PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با www

d56
October 11th, 2010, 01:07
با سلام

دوستان عزیز سایت من با 3 تا دبلیو اصلا بالا نمیاد ولی بدون دبلیو بالا میاد. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Aria
October 11th, 2010, 01:09
سلام.

اگر سیستم عامل و نوع control panel و ... رو مشخص کنید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد.

با تشکر.

Online24
October 11th, 2010, 01:13
متغییر های این مشکل " وب سرور " و " dns " هستند .

alireza88
October 11th, 2010, 01:18
1) يه a record با www.domain.com بساز به ايپيت بايد درست شه
2) اگه درست نشد 2 روز صبر كن خودش درست ميشه:113:[COLOR="Silver"]

d56
October 14th, 2010, 23:58
با تشکر از همه دوستان عزیز مشکل من با این موضوع حل شد. ولی یه مشکل دیگه ای که من با این سایتم دارم یه مشکل امنیتی هست که بعضی وقتها اطلاعات بانک اطلاعاتی وب سایت به هم میریزه و یکی اونارو دستکاری میکنه. تا حالا چند بارم سرور رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد.
از استادای عزیز کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Rezash
October 15th, 2010, 00:02
با تشکر از همه دوستان عزیز مشکل من با این موضوع حل شد. ولی یه مشکل دیگه ای که من با این سایتم دارم یه مشکل امنیتی هست که بعضی وقتها اطلاعات بانک اطلاعاتی وب سایت به هم میریزه و یکی اونارو دستکاری میکنه. تا حالا چند بارم سرور رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد.
از استادای عزیز کسی میتونه راهنمایی کنه؟

خب بهتر بود در اين مورد تاپيك جديد ميزديد
ولي ممكنه طرف به پسورد و يوزر و نام ديتابيس دسترسي داشته باشه و پورت هاي ارتباطي هم باز بوده باشه و متصل ميشه
ممكنه ضعف در سي ام اس باشه و طرف sql_injection ميزنه
ممكنه شل داشته باشه و خيلي دلايل ديگر كه بدون داشتن جزييات نميشه فهميد.
لوگ هاي سرور رو مي تونيد بررسي كنيد
و ميتونيد يك فرد با تجربه در امنيت سرور رو استخدام كنيد تا منيج لازم رو انجام بدند

d56
October 15th, 2010, 00:24
خب بهتر بود در اين مورد تاپيك جديد ميزديد
ولي ممكنه طرف به پسورد و يوزر و نام ديتابيس دسترسي داشته باشه و پورت هاي ارتباطي هم باز بوده باشه و متصل ميشه
ممكنه ضعف در سي ام اس باشه و طرف sql_injection ميزنه
ممكنه شل داشته باشه و خيلي دلايل ديگر كه بدون داشتن جزييات نميشه فهميد.
لوگ هاي سرور رو مي تونيد بررسي كنيد
و ميتونيد يك فرد با تجربه در امنيت سرور رو استخدام كنيد تا منيج لازم رو انجام بدند

از کدوم قسمت میشه لوگ های سرور رو بررسی کرد؟