PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرس روی vps

drhannibal
January 23rd, 2016, 12:12
سلام خسته نباشید

میخوام یه vps لینوکس بگیرم با رم 1 گیگ.

بعد روی این vps فقط یه وردپرس نصب کنم.

چون تاحالا فقط با هاست ها کار کردم ، متوجه شدم توی vps چیزی به اسم کنترل پنل دایرکت آدمین و غیره نیست.

حالا موضوع این هست که با این وجود من چطور میتونم یه وردپرس خوب و با سرعت بالارو اونجا بالا بیارم ؟

آیا حتما باید لایسنس دایرکت آدمین داشته باشم؟ یا بدون این ها هم میشه وردپرس رو بالا آورد؟

کمی توی اینترنت جست و جو کردم دیدم یک سریع نرم افزار رایگان دیگه هم هست به اصطلاح جایگزین دایرکت آدمین ، آیا اینا قدرت دایرکت آدمین رو دارند ؟ آیا اصلا دایرکت آدمین ربطی به قدرت وردپرس اجرا شده دارند یا نه ؟

- - - Updated - - -

مثل اینکه کنرتل پنل های kloxo,webmin رو میشه باهاش به صورت رایگان کار کرد.

کدومش راحت تر و یا بهتر هست ؟

Z.eus
January 23rd, 2016, 14:10
متوجه شدم توی vps چیزی به اسم کنترل پنل دایرکت آدمین و غیره نیست.

:|
دایرکت ادمین روی سرور لینوکس شما نصب میشه. حال این سرور میخواد فیزیکی در دیتاسنتر باشه (سرور اختصاصی) چه بوسیله hypervisor ها ساخته شده باشه (وی پی اس).
پیشنهاد میکنم از لایسنس اورجینال direct admin استفاده کنید.. هزینه ای هم نداره به اون صورت... زیر ۱۰ تومن ماهیانه هم گیر میاد.
بهتره از kloxo استفاده نکنید... زیاد جالب نیست!

xmohammadx
January 23rd, 2016, 15:55
با سلام
اگر وی پی اس شما ویندوز هست
از برنامه زمپ استفاده کنید

yousef_bs
January 25th, 2016, 01:01
عزیز آسونترین راه اینه که از جایی vps خرید کنید که بصورت رایگان وردپرس و ملزوماتش رو براتون نصب کنن، خیلی از سرویس دهنده‌ها این خدمات رو برای بار اول موقع خرید به صورت مجانی انجام میدن.
موفق باشید

persian.developer
January 25th, 2016, 01:13
آیا حتما باید لایسنس دایرکت آدمین داشته باشم؟ یا بدون این ها هم میشه وردپرس رو بالا آورد؟

خیر نیازی نیست شما حتما لایسنس دایرکت ادمین داشته باشید و بدون کنترل پنل هم میشه بالا آورد اما در لینوکس برای شما که با سرور کار نکردید کمی سخت هست و اذیت میشید در ویندوز ساده تر هست و با محیط اون آشنا هستید. برای ویندوز میتونید از xampp استفاده کنید

کمی توی اینترنت جست و جو کردم دیدم یک سریع نرم افزار رایگان دیگه هم هست به اصطلاح جایگزین دایرکت آدمین ، آیا اینا قدرت دایرکت آدمین رو دارند ؟ آیا اصلا دایرکت آدمین ربطی به قدرت وردپرس اجرا شده دارند یا نه ؟

کلوکسو وضعیت جالبی نداره و بروز رسانی نمیشه متاسفانه اما قبلا جایگزین بسیار خوبی بود! کنترل پنل ها برای راحت تر کردن کار شما هستند و اگر شما کمی با لینوکس و وب سرورهای اون آشنا باشید نیازی به کنترل پنل ها ندارید وب سرورها بصورت متن باز و رایگان در اینترنت موجود هست.