PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد هاستینگ با سرور مجازی میشه؟

jahanweb
January 21st, 2016, 22:36
درود
ایجاد هاستینگ با سرور مجازی میشه؟چه فرقی با اختصاصی داره؟مزایا و معایت
باتشکر

NewConfig
January 21st, 2016, 22:39
منظورتون از هاستینگ دقیقا چیه؟
هاست دهی؟
چه نوع هاستی؟
برای چه نوع سایت هایی؟
و....؟
اینا و سوالات بیشتری هست که اول باید پاسخ داده بشن بعد به این پرسش رسید که آیا اصلا میشه ؟ و بله اگر میشه چه معایب و مزایایی داره

jahanweb
January 21st, 2016, 23:09
نمی دونم.. کلی عرض کردم

NewConfig
January 21st, 2016, 23:14
نمی دونم.. کلی عرض کردم

اگر برای هاست لینوکس میخواید بله میتونه مناسب باشه اما شرایط خاص خودش رو داره.
باتوجه منابع و.... به سرور فشار بیاد و مدام مانیتورینگ بشه و منابع اصلی سرور دقیق تقسیم بندی شده باشه
پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات کافی ندارین جدا خودداری کنین
اما اگر مصمم هستین با یه مشاور حتما صحبت کنید.

Abolijoon
January 21st, 2016, 23:23
سلام و درود خدمت شما
اگر قصد راه اندازی هاستینگ دارید اول بهتره با نمایندگی شروع کنید و تجربه و اطلاعات کسب کنید و وقتی تعداد مشتری ها بالا رفتند اقدام به تهیه ی سرور کنید

royl
January 22nd, 2016, 00:16
باسلام
بهتر هست برای شرورع کار از نمایندگی استفاده کنید
بااحترام

sssoheil
January 22nd, 2016, 12:08
سلام

بله امکان دارد ولی مدیریت منابع بسیار سخت است و همیشه باید زیر نظر داشته باشید.ضمن اینکه لایسنس های مورد نیاز برای سرور مجازی از نظر هزینه ارزانتر از لایسنس های سرور اختصاصی است.

OmidX
January 22nd, 2016, 12:11
بله میشه ... در ضمن ، وقتی میگید سرور مجازی بهتر هست منابع رو هم مشخص کنید ، الان ما سرور مجازی داریم با ۱۶ گیگ رم و هارد ssd و ۶ هسته پردازنده ، سرور اختصاصی هم داریم با ۸ گیگ رم و ۴ هسته پردازنده و هارد ساتا !! پس اینطوری نمیشه نظر داد ک سرور اختصاصی بهتر از مجازی ه یا بر عکس ... مهم منابع سرور هست ، حالا چه مجازی ، چه اختصاصی !

Ashkankamangar.ir
January 22nd, 2016, 13:19
خیر از سرور مجازی استفاده نکنید چون باعث میشه همین اول کاری با مشکل روبرو و مشتری ازدست بدید
وقتی سرور مجازی دارید یعنی سروری از یک سرور اختصاصی
کافیه سرورهای دیگه روی او ن سرور اذیت کنند شما با افت سرعت و حتی دان روبرو میشید

ambo77
January 22nd, 2016, 14:34
درود
باتشکر

سلام

بله دوست عزیز شدنش که ممکنه .ولی برای کسی که از مدیریت سرور چیزی نمی دونه و اول کاره نمایندگی بهترین گزینه هست .فرق سرور مجازی با اختصاصی هم در منابع. قیمت و سرعت می باشد. سرور اختصاصی منابعی که میدن واقعی هست ولی توی سرور مجازی ممکنه اورسل بکنن و منابعی که بهتون اختصاص میدن واقعی نباشد

imostafa
January 22nd, 2016, 17:21
پیشنهاد نمیشه سرور مجازی و اختصاصی بگیرید
برای شروع میتوانید از نمایندگی وب استفاده کنید

masterphp
January 22nd, 2016, 17:23
سلام
بر روی سرور مجازی امکانش وجود داره فقط در سرور مازی منابعی که به شما تعلق میگیره محدود تر است

mohammadkia
January 22nd, 2016, 17:32
واقعا توصیه میکنم سرور مجازی یا اختصاصی نگیرید
و با نمایندگی شروع کنید
چون واقعا دردسر داره

InterServer.ir
January 23rd, 2016, 02:09
سلام

بهترین انتخاب خرید سرور اختصاصی و مجازی سازی می باشد .

در این صورت قدرت مدیریتی بالایی که بر روی سرور مجازی خواهید داشت قابل مقایسه با سرور اختصاصی نیست .

قیمت پنل ها هم بسیار ارزان تر خواهد بود.

مثالی میزنم در مورد قدرت مدیریت:

تصور کنید سرور مشکلی در اثر کانفیگ یا آپدیت یا ... پیدا کرده و قادر به رفع سریع آن نیستید .

بر روی سرور اختصاصی چاره ای جز حل آن مشکل حتی با هزینه های بالا و صرف زمان طولانی ندارید .

بر روی سرور مجازی که سرور اختصاصی هم متعلق به خودتون هست در عرض چند ساعت یه سرور مجازی جدید ایجاد می کنید و کانفیگ کرده سایت ها رو انتقال میدید .

این فقط یکی از امتیازات شما خواهد بود.

sinahostingir
January 23rd, 2016, 14:07
درود
باتشکر

بله میشه ولی محدود تره و باید اطلاعات کافی داشته باشی تو سرور اختصاصی محدودیت ها کمتره حتی میتونی سرور مجازی ایجاد کنی
پیشنهاد میکنم اگه قصد راه اندازه هاستینگ داری از نمایندگی استفاده کن هم قیمت بهتری داره هم آسون تره کارش ولی از شرکت های معبتر