PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنک ایران 4 رقمی و 3 رقمی برای شما !

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 17:52
سلام خدمت شما

بلخره بعد از مدت ها برسی و آنالیز سرور ها موفق شدیم که پکیج های ویژه ای را برای شما عزیزان آماده کنیم ...

این پکیج ها به عبارت زیر میباشد :

1 - رنک ایران زیر 10 هزار = 50 هزار تومان
2 - رنک زیر 1000 ایران = 130 هزار تومان
3 - رنک زیر 10 هزار ایران همراه با باز شدن پاپ اپ های سایت شما = 100 هزار تومن
4 - رنک زیر 1000 ایران همراه با باز شدن پاپ اپ های سایت شما = 190 هزار تومان

مدت زمان تحویل نیز بستگی به پتانسیل سایت شما داره اما حدکاثر 90 روز از زمان شروع میباشد ...

almandata
January 24th, 2016, 18:22
سلام
من متوجه تاپیک نشدم
تبلیغات تو سایت های زیر هزار و ده هزار
یا رنک میارین زیر هزار ایران؟
توضیح بیشتری میدین ممنون

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 18:25
سلام
من متوجه تاپیک نشدم
تبلیغات تو سایت های زیر هزار و ده هزار
یا رنک میارین زیر هزار ایران؟
توضیح بیشتری میدین ممنون

سلام خدمت شما

سایت خود شمارو به رنک مشخص شده میارم و بهتون تحویل میدم ...

کلا من روی الکسا و ورودی شما کار میکنم ...

almandata
January 24th, 2016, 18:48
نمونه زیر هزار ایران دارید؟
تضمین تون چیه اگه زیر هزار نیومد برگشت میدید وجه رو؟

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 19:19
نمونه زیر هزار ایران دارید؟
تضمین تون چیه اگه زیر هزار نیومد برگشت میدید وجه رو؟

زیر هزار معتصفانه خیر نمونه ای نیست
نمونه زیر 10 هزار با رنک حدودی 1600 فکر کنم موجود هستش ...

در صورتی که وب سایت به رنک سفارش داده شده نرسید هزینه واریزی به صورت کامل برشگت داده میشود البته کارمزد بازنکی کسر میگردد (500 تومن )

Mahdijafarzadeh
January 24th, 2016, 20:08
سلام دوست عزیز

تضمینتون چیه ؟ یعنی شما یه سایت تازه تاسیس شده با رنک چند میلیون تنها با 130 هزار تومن به زیر 1000 میارید ؟‌‌

قصد تخریب ندارم دوست عزیز فقط سوال بود

gholamkale
January 24th, 2016, 20:10
درود بر شما
توسط نرم افزارهای افزایش بازدید به این رنک میرسید؟ ورودی گوگل، پیج اتوریتی و دامین اتوریتی هم بهبود پیدا میکنه؟

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 20:16
سلام دوست عزیز

تضمینتون چیه ؟ یعنی شما یه سایت تازه تاسیس شده با رنک چند میلیون تنها با 130 هزار تومن به زیر 1000 میارید ؟‌‌

قصد تخریب ندارم دوست عزیز فقط سوال بود

ممنون دوست عزیز خوب بلخره سوال هست تخریب چیه :d

بله دقیقا همانگونه که گفتین سایت تازه تاسیس رو هم میتونیم به زیر هزار ببریم ...

