PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت اینترنت امشب مخابرات در بوشهر

Mehrvarzan
January 21st, 2016, 20:25
سلام
جای من بودید الان چیکار میکردید؟ (:|

29742

Yas-Host
January 21st, 2016, 20:46
عادی هست.

sav
January 21st, 2016, 20:54
سلام

29742

با پوشش 4g خرید اینترنت از مخابرات اصلا منطقی نیست

مینا-صیفی
January 21st, 2016, 23:09
برای مخابرات این چیزا طبیعی هست چیز عجیبی نیست معمولا پیش میاد واسش :)

aminh03
January 21st, 2016, 23:29
طبیعیه ، سخت نگیر.

farmanrava
January 22nd, 2016, 01:02
سلام

29742

به نظرتون این تایپیک زدن داره ؟؟ اینکه الان وضعیت نت شما چی هستش به کسی چه ربطی داره ؟
سرویس نت شما خوب نیست سرویس دهنده تون رو تغییر بدید ...

واقعا دیگه انجمن تخصصی وب هاستینگ شده کودکستان ! واقعا باید تاسف خورد ...

kool
January 22nd, 2016, 01:22
سلام

29742

برخی مواقع مال من هم سکته میزنه ولی حدود 600 فعلا تا این مقدار تجربه نکردم... قند شکن اینا روی سیستم شما فعال نیست؟

همچنین مخابرات آذربایجان شرقی هم اکنون:

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=153ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=154ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=152ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=152ms TTL=52

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 152ms, Maximum = 154ms, Average = 152ms

Mehrvarzan
January 23rd, 2016, 07:25
به نظرتون این تایپیک زدن داره ؟؟ اینکه الان وضعیت نت شما چی هستش به کسی چه ربطی داره ؟

هر انجمنی به جز قسمت های تخصصی قسمت های دیگه هم داره که برای بچه های کوچکی مثل ماست که داریم بازی میکنیم.
لطفا مزاحم بازی ما نشید که ازتون به مدیر مهد شکایت میکنم.

شما دوست نداری توی این تاپیک ها رو نخون و به شما هم هیچ ربطی نداره که این تاپیک ها زده میشه..
اینجا مدیر داره ایشون صلاح میبینن چطور برخورد کنن نه یه عضو جز.

من بخوام هم میتونم تاپیک جک بزنم به شخص شما هم هیچ ربطی نداره
متوجه شدی؟

T.Toosi
January 23rd, 2016, 09:09

موافقم با شما.

wht خیلی خوبه شما اعصاب نداری یک سر بیا انجمن همسایه ش.ک اونجا سکته میزنید :d

سیدرضا بازیار
January 23rd, 2016, 09:49
من ping 4.2.2.4 رو وارد کردم و بیش از ۳۰ دقیقه هست داره ادامه میده و یه طومار شده. هر چه میام پایین باز هم هست

ourweb
January 23rd, 2016, 09:56
برو تو این سایت شکایت کن در عرض یک هفته کل اون مرکز از این مشکل حل میشه مشکل تو رو هم من داشتم اهواز تا شکایت کردم که کار رسید به کشوندن رئیس مرکز به سازمان تنظیم مقررات الان پینگ من از 130 بالا تر نمی ره دانلود هم در تمام شبانه روز ،450 هست
آدرس سایت
195.ir

Mehrvarzan
January 23rd, 2016, 11:24
برو تو این سایت شکایت کن در عرض یک هفته کل اون مرکز از این مشکل حل میشه مشکل تو رو هم من داشتم اهواز تا شکایت کردم که کار رسید به کشوندن رئیس مرکز به سازمان تنظیم مقررات الان پینگ من از 130 بالا تر نمی ره دانلود هم در تمام شبانه روز ،450 هست
آدرس سایت
195.ir

قبلا این مشکل یه بار بود.. شکایت زدم.. جواب دادم مشکلی کلی هست.. بعد تماس گرفتن گفتن درست شد؟ و رضایت دارین؟ گفتم نه درست شده نه رضایت دارم..
همین >:p

ourweb
January 23rd, 2016, 11:31
تا وقتی که شما رضایت نداشته باشید این شکایت‌های پیگیری هست من به شکلی شد رئیس مرکز آزادی اهواز اومد سازمان تنظیم مقرارت برای این مشکل

فرستاده شده از ALE-L02ِ من با Tapatalk

sssoheil
January 23rd, 2016, 13:59
این مشکلات عادی است .سرویس دهنده های دیگه هم گاهی با این مسائل روبرو هستند.مثل پارس انلاین و ...

farmanrava
January 23rd, 2016, 14:44
هر انجمنی به جز قسمت های تخصصی قسمت های دیگه هم داره که برای بچه های کوچکی مثل ماست که داریم بازی میکنیم.
لطفا مزاحم بازی ما نشید که ازتون به مدیر مهد شکایت میکنم.

