PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امان از این سایت ها

behrooz_iri
October 11th, 2010, 23:19
سلام شاید اصلا جاش نباشه اینجا از این بحث ها بشه مخصوصا اینکه یه فروم تخصصیه ولی یه چیزایی آدم میبینه شاخ در میاره حالا گفتیم فی لم خارجی میزارند کپی رایت نداره بعد شد فیلم و سریال ایرانی حالا هم عکس خصوصی آدم ها رو گذاشتند تو سایتشون :39: واقعا چه خبره ؟؟؟ انقدر نت بی صاحاب شده؟؟

http://mihan

movie14.com/

این عکس ها همه ایرانیند اصلا آبروی آدما واسشون مهم نیست من تا حالا این جوریشو ندیده بودم واقعا برخورد خیلی باید جدی باشه فردا حتما میخوان از داخل اتاق خونه مردم فیلم بگیرند بذارند تو سایتاشون

delta
October 11th, 2010, 23:24
شما بیخیال باش عزیز.. اینجور سایتها زیاد عمر نمیکنند.. ارشاد حسابی ارشادشون میکنه!!

behrooz_iri
October 11th, 2010, 23:27
شما بیخیال باش عزیز.. اینجور سایتها زیاد عمر نمیکنند.. ارشاد حسابی ارشادشون میکنه!!

فعلا که تو ایران تشریف دارند و هیچ کاری به کارشون ندارند

delta
October 11th, 2010, 23:34
فعلا که تو ایران تشریف دارند و هیچ کاری به کارشون ندارند

همین دیگه.. اگر قرار بود تا کسی کاری کنی بگیرنش و ... که دیگه همه بیکار میشدند!! من به خاطر یک بازی کم مونده بود دادگاهی بشم!! همچینم فکر نکن بیکار میشینن..کارشون رو خوب بلدند.منتظر اشتباهات جبران ناپذیر میمونند.که این سایت همین کار رو کرده و فکر کرده هر دفعه فیل میشه و.. به زودی خبرش به دستتون میرسه!!

behrooz_iri
October 11th, 2010, 23:39
همین دیگه.. اگر قرار بود تا کسی کاری کنی بگیرنش و ... که دیگه همه بیکار میشدند!! من به خاطر یک بازی کم مونده بود دادگاهی بشم!! همچینم فکر نکن بیکار میشینن..کارشون رو خوب بلدند.منتظر اشتباهات جبران ناپذیر میمونند.که این سایت همین کار رو کرده و فکر کرده هر دفعه فیل میشه و.. به زودی خبرش به دستتون میرسه!!

حتما باید گندش رو بالا بیاره که برن سراغش اگه ولش کنند تا یه هفته دیگه فیلم .... هم میزاره الان چند پست جدیدشو نگا کن داره کم کم به .... کشیده میشه اگه یکی این جوری کنه کاریش نداشته باشند فردا نت کلا میشه + ........... 1.8 شک نکن

kingoftehran
October 11th, 2010, 23:40
به موقش دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

behrooz_iri
October 11th, 2010, 23:43
به موقش دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

میدونم سوخت وسوز نداره ولی کی ؟ وقتی نت پر شد از عکس خصوصی مردم ؟؟؟ فکر کردی اینایی که عکسشون اینجاست چی کار باید بکنند ؟ تو همچین سایتی که تو 10 روز رتبه الکساش شده 300 ایران

radar
October 11th, 2010, 23:54
لینکشونو بدین به ساماندهی ! حالیشون می کنن !

behrooz_iri
October 11th, 2010, 23:56
لینکشونو بدین به ساماندهی ! حالیشون می کنن !

13 دامنه ازشون فیل شده فکر کردی نمیشناسنشون شناسنامه کل مدیرانشون تو دستشونه

GOD
October 12th, 2010, 00:30
انگار بالا نمیاد

MagicVps.Com
October 12th, 2010, 01:23
چرا بالا میاد فقط این دوستون برای اینکه جنبه تبلغاتی نداشته باشه ادرسش این مدلی نوشته

دوستان یک سوال خارج از این بحث البته یکجورایی به این تاپیک هم ربط داره
الان نگاه کنید برای تبلیغ و فروش بیشتر عکس 10 فیلم عاشقانه را چی گزاشه حالا عکس بیخال میگم
واقعا این قدر یعنی شهر بیکلانتر شده که این طرف با همکاری پست دارن اینچیزها میفورشه
فردا اینها باعث میشن نون 4 تا دیگه که میخوان درست کار کنند اجر بشه
اخه چطوره که پست به همن راحتی هر مدل فیلمی را ارسال میکنه

GOD
October 12th, 2010, 02:32
والا من متوجه نمیشم مگه ادرس سایت همین نیست پس چرا بالا نمیاد؟

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

اشتباه از من بود:d

Aria
October 12th, 2010, 03:08
سلام.

این سایت کلاً خیلی مشکوک هست و دلایلش هم ساده هست!

اولاً شرکت پست چجوری با این سایت همکاری می کنه ؟؟ وقتی چندین کارگردان و تهیه کننده و ... شاکی هستند و چند نفر هم قاعدتاً به دلیل انتشار عکس های خصوصی شاکی خصوصی ایشون هستند!

همینطور به تبلیغ دست چپ تصویر دقت کنید ... مگر فروش چیز پی ان ممنوع نیست ؟؟ بعد چجوری هست که این آقا توی سایت فروش چیز پی ان به همین راحتی اسم و فامیلشون و شماره حساب هاشون رو زدند و نکته خنده دار تر اینه که پایین صحفه سایت رو اگر ببینید، شمارنده webgozar هست ...!!!!

خیلی مواظب باشید ... موضوع خیلی بو دار هست ;)

با تشکر.

Fracture
October 12th, 2010, 03:23
اصلا عجیب نیست، عده ای با رابطه بازی همه کاری میکنند.
در مورد عکسها و این سایت: اینجا ایرانه، همه چیزمون باید به همه چیزمون بیاد. تو هر جای دنیا غیر از این خاورمیانه ...... ، طرف باید بدترین کار رو بکنه که Scandal حساب بشه، اینجا آدم از ترس نمیتونه عکس تولدشو تو بلاگش بزاره؛ همونو فردا میکنن بهونه و...
اینجا ایرانه آقا، سوییس نیست که :109:

hhhhaaaa
October 12th, 2010, 12:10
tak 3 da .ir
این چرا فیلتــــــــــــر نمیشه !!؟
از کار فیلتـــــــــــرینگ سر در نمیشه آورد ...
همین کلـــــــــــــــــوب توش فیــــــــــــلم آوتـــــــــار رو میفروشن !!
ما تو سایتمون چنین لینکی بود:
www.sitename.com/category/cinema-film.html
در صورتی که هیچ فیــــــــلمی توش نبود اخطاریه ارسال کردن که پاک کن تا فیلتــــــــــــر نشده !!!
نمیدونم والا !!
----
هرکس اسم خودشو بغل کرده ، اینا پیشرفت نیست عقب گرده ;)

Doublex
October 12th, 2010, 12:45
من این سایت مدتی هست میشناسم ... بحث گذاشتن فیلم جداست حالا یا اشتباه یا درست کاری ندارم ... ولی سو استفاده از عکس یه سری هموطن واسه اینکه عضو گروه یاهوشون بیشتر بیشه کاره کثیفیه ... *****ینگ هم هیچ __ نمیخوره ... مطمئن باشین .. خود من آدرس یک سایتی رو سه بار فرستادم که یه نظارتی داشته باشین .. بنظر میاد یه سری سایتها زد و بندی دارن !!!