تضمینم هم سابقه ای که از فعالیت در این سایت دارم اگر براتون کافی نیست میتونم برای اینکه خیالتون راحت باشه که اگه مشکلی پیش اومد هزینه رو بهتون بر میگردونم میتونم اسکن شناسنامه خودمو در اختیار شما به صورت کاملا رنگی قرار بدم که اگه من پولتون رو ندادم و سایت داده شده رو به رنک مورد نظر نرسوندم به راحتی بتونید پیگیری و شکایت کنید عزم :)

- - - Updated - - -

درود بر شما
توسط نرم افزارهای افزایش بازدید به این رنک میرسید؟ ورودی گوگل، پیج اتوریتی و دامین اتوریتی هم بهبود پیدا میکنه؟

اگه بگم نه که قطعا دروغ گفتم

بله با استفاده از نرم افزار هست که با ترکیب نرم افزار JingLing با برنامه خودمون این بازدید هارو ارسال میکنیم (جینگ لینگ رو همونجوری که باید بدونید 99 ردصد ای پی هاش برای چین و بقیه برای کشور های دیگر است)

ای پی های ارسالی از سمت ما همگی برای ایران هستن و توسط همه آمار گیر ها هم شناسایی میشه

بله در بهبود ورودی شما در صورتی که سایتتون فعال باشه و دارای سئو مناسب باشه تاثیر زیادی داره ...

اگه قرار سایت شما در عرض 1 سال زیر 1000 ایران بیاد من با این کار در عرض 1 الی 3 ماه این کارو براتون انجام میدم (صرفه جویی در وقت و هزنیه های شما)

Mahdijafarzadeh
January 24th, 2016, 20:17
ممنون دوست عزیز خوب بلخره سوال هست تخریب چیه :d

بله دقیقا همانگونه که گفتین سایت تازه تاسیس رو هم میتونیم به زیر هزار ببریم ...

تضمینم هم سابقه ای که از فعالیت در این سایت دارم اگر براتون کافی نیست میتونم برای اینکه خیالتون راحت باشه که اگه مشکلی پیش اومد هزینه رو بهتون بر میگردونم میتونم اسکن شناسنامه خودمو در اختیار شما به صورت کاملا رنگی قرار بدم که اگه من پولتون رو ندادم و سایت داده شده رو به رنک مورد نظر نرسوندم به راحتی بتونید پیگیری و شکایت کنید عزم :)

حرف جالب و عالی بود دوست عزیز :d این پکیج تا کی موجود هست ?

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 20:21
حرف جالب و عالی بود دوست عزیز :d این پکیج تا کی موجود هست ?

تا زمانی که ****** های ایرانمون فعال باشن موجوده ...
****** فعال ایرانی هم ما داریم سعی میکنیم به 100 هزار تا برسونیم که سایت های دو رقمی و تک رقمی هم بدیم (البته اگه سرور و ****** ها این میزان رو پاسخ بده :d خودمم شک دارم جواب بده :)) )

روی موجود بودن پکیج بهتون میتونم تضمین بدم که حداقل تا تابستون سال 95 پکیج ها وجود دارن اما از نظر قیمت نمیتونم تضمین بدم که همین قیمت ها باشه (شاید ارزون بشه شاید گرون :d بلخره بسته به هزینه ای که قراره بکنیم و سود خودمون هم باید حساب بشه :) )

farssub
January 24th, 2016, 20:45
دوست عزیز شما داریم با یک نرم افزار رایگان که میتونه الکسا و رتبه رو کاهش بده هزینه دریافت میکنید؟
نرم افزار های رایگان زیادی وجود داره این کار صحیح هست؟

Mr.Pouria
January 24th, 2016, 20:52
دوست عزیز شما داریم با یک نرم افزار رایگان که میتونه الکسا و رتبه رو کاهش بده هزینه دریافت میکنید؟
نرم افزار های رایگان زیادی وجود داره این کار صحیح هست؟

ممنون دوست عزیز که دارید این نکته رو گوش زد میکنید من همان گونه که یکن عقب تر یکی از دوستان ازم پرسید که روش کار چطوریه گفتم برنامه Jingling رو با یه برنامه شخصی ترکیب کردیم که بتونیم از پ/ور/ک/س/ی ایرانی استفاده کنیم به جای چیزایی که توی خودش وجود داره ...