شما دوست نداری توی این تاپیک ها رو نخون و به شما هم هیچ ربطی نداره که این تاپیک ها زده میشه..
اینجا مدیر داره ایشون صلاح میبینن چطور برخورد کنن نه یه عضو جز.

متوجه شدی؟

به نظر شما این بخش جزء قسمت هایی هستش که شما در اون بازی کنید ؟ بخش مرکز داده ؟
شما در بخش متفرقه میتونید این چنین تایپیک بزنید نه اینجا !

متوجه شدی؟

متاسف هستم برای طرز ادب و برخورد شما . ادب شما نشانه شخصیت شماست !!!

هر انسانی متناسب با شخصیت خود رفتار میکند ... پست و پاسخ شما نیز خارج از این بحث نمیباشد

به شخص شما هم هیچ ربطی نداره

کافیه تعداد کسانی که پست بنده رو تایید کردند نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که دوستان با صحبت بنده موافق هستند و بنده بیراه خدمت شما چیزی رو عرض نکردم ...

بدرود

- - - Updated - - -

موافقم با شما.

wht خیلی خوبه شما اعصاب نداری یک سر بیا انجمن همسایه ش.ک اونجا سکته میزنید :d

دوست عزیز بحث اعصاب و... نیست ، گرامی در بخش مرکز داده و ارائه دهندگان پهنای باند جای یک پست 4 خطی هستش که شما جای من بودید چه کار میکردید ؟
تنها انجمن تخصصی و رسمی هاستینگ ایران اینجا هستش ، ما به سایت های دیگه چه کار داریم ؟ اگه قرار بود ملاک ما اون سایت ها باشه همونجا فعالیت میکردیم ...

شما یک سر به webhostingtalk.com بزنید ، ببنید آیا همچین پست هایی میبینید ؟ چرا ؟ چون به انجمن تخصصی خودشون احترام میذارن

بنده نیز به عنوان عضوی از این انجمن فقط این مسئله رو گوش زد کردم ... هر انسان عاقلی میدونه که مشکل سرویس دهنده با اعلام به همون سرویس دهنده و در آخر تغییر سرویس دهنده رفع خواهد شد ، نه ایجاد تایپیک های این چنینی که هیچ فایده ای ندارد ...

Mehrvarzan
January 23rd, 2016, 22:45
به نظر شما این بخش جزء قسمت هایی هستش که شما در اون بازی کنید ؟ بخش مرکز داده ؟
شما در بخش متفرقه میتونید این چنین تایپیک بزنید نه اینجا !

متاسف هستم برای طرز ادب و برخورد شما . ادب شما نشانه شخصیت شماست !!!

هر انسانی متناسب با شخصیت خود رفتار میکند ... پست و پاسخ شما نیز خارج از این بحث نمیباشد

کافیه تعداد کسانی که پست بنده رو تایید کردند نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که دوستان با صحبت بنده موافق هستند و بنده بیراه خدمت شما چیزی رو عرض نکردم ...

بدرود

- - - Updated - - -

دوست عزیز بحث اعصاب و... نیست ، گرامی در بخش مرکز داده و ارائه دهندگان پهنای باند جای یک پست 4 خطی هستش که شما جای من بودید چه کار میکردید ؟
تنها انجمن تخصصی و رسمی هاستینگ ایران اینجا هستش ، ما به سایت های دیگه چه کار داریم ؟ اگه قرار بود ملاک ما اون سایت ها باشه همونجا فعالیت میکردیم ...

شما یک سر به webhostingtalk.com بزنید ، ببنید آیا همچین پست هایی میبینید ؟ چرا ؟ چون به انجمن تخصصی خودشون احترام میذارن

بنده نیز به عنوان عضوی از این انجمن فقط این مسئله رو گوش زد کردم ... هر انسان عاقلی میدونه که مشکل سرویس دهنده با اعلام به همون سرویس دهنده و در آخر تغییر سرویس دهنده رفع خواهد شد ، نه ایجاد تایپیک های این چنینی که هیچ فایده ای ندارد ...

اوه یادم رفته بود با یک انسان باشخصیت روبرو شدم