PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش حضوری 0 تا 100 کسب درامد اینترنتی - آموزش و مشاره با 9 سال سابقه خدمت هاستینگ

rahahosting
January 19th, 2016, 18:27
سلام برای 1 هفته حضوری از ان دسنه از دوستانی که در تهران و کرج هستند

آموزش تلیغات شما در گوگل . یاهو . بینگ به ظور مستقیم با 50% تخفیف برای 100 دلار فقط 50 دلار پرداخت کنید
آموزش در 30 روز سایت خود را در صفحه گوگل بیاورید ;تضمین شده
مشاور فنی تجارت شما - کسر هزینه های اضافی سرور های شما
آموزش گرفتن 20% تخفیف از تمامی دیتاسنتر ها حتی سخترین دیتا سنتر ها - و خرید بدون واسطه از دیتا سنتر ها
آموزش باز کردن حساب paypal verfy شده تضمین 99% بدون لیمیت - تنها با هزینه 35 هزار تومن
آموزش نصب انواع وب سرویس و بهینه سازی آن Apache,Nginx,اموزش نصب تمام سیستم عامل ها و همه مجازی ساز ها
آموزش درامد ماهانه 700 هزار تومن با سرمایه 200 هزار تومنی - درامد تضمینی از ماه دوم !!

هزینه تمامی اموزش ها 500 هزار تومان

almandata
January 19th, 2016, 19:03

نمونه کار موجوده؟

rahahosting
January 20th, 2016, 16:33

نمونه کار موجوده؟

بله چون نمیتونم برای عموم بزارم برای شما پ.خ شد 3 مورد !

- - - Updated - - -

از فردا تا 7 روز هستم کسی بود؟

hadi222
April 22nd, 2016, 12:13
اینا رو برای من اطلاعاتشو بفرستین لطفا

آموزش تلیغات شما در گوگل . یاهو . بینگ به ظور مستقیم با 50% تخفیف برای 100 دلار فقط 50 دلار پرداخت کنید
آموزش نصب انواع وب سرویس و بهینه سازی آن Apache,Nginx,اموزش نصب تمام سیستم عامل ها و همه مجازی ساز ها

rahahosting
April 22nd, 2016, 19:15
اینا رو برای من اطلاعاتشو بفرستین لطفا

ظرفیت صندوق پیام های خصوصی hadi222 اتمام یافته است و تا زمانی که اقدام به خالی کردن صندوق نکند نمیتواند پیام خصوصی جدیدی بپذیرد.

ahmad19
July 15th, 2016, 05:09
سلام برای 1 هفته حضوری از ان دسنه از دوستانی که در تهران و کرج هستند

مشاور فنی تجارت شما - کسر هزینه های اضافی سرور های شما
آموزش گرفتن 20% تخفیف از تمامی دیتاسنتر ها حتی سخترین دیتا سنتر ها - و خرید بدون واسطه از دیتا سنتر ها
آموزش باز کردن حساب paypal verfy شده تضمین 99% بدون لیمیت - تنها با هزینه 35 هزار تومن
آموزش درامد ماهانه 700 هزار تومن با سرمایه 200 هزار تومنی - درامد تضمینی از ماه دوم !!

هزینه تمامی اموزش ها 500 هزار تومان

شما به شیوه خودت آموزش می دی ؟ پول از مردم بگیر و بپیچ
این که دیگه اینقدر نوشتن و توضیحات نمی خواد شما خودت استادی توش

rahahosting
November 17th, 2017, 14:56
اپ شد پست اگر کسی نیار داره اعالام کنه

Farid Saadat
November 17th, 2017, 16:03
یاد یک موضوعی میافتم که طرف گفته بود آموزش پولدار شدن در یک روز و محل کنفرانس هم فلان جا... همه ملت رفتن و اون شخص رفت روی صحنه گفت خب دوستان، الان من از 10000 نفر نفری 10 دلار گرفتم و میلیونر شدم... این هم راه پولدار شدن.
شما که همه این موارد رو وارد هستید و تدرسی می کنید چرا اینقدر شاکی دارید؟ چرا خودتون بیزینستون شکست خورده؟ شما که می تونید 20% تخفیف بگیرید از دیتاسنتر ها، از هتزنر سرور با 20% تخفیف ارائه کنید مطمئنا خیلیا ازتون خواهند خرید! شما که می تونید در یک هفته سایت رو بیارید صفحه یک گوگل، یک سایت سئو بزنید و مشتری جذب کنید! مشاوره اگر بلد هستید بدید، ابتدا خودتون موفق باشید شاید این روش بتونه کمک کنه به جلب مشتری.
هدف کمک و راهنمایی به شما بود، نه به انحراف کشیدن تاپیک.

با احترام.

ahmad19
November 17th, 2017, 16:09
یاد یک موضوعی میافتم که طرف گفته بود آموزش پولدار شدن در یک روز و محل کنفرانس هم فلان جا... همه ملت رفتن و اون شخص رفت روی صحنه گفت خب دوستان، الان من از 10000 نفر نفری 10 دلار گرفتم و میلیونر شدم... این هم راه پولدار شدن.
شما که همه این موارد رو وارد هستید و تدرسی می کنید چرا اینقدر شاکی دارید؟ چرا خودتون بیزینستون شکست خورده؟ شما که می تونید 20% تخفیف بگیرید از دیتاسنتر ها، از هتزنر سرور با 20% تخفیف ارائه کنید مطمئنا خیلیا ازتون خواهند خرید! شما که می تونید در یک هفته سایت رو بیارید صفحه یک گوگل، یک سایت سئو بزنید و مشتری جذب کنید! مشاوره اگر بلد هستید بدید، ابتدا خودتون موفق باشید شاید این روش بتونه کمک کنه به جلب مشتری.
هدف کمک و راهنمایی به شما بود، نه به انحراف کشیدن تاپیک.

با احترام.

ایشون هنوز بعد از دو سال نیاورده پول ما رو برگردونه
الان می خواد بقیه رو پولدار کنه
هدف از گفتن این جمله هم کمک به گرفتن پولم بود که دوساله فقط براش وعده می ده و نه چیز دیگه