PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس اینترنت شبانه رایگان

Web4
January 21st, 2016, 10:59
سلام

با توجه به اینکه به 2020 زنگ زدم گفتن سرویس فعلیتون تمدید میشه ولی دیگه شبانه رایگان نخواهید داشت ! میخوام تغییر سرویس بدم به یک شرکت دیگه .

اما دوستان شرکت خوب,قطعی خیلی کم + شبانه رایگان ( کاملا رایگان نه 1/3 ) سراغ دارید ؟

ممنون میشم معرفی کنید .

sitetheme
January 21st, 2016, 12:20
سلام

با توجه به اینکه به 2020 زنگ زدم گفتن سرویس فعلیتون تمدید میشه ولی دیگه شبانه رایگان نخواهید داشت ! میخوام تغییر سرویس بدم به یک شرکت دیگه .

اما دوستان شرکت خوب,قطعی خیلی کم + شبانه رایگان ( کاملا رایگان نه 1/3 ) سراغ دارید ؟

ممنون میشم معرفی کنید .

درود، واقعا از برخی در تعجبم که با اینکه میتونن از شرکت های خصوصی سرویس بگیرند اما هنوز در شک هستند که آیا از مخابرات مهاجرت کنند یا خیر!
در طرف دیگر قضیه اما برخی مانند خود بنده حسرت هر سرویس دهنده ای به غیر از مخابرات را می‌خوریم!
اما در رابطه با سوال شما استارتر محترم، نمیشه سرویس دهنده ای رو بطور قطعی پیشنهاد داد، چرا که در انتخاب اپراتور چند عامل مختلف رو باید در نظر بگیرید، تعرفه ها، سرعت ها، نزدیکی دیتاسنتر به محل شما و...
با احترام

peym@n
January 21st, 2016, 12:24
درود
های وب خوبه الان ارزون و کیفیت نسبتا خوبی داره
ولی در حاضر حاضر یک مشکل سراسری که داره از 8 شب تا 2 صبح به شدت کیفیت افت میکنه و اصلا نمیشه سایتی باز گرد
جوری شده که ما از ساعت 8 با وی پی اس کار میکنیم :d
میگن مشکل از منظقه هست ولی این طور نیست همه دوستانی که میشناختم روی های وب بودند از هر منطقه این مشکل مارو داشتند
دانلود شبانه هم بر اساس سرور شما بهتون میده
بنده گه در دانلود شبانه افت سرعت ندارم حتی 1 کیلو بایت
موفق باشید

Web4
January 21st, 2016, 14:05
سرعت ما بین 512 الی 1024 میخوام

قیمت هم معقول

1 تا 7 رایگان باشه

مخابرات خوب بود اگه تمدید میکردن سرویس رو مهاجرت نمیکردم .

1 مگ مخابرات با 8 گیگ ( حدودا ) ترافیک ماهیانه 17.500 شبانه هم رایگان

البته ناگفته نماند که روزها سرعت روی 390 / 400 کیلوبایت بود دانلود در شب 250 کیلوبایت حدودا.( اوایل اینطوری نبود بعدا شب ها سرعت کم شد )

zambi
January 21st, 2016, 14:41

قیمت هم معقول

1 تا 7 رایگان باشه

البته ناگفته نماند که روزها سرعت روی 390 / 400 کیلوبایت بود دانلود در شب 250 کیلوبایت حدودا.( اوایل اینطوری نبود بعدا شب ها سرعت کم شد )

میشه بگید کدوم استان هستید؟

persiancoder
January 21st, 2016, 14:52

قیمت هم معقول

1 تا 7 رایگان باشه

من هم دقیقا همین سرویس شما رو دارم و راه حل:
مخابرات فقط از روی سرویس های یک ماهه شبانه رایگان رو برداشته.
اگر سرویستون رو 3 ، 6 یا 12 ماهه تمدید کنید شبانه رایگان برقرار هست.
من که خودم تغییر سرویس دادم به 3 ماهه و الآن هم دارم استفاده میکنم شبانه رایگان ...

ArkaPayamak
January 21st, 2016, 14:57
حدودا یک سال می‌شه از hiweb سرویس دارم در حال حاضر سرویس 1Mbps دارم ساعت 4 تا 7 صبح هم رایگانه که سرعت دانلود تو این 3 ساعت 250KB تا 300KB هست تو این یک سال تا حالا مشکلی نداشتم و کاملا راضی هستم از نظر قطعی شاید کلا 3 ساعت هم قطعی نداشته تو این مدت

shakib zero
January 21st, 2016, 15:10
درود

آسیاتک سرویس هایی که بالای 10 گیگ حجم بگیرید شبانه رایگان هست ... از لحاظ کیفیت و سرعت شبانه بسیار عالی هست

salar123
January 21st, 2016, 15:18
اگه میخوای یه دانلود شبانه خوب داشته باشی شاتل بگیر 3 یا 4 هزار تومن اضافه بر طرح ازت میگیرن شبانش فوقلاده هست. سرعت دانلود منیجر 300 تا 800
های وب هم شبانه داره خب این شرکت از شاتل ارزونتره ولی فقد 3 ساعت شبانه داره. سرعت شبانه هم 1/4 شاتل هست. سرعت دانلود منیجر 150 تا 250

و خدا بیامورزه زهاکیش رو من تو 3 ماه نامحدود 40 هزار تومنیش 1 ترا با سرعت 400 دانلود کردم. پدر شرکتو در اوردیم :)

shakib zero
January 21st, 2016, 15:21
مشکل شاتل اینه که یه مقدار مشخصی شبانه مصرف داشتید یا حس شد زیاده روی میکنید سرعت بشدت محدود میشه ...

