PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وایر لس مودم adsl

n4ser
January 29th, 2016, 13:26
من الان مشکل سیگنال دارم با مودم adsl که دارم خب بعضی وقتا سیگنال wirles قطعه میشه محل استفاده تو خونه هست میخوام بدونم ایا سیگنال مودم های adsl چند dbm میشه؟خروجی wirles چند میلیواته؟ این اطلاعات رو لازمه چون میخوام روتر بگیرم وایرلس بگیرم با دونستن این مقادیر روتر با قدرت خروجی بالاتر قویتر خاهم گرفت استید لطفا کمک کنید

- - - Updated - - -

...........up

Ramin
January 29th, 2016, 16:19
سلام

دوست عزیز مقادیر مورد درخواست شما برای هر مدل متفاوت است. باید به سایت سازنده مراجعه فرمائید تا به خروجی هر آنتن مودم خود بر حسب دسی بل و نیز باند فرکانسی و ....... دسترسی داشته باشید

company_hosting
January 29th, 2016, 16:50
من الان مشکل سیگنال دارم با مودم adsl که دارم خب بعضی وقتا سیگنال wirles قطعه میشه محل استفاده تو خونه هست میخوام بدونم ایا سیگنال مودم های adsl چند dbm میشه؟خروجی wirles چند میلیواته؟ این اطلاعات رو لازمه چون میخوام روتر بگیرم وایرلس بگیرم با دونستن این مقادیر روتر با قدرت خروجی بالاتر قویتر خاهم گرفت استید لطفا کمک کنید

- - - updated - - -

...........up

سلام

امواج مودم های تک پرت و تک انته بصورت افقی هست
اگر در راستای این محور و افق قرار نگیرید سگنال قطع نمیشود شما از محدوده خارج شده اید
مودم های نصل جدید چند مدل هستند

معمولا سری های n, g مودهای برد بالا هستند
در بعضی از شرکت ها n برد بالا هست

سعی کنید مودم های دو انتن تهیه کنید برد این موارد در افق و عمود هست و تا طول برد 100 / 150 متر برای لپتاپ و 40-80 متر برای تبلت و موبایل جواب میدهد

موفق باشید

n4ser
January 30th, 2016, 20:23
dlink 2750u الان این مدل استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا تو خونه سیگنال وایراس قطع میشه خونه ما دو. طبقه هست در هر دو طبقه بغضی قسمتا کلا وایرلس قطع میشه حالا چه لپتاپ چه موبایل برای همین مقادیر رو پرسیدم چون تو سایت سازنده نزده از طرفی تو گوگل جستجو میگردم این مدل رو دیدم ایا این مدل mikrotik hap lite قویتر از مودم خودم هست؟ اگر اره من وایرلس مودم رو خاموش کنم با کابل مود م رو وصل کنم به mikrotik hap lite چون قصد یاد گیری میکروتیک هم دارم نظرتون چیه؟

company_hosting
January 30th, 2016, 20:53
dlink 2750u الان این مدل استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا تو خونه سیگنال وایراس قطع میشه خونه ما دو. طبقه هست در هر دو طبقه بغضی قسمتا کلا وایرلس قطع میشه حالا چه لپتاپ چه موبایل برای همین مقادیر رو پرسیدم چون تو سایت سازنده نزده از طرفی تو گوگل جستجو میگردم این مدل رو دیدم ایا این مدل mikrotik hap lite قویتر از مودم خودم هست؟ اگر اره من وایرلس مودم رو خاموش کنم با کابل مود م رو وصل کنم به mikrotik hap lite چون قصد یاد گیری میکروتیک هم دارم نظرتون چیه؟

سلام

این مدل اگر اصلی باشه نباید به این شکل باشه و براحتی توی 2 طبقه باید انتن بدهد

نمونه همین اقوام دارن و تا 130-150 متر با لپتاپ براحتی 1-2 خط انتن میدهد و در 2-3 طبقه بصورت عمودی انتن میدهد

مقایسه میکروتیک با مودم درست نیست

موفق باشید

n4ser
January 31st, 2016, 00:03
سلام

این مدل اگر اصلی باشه نباید به این شکل باشه و براحتی توی 2 طبقه باید انتن بدهد

نمونه همین اقوام دارن و تا 130-150 متر با لپتاپ براحتی 1-2 خط انتن میدهد و در 2-3 طبقه بصورت عمودی انتن میدهد

مقایسه میکروتیک با مودم درست نیست

موفق باشید

خب من الان مشکل دارم راه حل چیه؟ بعدشم چرا میکروتیک نباید با مودم مقایسه کرد؟ میکروتیک برد بیشتری داره؟ من میخوام میکروتیک هم یاد بگیرم

company_hosting
January 31st, 2016, 00:06
خب من الان مشکل دارم راه حل چیه؟ بعدشم چرا میکروتیک نباید با مودم مقایسه کرد؟ میکروتیک برد بیشتری داره؟ من میخوام میکروتیک هم یاد بگیرم
سلام

مودم در مرکز خونه بگدارید که روبری اون کمترین مقدار دیوار خانه باشه ... کمترین مانع ...

میکروتیک بصورت سیستم عامل دانلود کنید ایزوشو و نصب کنید روی سیستم حجم ایزوش 30 50 مگ هست