PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای مدرک

bps
October 11th, 2010, 16:21
سلام
من دانشجو هستم و میخوام یه سری مدرک بگیرم.
در ضمن من حتی آی سی دی ال هم ندارم !
خواهشا یه راهنمایی کنید به ترتیب چه کلاسهایی رو برم که به درد اشتغال بخوره و به کارم بیاد.

Online24
October 11th, 2010, 16:56
علاقه مند به چه زمینه ای هستید ؟

shamimi
October 11th, 2010, 17:14
از همون icdl شروع من

sshiran
October 11th, 2010, 18:07
بهترین کار اول تصمیم بگیرید که در چه ضمینه ای میخواید بعد رفتن به کلاس های سازمان فنی حرفه ای هست که مدرکش لا اقل به به دردی بخوره.

bps
October 11th, 2010, 18:59
اینترنت ُو مساپل مربوطش ولی خب اگه میشه یه نقشه راهی !!!!! به من بدید تا بدونم چیکار کنم.
در ضمن اگه مثلا میگید فلان کلاس بگید کدوم آموزشگاه تهران

Online24
October 11th, 2010, 19:16
اینترنت و مسایل مربوطش به نظرتون زیادی گسترده نیست ؟

در مرحله اول هدف گذاری درست کنید .

توانایی ها و علایق خودتون رو حتما ذکر کنید ...

دانشجو رشته های مرتبط با کامپیوتر که نبودید ؟؟

bps
October 11th, 2010, 19:22
نه ولی بسیار علاقه دارم و حدودا 5-6 سال هست که با اینترنت دارم سرو کله میزنم !

Rezash
October 11th, 2010, 20:03
امنيت ، برنامه نويسي ، طراحي، و غيره و غيره
به نظر من هم بهتره ابتدا تصميم بگريد براي چي مدرك رو ميخوايد
براي استخدامي ميخواهيد يا فقط از روي علاقه ؟
براي استخدامي و اين قبيل مدرك icdl رو تقريبا اكثر مراكز مرتبط با كامپيوتر يك لازمه مي دوند و در مراحل تخصصي تر ساير مدارك
با اين اطلاعات هر فرد ميتونه فقط علاقه شخصي خودش رو به شما معرفي كنه كه قاعتا فايده چنداني نخو.اهد داشت.

alisc
October 12th, 2010, 10:57
سلام
من دانشجو هستم و میخوام یه سری مدرک بگیرم.
در ضمن من حتی آی سی دی ال هم ندارم !
خواهشا یه راهنمایی کنید به ترتیب چه کلاسهایی رو برم که به درد اشتغال بخوره و به کارم بیاد.

ببین دوست عزیز کامپیوتر 100 تا رشته هست و مدارک زیادی برای وجود داره .

مدارک رایج :

سطح مقدماتی :

1. رایانه کار درجه 2
2. رایانه کار درجه 1
3. ویژوال بیسیک
4. مهارت های هفتگانه icdl
5. Icdl 2007

سطح حرفه ای ( فوق حرفه ای ) :

1. کاردان شبکه ccna ( سیسکو )
2. کارشناس شبکه ccnp ( سیسکو )
3.mcitp
4.mcse

شما هر کدام از دوره های سطح مقدماتی رو که پاس کنید ، به شما گواهی نامه میدهند .

اگر اون سطه مقدماتی ها رو بلد هستید ، نیازی نیست به آموزشگاه مراجعه نمائید ، در اطراف محل س***ت خود یک جایی هستد به نام " مجتمع فنی و حرفه ای " نه فنی حرفه ای مدرسه ها ! فنی و حرفه ای کل . اونجا تشریف میبرید ، ثبت نام می کنید و امتحان میدید . ( البته الان ارجا دادن به مرکز پست ، الان شما تشریف ببرید ، مجتمع فنی و حرفه بهتون میگن چی کار کنی .
اتفاقا ثبت نام icdl فکر کنم تا 25 وقت داره !

اگر شما گواهینامه های : رایانه کار درجه2 . رایانه کار درجه 1. ویژوال بیسیک را بگیرید ، به یکی از مدرسه های شبانه مراجعه کنید ، در صورت تمایل اونها رو از شما گرفته و با دروس امتحانی شما تطبیق زده و به شما مدرک : دیپلم کامیپوتر ( کارودانش ) اعطا می کنند .

برای شروع شما از همین راینه کار درجه 2 شروع کنید . باز هم اگر سوالی بود درخدمتتون هستم .

bps
October 12th, 2010, 11:18
lمگه رایانه کار درجه2 همون icdl 2نیست؟
من برای شغل میخوام ولی علاقه شدیدی هم دارم !

