال و مدیریت درخواست دوستی
بخش های پیامک بازی و جوک و سرگرمی
و ...
قابل توجه که قسمت های مورد نیاز این اسکریت به صورت ایجکس کار شده که هم باعث میشه استفاده از سایت راحت باشه هم سعی شده طراحی طوری باشه که فشاری به سرور نیاد. اگه سری به سایت بزنید هم میبینید که بیش از 1000 نفر الان آنلاین هستند. ( آمار واقعی هست )

در صورت نیاز هم با گرفتن هزینه اسکریپت رو شخصی سازی میکنم

راستی اینم اضافه کنم که این اسکریپت یکی از بهترین و امن ترین اسکریپت های دوست یابی هست که از پایه به زبان فارسی نوشته شده

parsspace
October 14th, 2010, 17:25
با سلام این اسکریپت با قیمت 200 تومان در خود وبسایت به فروش در آمده.

اطلاعات بیشتر : وبسایت تفریحی ایران پنل (http://www.iranpanel.com/pages/sell)

akbari
October 14th, 2010, 18:25
چه جالب هر اولین پستتون بود =d>
موفق باشید

parsspace
October 14th, 2010, 18:28
بله پست اول هم برای خودم بود چون توی انجمن های دیگه با این نام فعالیت میکنم اینجا هم با همین نام یه یوزر ساختم خواستم اطلاع بدم قیمت اصلاح شد

tmfar
October 14th, 2010, 22:15
چه کاریه یه وردپرسی نیوکی چیزی میزنم خودم تغییرش میدم عین این در میاد تازه اینطوری امنیتش هم بیشتره

parsspace
October 15th, 2010, 02:13
کار خوبی میکنی

vimax
October 15th, 2010, 03:06
نیوک امنیتش خوب نیست به نظرم.
سوشیال انجین با لایسنسش 2 نوع داره که یکیش قابل توسعه هست و تو انجمنش اگه لایسنس داشته باشین واسه توسعش خیلی کمک می کنن البته مبحثه نالشم که جداست.
این سیستم هستش از خود شماست؟

parsspace
October 15th, 2010, 03:13
نیوک چیه بابا؟ این سیستم رو خودم از بیس نوشتم الانم دارم یه نسخه جدیدشو مینویسم نسخه قدیم رو دارم میفروشم. این نسخه کامل هست و مشکلی از لحاظ امنیت نداره و امکانات زیادی داره فقط چون میخوام به صورت عمومی بفروشم ارزون میدم و الی تا 2 و نیم هم مشتری داشته ندادم قبلا

vimax
October 15th, 2010, 13:17
حالا مگه من گفتم نیوکه؟؟
نارحت نشو میگم این سوشیال وقتی هست با اون همه امکانات که داره به نظرم کسی تو نت نباشه امکانش هست بخره ازت.تازه خدا پدر سایت های روس و چین رو بیامرزه که هر چی دیر میاد و شیر میزاره تو سایت های ایرانی هم کپی پیست میشه دی: