PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب کردن گالری عکس

mina_khanoom
October 11th, 2010, 18:57
سلام
میخوام یک گالری عکس نصب کنم داخل جوملا. نصب و کار باهاش رو هم بلد نیستم. فقط نمیدونم روی لوکال هم جواب میدن یا نه

کسی بلده با very simple image gallery کار کنه ؟

Rezash
October 11th, 2010, 19:38
هر چي روي سرور نصب بشه رو ميشه روي لوكال هم نصب كرد ! چه zend شده باشه چه از نيازمند فلان extension باشه و ... همش قابل پياده سازي هست
شما نصب كنيد اگر مشكل داشت خطا رو بذاريد تا بشه كمك كرد.

mina_khanoom
October 11th, 2010, 23:32
هر چي روي سرور نصب بشه رو ميشه روي لوكال هم نصب كرد ! چه zend شده باشه چه از نيازمند فلان extension باشه و ... همش قابل پياده سازي هست
شما نصب كنيد اگر مشكل داشت خطا رو بذاريد تا بشه كمك كرد.

اینو نصب کردم ولی تو کار باهاش بلد نیستم چیزی. فقط وقتی تو ویرایش پلاگینش کلیک کردم دیدم با قرمز نوشته gd library نصب نیست !!

Rezash
October 11th, 2010, 23:55
روي لوكال ؟
در php.ini مقدار extension=php_gd2.dll رو پيدا كنيد و علامت ; يا هر علامت كامنتي رو اگه داره از اول خط برداريد و ريست بزنيد.

mina_khanoom
October 12th, 2010, 09:27
بله روی لوکال. اینکارو انجام دادم ارورش هنوز موجوده
GD is not supported by your server!

ومپ سرور ورژن 1.7.0
استفاده میکنم

Rezash
October 12th, 2010, 11:30
يك فايل php بساز و كد زير رو اجرا كن :

phpinfo();

ببينيد gd فعال شده يا نه.
بعد ويرايش ريستارت زديد؟‌فايل درست رو ويرايش كرديد ؟اگر اشتباه نكنم فايل php.ini در wamp در پوشه apache و bin هست.

mina_khanoom
October 12th, 2010, 14:52
این فایل داخل پوشه php هست. بله هم ومپ رو ریست کردم هم سیستمم. phpinfo هم اجرا کردم ولی اصلا گزینه ای نبود که در مورد جی دی نوشته باشه که گفته شده باشه فعال هست یا غیر فعال. چندین بار گشتم حتی از سرچ مرورگر هم استفاده کردم ولی پیداش نکردم

mina_khanoom
October 12th, 2010, 20:29
آقا hello آموزش تصویری نصب و کار با این پلاگینی که اسمش رو گذاشتم میسازید ؟ من کارم عجله ای هستش

با این بزرگیتون مشکل خیلیارو حمل میکنید چون از این آموزش ها کم هست روی اینترنت

متشکرم

Rezash
October 14th, 2010, 01:01
فعال سازي gd در wamp
- روي آيكون برنامه كليك كنيد
- وارد منوي تنظيمات php بشيد ، (php settings)
- وارد php extensions بشيد
- php_gd2 يا php_gd رو تيك بزنيد
- apache رو ريستارت كنيد

mina_khanoom
October 14th, 2010, 08:58
ممنون

دیگه gd رو موقع نصب فعال سازی پلاگین ارور نمیده. فقط زحمتی اگه نیست روش کار با این گالری عکس رو آموزش بدین