PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت آمارگیر وردپرس یا ضعف آمارگیر های دیگر؟!

abolfazlll
January 23rd, 2016, 23:00
سلام دوستان و اساتید وقتتون به خیر
بنده یه سیستم افزایش بازدید دارم که تقریبا اختصاصی خودمون هست و بسیار تاثیر گذار...
آمارگیر وردپرس یعنی افزونه ی wp-statistics بسیار عالی بازدید ها و بازدید کننده ها رو بررسی میکنه ولی سایت های دیگه نه اصلا خوب عمل نمیکنن (حتی آمار و نشون نمیدن!!!)...
اینکه wp-statistics بازدید کننده ها و بازدید هایی که میفرستیم و نشون میده و محاسبه میکنه از ضعفشه یا قدرتشه؟ حتما از قدرت این افزونه ی آماری هست (نظرتون در مورد این افزونه چیست؟)
در مقابل از دوسایت معروف در زمینه آمار هم استفاده کردیم gostats و webgozar که اصلا آماری رو ثبت نکردن (دوتا رو به عنوان نمونه بیان کردیم)

الان میخام نظرتون و در رابطه با سایت های آمارگیر بدونم و کدام یک از همه قویتر و بروز تره؟...

navid2zp
January 23rd, 2016, 23:13
دوست عزیز آمار گیر های وردپرس واقعا در حد و اندازه آمارگیر های حرفه ای مثل histats نیستند.
شما تا حالا کسی رو دیدید که قصد خرید سایت، تبلیغ و ... رو داشته باشه و بگه آمار گیر وردپرس می خوام؟
بدون شک سایر آمار گیر ها خیلی دقیقتر و بهتر از آمارگیر های خود وردپرس کار می کنند چون واقعا با یک پلاگین چند کلوبایتی نمیشه آمار دقیق و صحیحی از یک وبسایت داشت مخصوصا اگر یک وبسایت پر بازدید باشه.

abolfazlll
January 23rd, 2016, 23:15
دوست عزیز آمار گیر های وردپرس واقعا در حد و اندازه آمارگیر های حرفه ای مثل histats نیستند.
شما تا حالا کسی رو دیدید که قصد خرید سایت، تبلیغ و ... رو داشته باشه و بگه آمار گیر وردپرس می خوام؟
بدون شک سایر آمار گیر ها خیلی دقیقتر و بهتر از آمارگیر های خود وردپرس کار می کنند چون واقعا با یک پلاگین چند کلوبایتی نمیشه آمار دقیق و صحیحی از یک وبسایت داشت مخصوصا اگر یک وبسایت پر بازدید باشه.
هنو histats و بررسی نکردم اما این نظرتون در مورد وب گذر و gostats هم صدق میکنه؟

saeed1988m
January 23rd, 2016, 23:17

درود
100% تست کنید بسیار کامل هست و البته دقیق

navid2zp
January 23rd, 2016, 23:21

این آمارگیر رو تست نکردم
ولی در کل اکثر آمارگیر هایی که به صورت اختصاصی برای اینکار طراحی شدند عملکرد بهتری دارند.
آمارگیر های معتبر که بدون هیچ تردیدی از خود وردپرس بهتر هستند

abolfazlll
January 23rd, 2016, 23:24
درود
100% تست کنید بسیار کامل هست و البته دقیق
در histats ثبت نام کردم اما از کنترل پنلم فقط یه کادر سفید هست!

29756

navid2zp
January 23rd, 2016, 23:26
در histats ثبت نام کردم اما از کنترل پنلم فقط یه کادر سفید هست!

29756

برای بنده مشکلی نداره
احتمالا مشکل از مروگر هست
از این لینک برای اضافه کردن سایت استفاده کنید:
http://www.histats.com/viewstats/?act=1&operation=12&sid=0
(البته اگر این لینک نمایش داده میشه)

abolfazlll
January 24th, 2016, 00:05
برای بنده مشکلی نداره
احتمالا مشکل از مروگر هست
از این لینک برای اضافه کردن سایت استفاده کنید:
http://www.histats.com/viewstats/?act=1&operation=12&sid=0
(البته اگر این لینک نمایش داده میشه)
مشکل از آنتی ویروس بود

- - - Updated - - -

از histats هم استفاده کردم اما نشون نداد
مشکل من اینه که چرا آماری رو که در wp-statistics وردپرس نشون میده در سایت های آمارگیر اصلا نشون داده نمیشه؟!
*ناگفته نماند این بازدید کننده ها و بازدید هایی که حرفشو میزنم توسط نرم افزار های ما ارسال میشه و کاملا هم بر روی الکسا تاثیر گذارهه
این افزونه wp-statistics آمار و نشون میده اما تا حالا سه سایت برتر در زمینه ی آمار نشونش نمیدن مشکل از کجاست؟! (histats،gostatsو وب گذر)

tikweb.ir
January 24th, 2016, 00:12
خب مشخصه دیگه !
طبیعیه که افزونه وردپرس جزییات اماری بیشتری بهتون بده چون مستقیما به هسته خود وردپرس وصله...
اما اسکریپت ها و امارگیر های دیگه بصورت خارجی عمل میکنن
البته ممکنه به دلیل کش و موارد این چنینی هم باشه

در کل امارگیر وردپرس رو پیشنهاد نمیکنم چون هم مصرف منابع بالایی داره هم اینکه جایی اعتباری نداره

abolfazlll
January 24th, 2016, 00:22
خب مشخصه دیگه !
طبیعیه که افزونه وردپرس جزییات اماری بیشتری بهتون بده چون مستقیما به هسته خود وردپرس وصله...
اما اسکریپت ها و امارگیر های دیگه بصورت خارجی عمل میکنن
البته ممکنه به دلیل کش و موارد این چنینی هم باشه

در کل امارگیر وردپرس رو پیشنهاد نمیکنم چون هم مصرف منابع بالایی داره هم اینکه جایی اعتباری نداره

اگر یک سایت وردپرسی و غیر وردپرسی دارید بیاید پی وی تا من کمی بازدید کننده بفرستم ببینید مشکل از کجاست
ممنون میشم