آسیاتک شبی 3 تا 4 گیگ دانلود کنید با خیال راحت

salar123
January 21st, 2016, 15:24
تا جایی که بنده میدنم این مشکل 6 ماهه حل شده. و دوستان بنده دارن ماهی 250 تا 300 گیگ با شبانه دانلود میکنن و هنوز محدود نشدن.

Web4
January 21st, 2016, 18:23
من هم دقیقا همین سرویس شما رو دارم و راه حل:
مخابرات فقط از روی سرویس های یک ماهه شبانه رایگان رو برداشته.
اگر سرویستون رو 3 ، 6 یا 12 ماهه تمدید کنید شبانه رایگان برقرار هست.
من که خودم تغییر سرویس دادم به 3 ماهه و الآن هم دارم استفاده میکنم شبانه رایگان ...
نظر جالبی بود :->
احتمال زیاد این اپراتور برای یک ماه گفته شبانه رایگان ندارید .

حدودا این برداشتن ژانر از روی خط و راه اندازی مجدد چقدر طول میکشه ؟

peym@n
January 21st, 2016, 18:27
اگه میخوای یه دانلود شبانه خوب داشته باشی شاتل بگیر 3 یا 4 هزار تومن اضافه بر طرح ازت میگیرن شبانش فوقلاده هست. سرعت دانلود منیجر 300 تا 800
های وب هم شبانه داره خب این شرکت از شاتل ارزونتره ولی فقد 3 ساعت شبانه داره. سرعت شبانه هم 1/4 شاتل هست. سرعت دانلود منیجر 150 تا 250

و خدا بیامورزه زهاکیش رو من تو 3 ماه نامحدود 40 هزار تومنیش 1 ترا با سرعت 400 دانلود کردم. پدر شرکتو در اوردیم :)
ببخشید کدوم شرکت زها کیش؟

salar123
January 21st, 2016, 18:29
15 روز مخابرات - بین 24 ساعت تا 15 روز بسته به isp بعدی.

- - - Updated - - -

ببخشید کدوم شرکت زها کیش؟

دیگه سرویس نمیده ورشکست شد مخصوص استان های گیلان و لرستان بود.

peym@n
January 21st, 2016, 18:30
15 روز مخابرات - بین 24 ساعت تا 15 روز بسته به isp بعدی.

- - - updated - - -

دیگه سرویس نمیده ورشکست شد مخصوص استان های گیلان و لرستان بود.

حیف شد :d

farmanrava
January 21st, 2016, 18:34
سلام

ممنون میشم معرفی کنید .

در رتبه اول شاتل .
البته مصرف شبانه بالا شما رو محدود خواهند کرد . اینکه دوستان میگن محدود نشدیم شانسی هستش ... این قانون شاتل هستش نه مشکل ! هر زمان ممکنه برای شما اجرا کنه !

در رتبه دوم آسیاتک ...
البته سرویس های رایگان شبانه اش گرونه .
سرویس 256 با 10 گیگ ترافیک ماهانه از ساعت 2 تا 8 شب رایگان ماهانه حدودا 36 در میاد

موفق باشید

OmidX
January 21st, 2016, 18:38
سلام

ممنون میشم معرفی کنید .

شاتل ، از هر نظر بهترین ه ... من تو این ده روزی ک رو شاتلم نزدیک ب ۶۰ گیگ دانلود داشتم ، هیچ مشکلی هم نبوده :دی

قبلا از آسیاتک نت داشتم ک واقعا پدر درمیاورد ...

fireserver
January 21st, 2016, 19:06
سلام

ممنون میشم معرفی کنید .

می توانید از سرویس های آسیاتک استفاده کنید همکارم رازی هستش هم از سرعت هم از آپتایم

سرویس چلچله خرید کرده می توانید در لینک زیر نیز مشاهده فرمائید شبانه رایگان نیز دارد

http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

قزوین هاست
January 21st, 2016, 20:45
با سلام
کدام استان تشریف دارید؟
من به شما فن آوا را پیشنهاد می دهم.

Arminit
January 22nd, 2016, 01:48
سلام

هیچ کجا نرید به جز شاتل

یکی از دوستان گفتن که 2 تا 8 صبح رایگانه

در صورتی که شاتل 1 تا 8 رایگانه

محدود میکنن اگر زیاد مصرف کنید و مداوم

میتونید با دانلود منیجر دانلود کنید یه 1 ساعتی استراحت بدید دوباره از اول

sssoheil
January 22nd, 2016, 12:41
سلام

عملا یواش یواش سرویس شبانه هم جمع میشه.پارس انلاین که برداشته!

n4ser
January 22nd, 2016, 12:48
خوبه اگر شبانه میخواهیدبه نطر من فن اوا و اینکه اگر سرعت پایین بود یک اکانت pptp سرور ایرانی بگیرید وصل بشید سرعتتون چندین برابر میشه چون این شرکت از همه نطر تست شده و بالاترین سطح اپتایم رو داره فقط این نکته رو توجه کنید اگر مقادیر snr margin / line atention به میزان مناسب نبود در تماس بگییرید پرو فایلتون عوض کنند

profosor
January 22nd, 2016, 20:03
فکر کنم با برداشتن محدودیت های جهانی اینترنت شبانه عملا مفهومشه از دست بده چون اینترنت روزانه ارزانتر و پرسرعت تر ارائه خواهد شد به مرور