PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت

pamenary
October 11th, 2010, 20:53
سلام دوستان گرامی من اطلاعاتی در مورد مقدار سرمایه مورد نیاز برای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در یک شهر کوچک می خواستم منظورم نمایندگی ADSL نیست منظورم مثل شرکت SHATEl و ...
اگه کسی می دونه و یا کسی می شناسه تو اصفهان که کمکم کنه آدرس بده؟
و نکته دیگه برای مجوز گیری چه چیزهایی احتیاج است؟

S4n470n
October 11th, 2010, 22:27
اینترنت پر سرعت ماهواره ای اگه بخوای بگیری نیاز به سند یه سند داری (حتی با دیال آپ هم میشه) بعد رسیوت بالا می ره یعنی فقط رسیو داری و سند و رسیو نیست !
این سروریس ها نیاز به دیش و رسیور داره و ...
راهنمایی بیشتر خواستی بگو راهنماییت کنم
در مورد مجوز ها شرایش رو نمی دونم

pamenary
October 11th, 2010, 22:31
اینترنت پر سرعت ماهواره ای اگه بخوای بگیری نیاز به سند یه سند داری (حتی با دیال آپ هم میشه) بعد رسیوت بالا می ره یعنی فقط رسیو داری و سند و رسیو نیست !
این سروریس ها نیاز به دیش و رسیور داره و ...
راهنمایی بیشتر خواستی بگو راهنماییت کنم
در مورد مجوز ها شرایش رو نمی دونم
دوست عزیز حالت خوبه؟من چی می پرسم چی جواب می دن!!

S4n470n
October 11th, 2010, 22:57
فکر کردم دنبال اینترنت پر سرعت هستی و مثل من اینترنت ذغالی داره

Warez-Host.IR
October 11th, 2010, 23:01
با سلام
دوست عزیز اگر راه اندازی چنین سرویسی را حتمی دیدی به من اعلام کن
تمام قطعات مورد نیازت را می تونم برات وارد کنیم - خودم مستقیم این کار را نمی کنم ولی شماره تماس میدم صحبت کنید براتون انجام میدن

IranianServer
October 11th, 2010, 23:23
باید مجوز ندا داشته باشی (اگر اشتباه نگفته باشم.) ، مجوز را هم باید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیودی دریافت کنید.
اطلاعات بیشتر : پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (http://www.cra.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=cbf446ba-b9fb-4110-87c7-65634d2fad05)

برای پهنای باند اینترنت هم باید با مخابرات تماس بگیرید.

AfaghData
August 17th, 2011, 19:59
سلام

فن آوا تو اصفهاین نمایندگی داره! شما میتونی جواز آی اس پی بگیرید و پورت های شرکت فن آوا اجاره کنید و خودتان تعرفه بدید....... ( این نمایندگی نمیشه ) سایت فن آوا : FANAVA :: صفحه اصلی (http://www.fanava.com)

سوالی بود در خدمتم راهنمایی کنم

REXNET
August 17th, 2011, 22:29
ما همین اواخر دنبالش بودیم ولی به یکسری دلایل صرف نظر کردیم:

1. مجوز pap رو که دیگه به هیچ وجه نمیدن، اون هایی هم که ارایه شده با مناقصه های میلیاردی همراه بوده.
2. مجوز isp رو سخت میدن ولی اگر پ. داشته باشی، ممکنه درست بشه.
3. بهترین راه گرفتن پهنای باند نمایندگی هست که این هم سود زیادی نخواهد داشت و مقبول نیست.
4. در حال حاضر این بازار در اکثر شهر ها دچار مشکل هست، به دلیل اینکه مخابرات هم وارد کار شده و روند کلی بازار به سمت حذف شدن و ورشکستگی isp های کوچک بوده و هست.

Milad-H
August 17th, 2011, 22:33
سلام دوستان گرامی من اطلاعاتی در مورد مقدار سرمایه مورد نیاز برای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در یک شهر کوچک می خواستم منظورم نمایندگی ADSL نیست منظورم مثل شرکت SHATEl و ...
اگه کسی می دونه و یا کسی می شناسه تو اصفهان که کمکم کنه آدرس بده؟
و نکته دیگه برای مجوز گیری چه چیزهایی احتیاج است؟
من فکر نمیکنم اصفهان همچین شهر کوچیکی باشه که شما گفتین....

m3hdi
August 17th, 2011, 22:33
October 11th, 2010 o:-)