PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل وصل نشدن به اینترنت بدون قندشکن

سیدرضا بازیار
January 23rd, 2016, 09:33
من وقتی قند شکن رو غیر فعال میکنم نمیتونم به اینترنت وصل بشم.

با وای فای وصل میشم و از سیستم عامل مک استفاده میکنم

الآن نمیتونم به سایت دانشگاه وصل بشم
نمیتونم ثبت نام دانشگاه کنم
نمیتونم ثبت نام کلاس خصوصی کنم
نمیتونم به بانک متصل بشم
نمیتونم خرید اینترنتی کنم
نمیتونم به شرکت سرویس دهنده اینترنت وصل بشم

اگه قند شکن رو غیر فعال کنم دیگه به همین سایت هم نمیتونم وصل بشم

مشکل چیه؟

mehrdad2
January 23rd, 2016, 11:13
با سلام
از دستگاه های دیگه استفاده کنید اگر مشکل پا بر جا بود مودم رو خاموش و روشن کنید یا دوباره کانفیگ کنید ولی اگر با دستگاه های دیگه اوکی بود مشکلی نداشت نتورک سیستم رو ریست کنید و دوباره کانفیگ و کانکت بشید
موفق باشید

masterphp
January 23rd, 2016, 13:29
تنظیمات پرو.کسی مرورگر خودتون و چک کنید بدون پرو.کسی نباید چیزی وارد شده باشه

novinvps.com
January 23rd, 2016, 13:32
سلام
سایت های دیگه چطور؟
اگر سایت های دیگه هم مشکل دارید
بنده هم از مک استفاده میکنم و این مشکل اغلب به خاطر تنظیمات DNS پیش میاد که شما باید دستی تنظیماتتون اعمال کنید

http://up.vbiran.ir/uploads/2262414535443768561_wht.jpg

javad159
January 23rd, 2016, 13:42

نمیتونم به بانک متصل بشم

مشکل چیه؟

دوست عزیز دکمه ی پنجره که بر روی کیبرد قرار دارد را نگهدارید و حروف R را بفشارید ، پس از باز شدن پنجره مورد نظر عبارت زیر را وارد نمایید و اینتر را بفشارید ببینید وقتی به ف ی ل تر شکن وصل نیستید پینگ دارید یا خیر
ping 8.8.8.8 -t

OmidX
January 23rd, 2016, 13:44

نمیتونم به بانک متصل بشم

مشکل چیه؟

از چه پروتکلی برای شکستن قند استفاده میکنید ؟

ب مسیر Apple Menu --> System Preferences --> Network برید رو کانکشن کلیک کنید تا های لایت شه ، ب Advanced تب Proxies برید و همه تیک ها رو بردارید .

اگر حل نشد ، کانکشن Wi-Fi رو کلا با - پایین سمت چپ حذف و Apply کنید ، بعد + رو بزنید و یک کانکشن جدید برای Wi-Fi اد کنید .

سیدرضا بازیار
January 23rd, 2016, 14:18
از دستگاه های دیگه استفاده کنید اگر مشکل پا بر جا بود مودم رو خاموش و روشن کنید یا دوباره کانفیگ کنید ولی اگر با دستگاه های دیگه اوکی بود مشکلی نداشت نتورک سیستم رو ریست کنید و دوباره کانفیگ و کانکت بشیدلپ تاپ من روی مودم های دیگه هم همین مشکل رو داره. در خالی که گوشی تلفن بدون قند شکن با همون وای فای وصل میشه

تنظیمات پرو.کسی مرورگر خودتون و چک کنید بدون پرو.کسی نباید چیزی وارد شده باشهمیشه بیشتر راهنمایی کنید؟

سایت های دیگه چطور؟اگر سایت های دیگه هم مشکل داریدبنده هم از مک استفاده میکنم و این مشکل اغلب به خاطر تنظیمات DNS پیش میاد که شما باید دستی تنظیماتتون اعمال کنیدبا همه سایت ها مشکل دارهping گوگل رو دیروز بهش دادم و درشت شد. اما باز هم خراب شد و با پینگ کوگل هم دیگه درست نمیشه- - - Updated - - -

