PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند یوزر کردن ویندوز 7 برای لبتاپ ضرری دارد ؟

<?php?>
January 20th, 2016, 11:27
من سیستم عامل ویندوز 7 خودمو بهش یه یوزر دیگه اضافه کردم - به طوری که وقتی وارد اون یوزر میشی کلا همه چیز عین روز اولی هست که ویندوز 7 رو نصب کردی و هیچ بانک اطلاعاتی از یوزر اولیت توش نیست و از اول میتونی ویدوز رو باب میل خودت بچیینی .

من قبلا شنیده بودم که اگر ویندوز رو چند یوزره بکنیم به cpu فشار وارد میشه و یا حتی به مرور زمان لبتاپ یا pc ممکنه بسوزه . نمیدونم چقدر این شایعه درسته

از دوستانی که اطلاعات وسیع تری دارند - نظرتون چیه؟

taksis
January 20th, 2016, 11:57
اینطور باشه که همه ادارات باید سه ماه یکبار کل سیستم هاشونو عوض کنن!
اغلب نرم افزار ها هم به این شکله که مثلا اگر داخل user1 برنامه در حال اجرا باشه داخل user2 اجرا نمیشه که فشار وارد بشه

fireserver
January 20th, 2016, 14:10
اینطور باشه که همه ادارات باید سه ماه یکبار کل سیستم هاشونو عوض کنن!
اغلب نرم افزار ها هم به این شکله که مثلا اگر داخل user1 برنامه در حال اجرا باشه داخل user2 اجرا نمیشه که فشار وارد بشه
سلام

جسارت نباشه دوست عزیز ولی ادارات و سازمان ها در داخل یک سیستم عامل چند یوزر ایجاد نمی کنند ! شبکه ی آن ها به صورت دومین کنترلر می باشد !

دومین کنترلر نیازمند یک سرور قدرتمند جهت مدیریت کاربران نیز می باشد ! یعنی عمل authorization یوزر ها در سرور انجام می شود و پروفایل یوزر ها در سرور قرار دارد !

کاری که استارتر تاپیک فرمودند به صورت لوکال می باشد

چند یوزر شدن کمی سیستم عامل را سنگین تر می کند البته در صورتی که سخت افزار شما قدرتمند باشد موردی پیش نمیاد ! ولی تا به حال نشنیده بودم که چنین کاری منجر به سوختن پردازنده بشه :)

navid2zp
January 20th, 2016, 14:45
برای سیستم های خانگی که فقط یک یوزر استفاده می کنه و همزمان چند یوزر کار نمی کنن فشاری وارد نمیشه
فقط پروفایل جدید ایجاد میشه و تتنظیمات و ... جدا سیو میشه

farhadhelix
January 23rd, 2016, 01:48
شما که نمیخوای همزمان 5 نفر با سیستمتون کار کنن.
فقط همونطور که دوستمون گفت یک پروفایل جدید تو سیستم باز میشه برای یوزر جدید.
شما 1000 تا یوزر بسازی مشکلی پیش نمیاد اگر قرار باشه در زمان واحد فقط یک یوزر به سیستم متصل بشه

novinmarketing
January 23rd, 2016, 14:43
دوست عزیز کاش قشنگ توضیح می دادید