PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 401 در ویندوز سرور 2003

camry
January 23rd, 2016, 17:17
سلام دوستان
من وقتی می خوام یک فایل رو از روی سرور دانلود کنم با این صفحه خطا رو به رو میشم:

You are not authorized to view this pageYou do not have permission to view this directory or page due to the access control list (ACL) that is configured for this resource on the Web server.Please try the following:
Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.Click the Refresh button to try again with different credentials.HTTP Error 401.3 - Unauthorized: Access is denied due to an ACL set on the requested resource.
Internet Information Services (IIS)

دسترسی فایل wwwroot رو برای همه قرار دادم اما مشکل حل نشده
فکر می کنین دلیلش چیه؟

yousef_bs
January 25th, 2016, 01:30
دقت کنید که پرمیژن های هم دایروکتری و هم فایل ها رو درست ست کرده باشی.
اگر مشکل حل نشد، یه نگاهی به لاگ iis بندازید، آدرس فایل لاگ رو برات مینویسم

%SYSTEMROOT%\System32\LogFiles\W3SVC###\*.log

تو لاگ دنبال خطای 401 بگرد، تو همون سطر بعد از عدد 401 یه عدد دوم نوشته شده، که در حقیقت کد ثانویه خطای 401 هست، با دونستن اون به صورت دقیق میشه گفت مشکل از کجاست.

یه راه آسونتر و بهتر هم اینه که Show Friendly HTTP Errors رو تو مرورگرت غیر فعال کنی تا کد خطای ثانویه رو ببینی.

amir__
February 5th, 2016, 16:27
دقت کنید که پرمیژن های هم دایروکتری و هم فایل ها رو درست ست کرده باشی.
اگر مشکل حل نشد، یه نگاهی به لاگ iis بندازید، آدرس فایل لاگ رو برات مینویسم

%SYSTEMROOT%\System32\LogFiles\W3SVC###\*.log

تو لاگ دنبال خطای 401 بگرد، تو همون سطر بعد از عدد 401 یه عدد دوم نوشته شده، که در حقیقت کد ثانویه خطای 401 هست، با دونستن اون به صورت دقیق میشه گفت مشکل از کجاست.

یه راه آسونتر و بهتر هم اینه که Show Friendly HTTP Errors رو تو مرورگرت غیر فعال کنی تا کد خطای ثانویه رو ببینی.

ممنون، برا من جواب داد

OmidX
February 5th, 2016, 16:45
سلام دوستان
من وقتی می خوام یک فایل رو از روی سرور دانلود کنم با این صفحه خطا رو به رو میشم:

You are not authorized to view this pageYou do not have permission to view this directory or page due to the access control list (ACL) that is configured for this resource on the Web server.Please try the following:
Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.Click the Refresh button to try again with different credentials.HTTP Error 401.3 - Unauthorized: Access is denied due to an ACL set on the requested resource.
Internet Information Services (IIS)

دسترسی فایل wwwroot رو برای همه قرار دادم اما مشکل حل نشده
فکر می کنین دلیلش چیه؟

دسترسی تک تک دایرکتوری های داخل روت iis رو بررسی کنید ک درست باشند.

shatech
February 5th, 2016, 16:46
دوست عزیز این خطا مربوط به دسترسی فایل می باشد که باید در تنظیمات هاست iis انجام پذیرد.
که دو احتمال دارد یک اینکه پسوند فایل مورد تایید قرار نگرفته باشد که می توانید از تنظیمات اضافه فرمایید و دوم اینکه یوزر مهمان توانایی دیدن فایل را ندارد که آن هم می توانید از تنظیمات درست فرمایید.
مشکل شما مشکل دومی می باشد.