خوب اگر نرم افزار های رایگان برای اینکار هست و همه میتونن رنکینگ ایران رو کاهش بدن که اون زمان من همچین هزینه ای رو دریافت نمیکردم ! البته اینم بگم من خودم یه زمانی همه این برنامه هارو چک کردم بجز سایت Hitland (فک کنم همین بود اسمش) هیچ کدام هیچ کاربردی روی الکسا نداشتن و جدیدا هم چند روز پیش داشتم دنبال یه سری چیز میگشتم که اتفاقی یه پست باری سال 93 را خواندم که توش نوشته بود الکسا دیگه ای پی های ارسالی از Hitand رو شمارش نمیکنه ...

اگر شما برنامه ای میشناسید که بشه رنک ایران رو در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه رساند ممنون میشم در اختیار من و سایر دوستان نیز بگذارید :53:

farssub
January 24th, 2016, 20:56
ممنون دوست عزیز که دارید این نکته رو گوش زد میکنید من همان گونه که یکن عقب تر یکی از دوستان ازم پرسید که روش کار چطوریه گفتم برنامه Jingling رو با یه برنامه شخصی ترکیب کردیم که بتونیم از پ/ور/ک/س/ی ایرانی استفاده کنیم به جای چیزایی که توی خودش وجود داره ...

خوب اگر نرم افزار های رایگان برای اینکار هست و همه میتونن رنکینگ ایران رو کاهش بدن که اون زمان من همچین هزینه ای رو دریافت نمیکردم ! البته اینم بگم من خودم یه زمانی همه این برنامه هارو چک کردم بجز سایت Hitland (فک کنم همین بود اسمش) هیچ کدام هیچ کاربردی روی الکسا نداشتن و جدیدا هم چند روز پیش داشتم دنبال یه سری چیز میگشتم که اتفاقی یه پست باری سال 93 را خواندم که توش نوشته بود الکسا دیگه ای پی های ارسالی از Hitand رو شمارش نمیکنه ...

اگر شما برنامه ای میشناسید که بشه رنک ایران رو در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه رساند ممنون میشم در اختیار من و سایر دوستان نیز بگذارید :53:
نرم افزاری که اعلام کردید فکر کنم نرم افزار hitleap بوده باشه
بنده خودم با همین نرم افزار الکسای یک سایتی رو پایین اوردم البته با اکانت پریمویم
در مورد کاهش رتبه سایت هایی زیادی هم وجود داره ای پی رنک میترارنک
نرم افزار هم
Jingling که اعلام کردید

Mr.Pouria
January 27th, 2016, 21:04
نرم افزاری که اعلام کردید فکر کنم نرم افزار hitleap بوده باشه
بنده خودم با همین نرم افزار الکسای یک سایتی رو پایین اوردم البته با اکانت پریمویم
در مورد کاهش رتبه سایت هایی زیادی هم وجود داره ای پی رنک میترارنک
نرم افزار هم
Jingling که اعلام کردید

درسته با توجه به چیزی که اعلام کردین دیگه میمونه تسمیم مشتری که بره توی سایت هایی که مثل همون iPrank که خیلی زیاد هم هستن فعالت بکنه و امتیازشو بده بازدید بگیره یا اینکه توشون بازدید بخره .....

یا اینکه بیاد از من بازدید بگیرن و تضمینی الکساشون رو بهبود ببخشم ...

(روش های متفاوت و کیفیت های متفاوت)

- - - Updated - - -

برخی از دوستان در یاهو به بنده پیام میدن و درخواست تخفیف توی قیمت میکنند !!

دوستان توجه داشته باشید که واقعا قیمت هایی که اعلام شده بسیار کم هست من میتونستم چند برابر قیمت بدم چون کاری که میکنم بی ارزش نیست و راه صد ساله شما رو با کمترین قیمت یک شبه میبرمتون ...

بجز این خود این سرویس برای من نیز هزینه داره و باید برای هر سایت که خدمات سفارش میده یک سرور ایجاد کنم با قدرت سی پی یو بالا که روی هر سرور اختصاصیفقط 4 تا سایت میتونم بزارم حدودا در بهترین مواقع 5 تا ...