از دستگاه های دیگه استفاده کنید اگر مشکل پا بر جا بود مودم رو خاموش و روشن کنید یا دوباره کانفیگ کنید ولی اگر با دستگاه های دیگه اوکی بود مشکلی نداشت نتورک سیستم رو ریست کنید و دوباره کانفیگ و کانکت بشیدلپ تاپ من روی مودم های دیگه هم همین مشکل رو داره. در خالی که گوشی تلفن بدون قند شکن با همون وای فای وصل میشه

تنظیمات پرو.کسی مرورگر خودتون و چک کنید بدون پرو.کسی نباید چیزی وارد شده باشهمیشه بیشتر راهنمایی کنید؟

سایت های دیگه چطور؟اگر سایت های دیگه هم مشکل داریدبنده هم از مک استفاده میکنم و این مشکل اغلب به خاطر تنظیمات DNS پیش میاد که شما باید دستی تنظیماتتون اعمال کنیدبا همه سایت ها مشکل دارهping گوگل رو دیروز بهش دادم و درشت شد. اما باز هم خراب شد و با پینگ کوگل هم دیگه درست نمیشه

- - - Updated - - -

دوست عزیز دکمه ی پنجره که بر روی کیبرد قرار دارد را نگهدارید و حروف R را بفشارید ، پس از باز شدن پنجره مورد نظر عبارت زیر را وارد نمایید و اینتر را بفشارید ببینید وقتی به ف ی ل تر شکن وصل نیستید پینگ دارید یا خیر
ping 8.8.8.8 -t
http://8pic.ir/images/171h6gkqij261tyevadu.png

- - - Updated - - -

ping 8.8.8.8 -t

novinvps.com
January 23rd, 2016, 14:20
لپ تاپ من روی مودم های دیگه هم همین مشکل رو داره. در خالی که گوشی تلفن بدون قند شکن با همون وای فای وصل میشهمیشه بیشتر راهنمایی کنید؟با همه سایت ها مشکل دارهping گوگل رو دیروز بهش دادم و درشت شد. اما باز هم خراب شد و با پینگ کوگل هم دیگه درست نمیشه- - - Updated - - -لپ تاپ من روی مودم های دیگه هم همین مشکل رو داره. در خالی که گوشی تلفن بدون قند شکن با همون وای فای وصل میشهمیشه بیشتر راهنمایی کنید؟با همه سایت ها مشکل دارهping گوگل رو دیروز بهش دادم و درشت شد. اما باز هم خراب شد و با پینگ کوگل هم دیگه درست نمیشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام
در مک -t جوابگو نخواهد بود
لطفا بدین صورت پینگ بگیرید
ping 8.8.8.8
و طبق اسکریت شات بنده دی ان اس دستی بدید

سیدرضا بازیار
January 23rd, 2016, 14:25
از چه پروتکلی برای شکستن قند استفاده میکنید ؟

ب مسیر Apple Menu --> System Preferences --> Network برید رو کانکشن کلیک کنید تا های لایت شه ، ب Advanced تب Proxies برید و همه تیک ها رو بردارید .

اگر حل نشد ، کانکشن Wi-Fi رو کلا با - پایین سمت چپ حذف و Apply کنید ، بعد + رو بزنید و یک کانکشن جدید برای Wi-Fi اد کنید .

قند شکن کریو رو خریداری کردم. از گذرانلاین

- - - Updated - - -

سلام
در مک -t جوابگو نخواهد بود
لطفا بدین صورت پینگ بگیرید
ping 8.8.8.8
و طبق اسکریت شات بنده دی ان اس دستی بدید
این پینگ رو توی تنظیمات میزارم عمل نمیکنه
توی ترمینال هم یه طومار میسازه و همین طور خط به خط بهش اضافه میشه و هرگز تمامی نداره

OmidX
January 23rd, 2016, 14:27
قند شکن کریو رو خریداری کردم. از گذرانلاین

پس طبق پست قبلی من عمل کنید درست میشه ، ضمنا dns دستی (در شرایطی ک دارید از dhcp آی پی میگیرید) ست نکنید !

سیدرضا بازیار
January 23rd, 2016, 14:31
پس طبق پست قبلی من عمل کنید درست میشه ، ضمنا dns دستی (در شرایطی ک دارید از dhcp آی پی میگیرید) ست نکنید !
متوجه نشدم. میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
چطوری واردش کنم؟؟؟