Rezash
October 12th, 2010, 11:33
چرا ،‌رايانه كار همون icdl هست
داشتن اين مدرك حداقل نياز براي استخدامي اكثرا ادارات هست ، يكي از اقوام من ميخواست نيروي انتظامي استخدام بشه ، با اينكه كارش هيچ ربطي نداشت مجبورش كردند بره مدرك icdl رو بگيره و سه ماهي رفت دوره ديد ... اينجور مدارك رو بايد قبل از زمان استخدامي آدم بگيره كه فردا بخاطر يك مدرك ساده كارمون لنگ نمونه.

bps
October 12th, 2010, 11:54
ممنوناز راهنماییتون
ایشالله اینا رومیگیرم.
بعد این چه مدرکی ؟
خواهشا نگید که تو برو این رو بگیر بعد بیا بگو بعدی چی !
بفرماپید من میخوام تصمیماتی بگیرم که خب لازم هست بدونم

alisc
October 12th, 2010, 15:09
lمگه رایانه کار درجه2 همون icdl 2نیست؟
من برای شغل میخوام ولی علاقه شدیدی هم دارم !

نه ، دو مدرک جداگانه هست ! ( مباحثش یکی است )

راینه کار درجه 2 با icdl هیچ فرقی نداره ، اما راینه کار درجه 2 یک مدرک داره ، icdl هم مدرک جداگانه :)

برای شغل شما نمیتونی رایانه کار ببری ، باید مدرک icdl بگیری !

رایانه کار درجه 2 و رایانه کار درجه 1 برای دیپلم کامپیوتر هست . ادارات گواهی نامه رایانه کار را قبول ندارند ، فقط گواهی نامه icdl را قبول دارند .

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

ممنوناز راهنماییتون
ایشالله اینا رومیگیرم.
بعد این چه مدرکی ؟
خواهشا نگید که تو برو این رو بگیر بعد بیا بگو بعدی چی !
بفرماپید من میخوام تصمیماتی بگیرم که خب لازم هست بدونم

نگاه کنید ، مثل مدرسه نیست که مدارم گام به گام باشه ، فقط مدارک سیسکو پیش نیاز میخوان همین !

شما هر مدرکی رو که دوست داشته باشید میتونید بگیرید ،

بعد از گرفتن این مدرک میتونید ، برید : برنامه نویسی بگیرید ، طراحی سایت بگیرید ، مالتی مدیا ( چند رسانه ای ) بگیرید ، تصویر ازی رایانه ای بگیرید و . . . . .

دیگه میل خودتونه ،

bps
October 13th, 2010, 12:04
میدونم گام به گام نیست ولی میخوام مثلا بگید اول نتورک+ بعد فلان فلان اینجوری !
چیزی که من دوست دارم شاید چیزه به دردنخوری باشه

alisc
October 13th, 2010, 15:24
میدونم گام به گام نیست ولی میخوام مثلا بگید اول نتورک+ بعد فلان فلان اینجوری !
چیزی که من دوست دارم شاید چیزه به دردنخوری باشه

عرض کردم خدمتتون دوست عزیز :)

شما اول برید گواهی نامه icdl بگیرید مدت زمان : نهایت 2 ماه
بعد برید گواهینامه رییانه کار درجه 2 - درجه 1 - ویژوال بیسیک رو بگیرید ( از icdl معتبر تر هست ، اما ادارات قبولش ندارن ! ) مدت زمان : نهایت 8 ماه - بدون آموزش : 3 ماه
بعد تشریف ببرید ، گواهینامه برنامه نویسی پایگاه داده ها رو بگیرید . مدت زمان : نهایت 6 ماه - بدون آموزش : 2 ماه
بعد برید گواهینامه مدارک سیسکو رو بگیرید . مدت زمان : فکر کنم 1 سال

گواهینامه های ( طراحی سایت ، مالتی مدیا ( تصویر سازی ) و . . . ) هم هست اما فکر نکنم بدرد بخوره ! اگر دوست دارید میتونید اینها رو هم بگیرید .

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

بهترین مدرک " مدارک بین المللی سیسکو " هست . ( برخی از آموزشگا ها آموزش رو به شما میدن ف بعد برای آزمون شما رو به ترکیه یا پاکستان میفرستند ، اونجا آزمون میدید ( البته الان دیگه اینجوری نیست ، الان اکثرا همینجا آزمون رو برگذار می کنند ، ولی مدارک بین المللی میدن ،
الان مجتمع فنی و حرفه ای تهران ، از دانشگاه Napier انگلستان مدرک میده .

به نظرم هیچ مدرکی ، سیسکو نمیشه ، عالیه ! ( برای سیسکو ، کار فراوونه )