PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال:نحوه آپدیت سایت های بزرگ

rezapj
January 20th, 2016, 13:33
سلام من سوال داشتم که سایت های بزرگ دانلود - عکس - موزیک - فیلم چطوری سایت هاشون با این حجم بالای اطلاعات آپدیت و بروزرسانی میکنن ؟
با این قیمت اینترنت و حجم یک روز دانلود و آپلود داشته باشیم برامون بین 50 -100 تومن 10 - 30 گیگ در میاد

مثلا سایت دانلود بازی و دانلود نرم افزار که یک نرم افزار تخصصیشون بالای چند گیگ .با این سرعت ها که اصلا نمیشه اپلود کرد

و مخصوصا سایت های عکس بزرگ که حجم عکس های بالا و باکیفیت دارن نه سایت های درپیتی کپی پیس

چون خودم سایت عکس دارم .چندسالی نامحدود داششتم الان به پست مخابرات خوردم و نمیتونم آپ کنم (1سال آپ نشده)

s0NY
January 20th, 2016, 13:35
سرور مجازی
نیاز نیست دانلود کنند و مجدد اپ کنند

rezapj
January 20th, 2016, 14:06
نه عزیز من خودم vps - vds و .. میدونم .یک سیستم کولو دارم زیرساخت برای گیم سرور

فقط اینکه بقیه چیکار میکنن نمیدونستم . مثلا من توی سیستم خودم VPS چون داخلی بازم با اون پهنای باند به صرفه نیست اما سرعت خوبه برای مشاهده داخل سرور یک مدت تست کردم .چون کار من عکس هست بعد از دانلود عکس ها باید اونهارو ببینم و دسته بندی کنم
یعنی یجورایی دونه دونه باید باز بشن و انگار دارن دانلود میشن . باید چند نرم افزار نصب بشه .مثلا فتوشاپ که با سرویس معمولی نمیشه این نصب کرد

دونه دونه عکس هارو حداقل باید تا اندازه نصفه صفحه ببینم .هرکدوم باید باز بشه فتوشاپ بعضی ها ویرایش بشه و بعد آپلود بشه دسته دسته

پیشنهادتون واس من چیه ؟ بخام منابع جمع کنم حداقل در روز 5 گیگ دانلود دارم
و مشکل دوم اینه برای جمع آوری عکس باید وبگردی کنم که ببینم عکس ها کدوم بهتره .خوب با سیستم خودم بگردم خوب عکس که باز بشه انگار دانلود شده دیگه .اگ با سرور وبگردی کنم هم تو سرور دانلود شده هم اینکه بخام ببینم عکس توی وب انگار برای منم دانلود میشه دیگ که ببینم
و اینکه اصلا توی vps نمیششه وبگردی کرد هرصفحه ای باز میکنی فریم فریم باز میشه .خدا نکنه سرعت نت هم کم باشه

پیشنهاد !|

salar123
January 20th, 2016, 20:24
سلام پیشنهاد بنده به شما اینتر که اینترنت اختصاصی بگیرید.
سرعت از 10 مگ تا 1 گیگ بسته به بوجه شما.
بنده اخرین باری که رفتم بگیرم 20 مگ سرعت با 100 گیگ ترافیک رو ماهی 150 هزار تومن بهم قیمت دادن.
تجهیرات هم یه point وایرلس میخوای که از 250 هزار تومن شروع میشه تا 1 تومن .
و روی 250 هزار تومنی شما میتونی تا 100 مگابیت سرعت بگیری.

mtbirir
January 20th, 2016, 21:42
یه جوری از سرورت به دفترت پوینت تو پوینت بزن مثلا کلو در زیرساخت از شرکتی بگیر که فیبر دارک تا زیر ساخت داره و شما میتونی به دکلش لینک بزنی و مستقیم به سرور وصل بشی نه اینکه ماهی چند میلیون پول اینترنت بدی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Rezash
January 20th, 2016, 21:44
برای سایت فیلم لازم نیست فیلم رو باز کنند و ببینید در vps
با نرم افزارهای تورنت دانلود می کنند و ارسال می کنند
حتی میشه با یک ربات لینک های فیلم رو استخراج ، دانلود ، واترمارک، اسکرین شات و نهایتا آپلود کرد ! بدون دخالت انسان ! فقط خود مطلب رو یوزر میذاره یا حتی در مواردی همون رو هم ربات کپی پیست می کنه !

SamaN DL
January 21st, 2016, 18:44
برای سایت فیلم لازم نیست فیلم رو باز کنند و ببینید در vps
با نرم افزارهای تورنت دانلود می کنند و ارسال می کنند
حتی میشه با یک ربات لینک های فیلم رو استخراج ، دانلود ، واترمارک، اسکرین شات و نهایتا آپلود کرد ! بدون دخالت انسان ! فقط خود مطلب رو یوزر میذاره یا حتی در مواردی همون رو هم ربات کپی پیست می کنه !