اگه جای تخفیف بیشتری داشت خودم نیز خوشحال میشم میزبان سایر دوستان باشم ...

همچنین بعضی از دوستان پرسیدن چرا خودتون از این سامانه ای که راه اندازی کردید استفاده نمیکند ؟!
در اینجا باید بگم که تمامی دوستانی که منو میشناسند و با من همکار بودن توی یک بازه زمانی مشخص و نا مشخص میدونن که من احل سایت زدن نیستم و حوصله اینکه بخوام نویسندگی بکنم رو ندارم مگه اینکه در قبال کاری که میکنم مسئول باشم (نویسندگی سایتی رو قبول کرده باشم) در غیر این صورت من بعد یه مدتی از نویسندگی اون بیخیال میشم !

- - - Updated - - -

امشب به دلایلی با 25 هزار تومان رنک 2000 تا 8000 ایران را برای شما تضمین میکنیم ... این آفر فقط و فقط مخصوص 2 نفر میباشد ...

MaLaS
March 28th, 2016, 16:05
سلام داداش.
چطوری؟

من سایتم 67 هزار هست... فرض کن پکیج رو بگیرم و بیام زیر 10 هزار...

این تا چه زمانی می مونه همون حول و حوش/هوش و باز افت نمیکنه به همون 67هزار قبل؟

این که بیایم زیر 10 هزار ایران چه سودی داره ؟ پز بدیم فقط ؟ :-اس

------------
تاپیک جالبه که ... چرا استقبال نشده ؟
دیدم کردیش نصف قیمت گفتم بگیرم درجا...دیدم مال 2ماه پیشه!

Mr.Pouria
March 28th, 2016, 17:38
سلام داداش.
چطوری؟

من سایتم 67 هزار هست... فرض کن پکیج رو بگیرم و بیام زیر 10 هزار...

این تا چه زمانی می مونه همون حول و حوش/هوش و باز افت نمیکنه به همون 67هزار قبل؟

این که بیایم زیر 10 هزار ایران چه سودی داره ؟ پز بدیم فقط ؟ :-اس

------------
تاپیک جالبه که ... چرا استقبال نشده ؟
دیدم کردیش نصف قیمت گفتم بگیرم درجا...دیدم مال 2ماه پیشه!

سلام دوست عزیز سال نو مبارک

این پکیج در حال حاظر دیگه ارائه نمیشه (چند مشتری ثابت داره که باید مدیریت بشه سایتشون )

مزیت های این پکیج اینه که ای پی ها به صورت واقعی هستن یعتی ای پی های فعال کشور استقاده میشه و بروز رسانی میشه ...

وقتی یه سایت رنک پایینی داشته باشه خوب به صفحه اول گوگل نزدیک تر میشه و این باعث میشه بعد انحام کار رنکتون با کمی اختلاف حفظ بشه ...

همچننی درامدتون میتونه افزایش پیدا کنه ...

در چند سال اخیر در ایران فقط رنک الکسا برای تبلیغ دهی مورد توحه بوده و هنوزم هستن ...

استقبال از تاپیک شده اما در یاهو (دوستان همه تقاصای کار رایگان دارن بدون اینکه ماهم باید هزینه برق و وقت خودمون رو صرف سایتشون کنیم ) برای همین از این سمت مشتری زیادی نبوده ... از سمت سایت انجام میدم در حال حتظر 5 مشتری ثابت در این خصوص هست ...

بله متعصفانه آفر برای چند ماه پیش هست هزینه انجام این کار در حال حاظر 300 هزار تومان هست !

میتونید لینک قیمت رو در سایت انحام میدم مشاهده کنید : http://www.anjammidam.com/kareh/Adamak/%D8%B1%D9%86%DA%A9-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%86%D8%B4%D9%85-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%85/34070