PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در انتخاب نام تجاری برای شرکتی نو پا

Mr-H
January 21st, 2016, 00:25
با سلام

دوستان عزیز، تیم ما جهت پیشبرد کارهای خود شرکتی تاسیس کرده با نام " _ایده _یابان _راه _اندیشه _ناب = (_ایران) " ! ، به دلیل طولانی بودن نام اصلی شرکت به دنبال یک نام کوتاه جهت تبلیغات، راه اندازی سایت و معرفیه آسان تر شرکت هستیم (نام تجاری) شخصا 3-4 روز هست که دنبال نامی جالب هستم اما متاسفانه یا گزینه مناسب پیدا نشده و یا اگر هم پیدا شده دامین .com نام مورد نظر ثبت شده !

لذا از همه دوستان عزیز تقاضا دارم اگر اسمی مناسب برای شرکتی کامپیوتری با موضوع تخصصی امور کامپیوتر در نظر دارن پیشنهاد بدهند و ما را در این راه یاری فرمایند...

موضوع کاری شرکت:

ایده پردازی، راه اندازی و پشتیبانی وب سایت، برنامه نویسی به زبان ها مختلف، شبکه، دوربین مدار بسته، تلفن سانترال، امنیت، طراحی، تجارت الکترونیک و دیگر موضوعات تخصصی ...
--------------------------

کلماتی که بهتر است در نام پیشنهادی باشن:

ایده، تکنولوژی، وب، آبی، ناب، راه، اندیشه، برتر، آسیا، شبکه، پرشین، پارس، ایران

پیشاپیش از پیشنهاد های ارزشمندتون سپاس گذاریم.

قابل ذکر است که درصورت تمایل با دوستانی که قصد هرگونه همکاری با ما در استان های مرکزی، تهران، البرز و قم را دارند مشتاقانه استقبال می شود.

بخشی از آگهی تاسیس شرکت برای علاقه مندان ضمیمه تاپیک شده است.

Alireza_H
January 21st, 2016, 00:48
سلام

انتخاب نام تجاری (برند) کار مشکلی هست. باید زمان زیادی بگذارید. ولی اگر یک عبارت عمومی به آن وصل کنید، احتمالا به راحتی بتوانید یک ترکیب خوب پیدا کنید. نترسید و کمی هم ذوق به خرج بدید! کمی در زمینه انتخاب اسم در اینترنت جستجو کنید.

یا علی

Mr-H
January 21st, 2016, 00:51
سپاس بابت دلگرمیتون، اسم های خاصی هستند که در نظر داریم اما اولویت با اسم ها مرتبط به کار هست برای همین دنبال پیشنهاد هستیم...

Alireza_H
January 21st, 2016, 02:01
سلام

به شما پیشنهاد می کنم، به طور جداگانه اسم های پیشنهادیتون رو به افراد بدید و بیشتر در ارتباط با حس اونها به اسم شما سئوال کنید. البته خیلی جزئیات دیگه هست، مانند دامنه، نگارش یگانه، عدم نزدیکی به برندهای خیلی معروف و...

یا علی

Mr-H
January 21st, 2016, 12:05
متاسفانه به دلیل سؤاستفاده برخی افراد سود جو نمی تونیم نام های مورد نظرمون رو به صروت عمومی اعلام کنیم ...

دوستان منتظر پیشنهادات شما هستیم ...