با درود

گرامی نمونه ای از این ربات دارید؟

Rezash
January 25th, 2016, 22:22
با درود

گرامی نمونه ای از این ربات دارید؟

قبلا برای چند تورنت اختصاصی با ترکیب php + nginx و یک سری نرم افزارهای ویندوز نوشته بودم ولی سایت ها الان داون هستند و متاسفانه نمونه ی انلاینی در دسترس ندارم

AbtinServer
January 26th, 2016, 03:45

فقط اینکه بقیه چیکار میکنن نمیدونستم . مثلا من توی سیستم خودم VPS چون داخلی بازم با اون پهنای باند به صرفه نیست اما سرعت خوبه برای مشاهده داخل سرور یک مدت تست کردم .چون کار من عکس هست بعد از دانلود عکس ها باید اونهارو ببینم و دسته بندی کنم
یعنی یجورایی دونه دونه باید باز بشن و انگار دارن دانلود میشن . باید چند نرم افزار نصب بشه .مثلا فتوشاپ که با سرویس معمولی نمیشه این نصب کرد

دونه دونه عکس هارو حداقل باید تا اندازه نصفه صفحه ببینم .هرکدوم باید باز بشه فتوشاپ بعضی ها ویرایش بشه و بعد آپلود بشه دسته دسته

و مشکل دوم اینه برای جمع آوری عکس باید وبگردی کنم که ببینم عکس ها کدوم بهتره .خوب با سیستم خودم بگردم خوب عکس که باز بشه انگار دانلود شده دیگه .اگ با سرور وبگردی کنم هم تو سرور دانلود شده هم اینکه بخام ببینم عکس توی وب انگار برای منم دانلود میشه دیگ که ببینم
و اینکه اصلا توی vps نمیششه وبگردی کرد هرصفحه ای باز میکنی فریم فریم باز میشه .خدا نکنه سرعت نت هم کم باشه

پیشنهاد !|

برای موارد داخلی مثل این موارد و گیمینگ های داخلی 100% از سرورهای نامحدود استفاده می شود.

sssoheil
January 26th, 2016, 13:58
درود

با توجه به توصیه همکارمون میشه از سرورهای نا محدود برای دانلودها و جمع اوری ارشیو و اپلود کردن روی سایت استفاده کرد.

Majiiid
January 26th, 2016, 21:59
دوست عزیز سایت های تخصصی عکس بیشتر از اسکریپت ویرایش تصاویر استفاده میکنن(اسکریپت ویرایش تصویر) مخصوصا منابع و سایت های خارجی
من همچین اسکریپتی در فروشگاه های ایرانی دیدم

taba2000
January 26th, 2016, 22:42
سلام پیشنهاد بنده به شما اینتر که اینترنت اختصاصی بگیرید.
سرعت از 10 مگ تا 1 گیگ بسته به بوجه شما.
بنده اخرین باری که رفتم بگیرم 20 مگ سرعت با 100 گیگ ترافیک رو ماهی 150 هزار تومن بهم قیمت دادن.
تجهیرات هم یه point وایرلس میخوای که از 250 هزار تومن شروع میشه تا 1 تومن .
و روی 250 هزار تومنی شما میتونی تا 100 مگابیت سرعت بگیری.

دوست عزیز میشه بگی از کجا گرفتی شما که این حرف رو میزنی - نت اختصاصی متقارن (یک به یک ) سرعت 2 مگابیت نامحدود ماهی 1.5 میلیونه - شما 20 مگابیت با 100 گیگ در ماه اونم اختصاصی گرفتی 150 هزار تومان؟؟!!
اگه کسی همچین سرویس رو داره همین فردا بیاد برای من نصب کنه .. اینترنت اشتراکی هم این قیمت نمیدند چه برسه به اختصاصی
الان 100 مگابیت اختصاصی شاتل نامحدود ماهی 60 میلیونه .

bigm
January 26th, 2016, 23:14

پیشنهاد !|
یک پیشنهاد ساده
یک اینترنت اسیاتک بگیرید 128 نا محدود
و یک سرور اسیاتک (حداقل 500 گیگابایت پهنای باند داره)
روی سرور از شبکه های v@p@n استفاده کنید
چون اسیاتک سرعت درون شکبه اش لیمت نداره میتونید به راحتی با حداکثر سرعت و با توجه به محدودیت حجمی وبگردی کنید در این حالت با توجه به پورت خوب سرور ها از لحاظ پینگ هم بهتر میشه وضعیت اینترنت شما
(یعضی از دوستان از این روش استفاده میکنند و خیلی هم مفیده فقط مشکل بنده این که در اینجا اسیا تک پورت نداره وگر نه خودم هم استفاده میکردم)
در مورد عکس ها اول سایز عکس مهمه دوم سیستم فشرده ساز معمولا سایت های با وردپرس یه سایز عکس کوچک حدود 600*400 رو برای مطلب استفاده میکنند و از طرفی حداکثر عکس رو با استفاده از افزونه ها فشرده میکنند و باعث میشه که عکسی که بازدید کننده (شما) میبینید سبک باشه
قصد افر دادن ندارم و فروشنده هم نیستم
شما میتونید در این لینک (http://www.asiatech.ir/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-Virtual-Private-Server) قیمت هاش رو ببینید (سرور مجازی)